sdílet Hotel Vyhlídka na Facebooku
Hotel Vyhlídka česká verze  Hotel Vyhlídka slovenská verzia  Hotel Vyhlídka english version  Hotel Vyhlídka deutsch version

Hotel Vyhlídka Janské Lázně, Janské Lázně Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Vyhlídka Černohorská Jánské Lázně Krkonoše - ubytování v Jánských Lázních v Krkonoších...


Hotel Vyhlídka se nachází v Janských Lázních, které jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice. Hotel má výhodnou polohu na začátku lázeňské kolonády v blízkosti kabinové lanovky - Černohorský Express (cca 200m).

Hotel Vyhlídka Janské Lázně Vám nabízí ubytování v kategorii *** horského hotelu s celkovou kapacitou 40 míst a bezbariérovým přístupem. Ubytování je poskytováno ve 2 a 3 lůžkových a 2 pokojích rodinných, tj. 2 ložnice se společným sociálním zařízením. Ve 2 a 3 lůžkových pokojích je možný výběr buďto se sprchou nebo vanou, na některých pokojích je možné ubytování rozšířit o přistýlku nebo dětskou poskýlku. Některé pokoje mají k dispozici balkon, v letních měsících s posezením, ostatní hosté mohou využít terasu. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV se SAT a rádio.

Nově vybudované lanovky, vleky a běžecké lyžařské tratě Vám nabízí ideální podmínky pro provozování zimních sportů, turistiky, cykloturistiky a adrenalinových sportů. Svojí velikostí a kapacitou Vám náš hotel s bezbariérovým přístupem a výtahem poskytne příjemnou dovolenou.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
832

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, CD přehrávač, TV, rádio, sat, dětská postýlka k dispozici, fén, umyvadlo na pokoji

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, praní a žehlení, směnárna, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 720 m

Popis okolí:
  • Kulturní využití celoročně nabízí kino "Vlast" s širokou nabidkou filmů, koncertů, výstav a divadelních představení. Pravidelností se stává tradiční představení divadla Járy Cimrmana v lednu.
  • Každoročně v květnu pořádají lázně zahájení lázeňské sezóny, následují pravidelné nedělní koncerty dechové hudby na pódiu před lázeňskou Kolonádou.


Tipy na výlet:
  • Náměstí od kolonády  - katolický kostel - Rudolfovo údolí  -  kolem dětské léčebny Vesna..Po Středním hřebenu  dojdete k výletnímu místu Hoffmanově  boudě. Délka trasy  2,5 km.
  • Černohorské rašeliniště 
  • Se nachází  v plochém sedle mezi Černou a Světlou horou , asi 4,5 km dlouhá naučná stezku s několika panely, vede od Černé boudy k Václaváku, Hubertově vyhlídce, Velkým Pardubickým boudám. Lze se na ní napojit z kterékoliv strany.
  • Luisina cesta Těsným dolem ( Klausův důl )
  • Trasa vede od hotelu Lesní dům. Luisina cesta odbočuje za mostem. Už po čtvrt kilometru stoupání je chodník zasekán do skalnatého kaňonu, v blízkosti vodopádů Černohorského potoka.


Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Autobusové nádraží název: (250 m)


Vlakové nádraží název: (300 m)

Obchod: (100 m)

Termální lázně: (150 m)

Zastávka skibus: 100 m

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness – Spa Bath - Hotel Vyhlidka - Janske Lazne:  Novinkou, kterou můžeme našim hostům nabídnout, je Wellness – relaxační centrum, které jsme pro Vás nově vybudovali. Využijte bohaté nabídky služeb masáží, sauny, koupele v hydromasážní vaně nebo fitness. Welness studio se nachází v suterénních prostorách hotelu a s jeho nabídkou i cenami se seznámíte na hotelové recepci, kde si také procedury můžete objednat. Novinkou od této zimní sezony je celoročně hostům k dispozici na terase venkovní vířivá vana.

Wellness – spa vana
PROGAMY VANY:
* Masáž postupná 15 min (masáž těla je prováděna v postupných cyklech a zónách po 1,5min od nohou nahoru a zpět)
* Masáž intenzivní 15min (masáž těla je prováděna celkově)
* Masáž šetrná 15 min (masáž je prováděna od chodidel nahoru v 0,5 min intervalech)
* Masáž celková 15 min (masáž je prováděna od hýždí směrem nahoru)
* Masáž intenzivní prodloužená 20 min (masáž celého těla s 1 min intervaly)
* Program je určen pro klienty, kteří si chtějí určit individuální postup masáží (program jim po dohodě navolí obsluhující personál)

SPA VANA:

Anatomicky tvarovaná vana pro komplexní hydroterapii má 196 vodních trysek pro nadstandardní vířivou masáž, volitelné programy, středový panel pro masáž vnitřních stran stehen a lýtek. Zážitek z koupele je možné obohatit o aromaterapii, chromoterapií nebo lymfomasáže.

Aroma terapie - relaxační účinky této koupele jsou zdůrazněny používáním esenciálních olejů, které si vyberete a budou Vám přidány do koupele.

Chromo terapie - účinky koupele jsou zdůrazněny působením 4 základních barev a jejich vzájemné prolínání.

Lymfo masáže nohou: masáže pomocí vodních tlakových vln.

Voda má dar dát tělu energii při koupeli do 20 min. Následně pak začne energii ubírat.

Proto u nás koupel trvá od 15 do 20 min a následuje odpočinek v suchém zábalu. I ten má svůj význam. Při vynechání odpočinku by jste odcházeli v průběhu ozdravného účinku a mohli by jste se cítit unavenější, než jste přišli.
PROCEDURY:

Lávové kameny - Masáž se provádí pomocí speciálních lávových kamenů. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, prohřívá celé tělo a působí jako protistresová masáž. Svými účinky uspokojí i nejnáročnější klienty.
Parafínové zábaly:

Jde o formu lokální termoterapie, tedy o aplikaci tepelného zábalu na určené místo, kdy v důsledku zlepšeného prokrvení dané oblasti dochází k uvolnění zvýšeného svalového napětí, zlepšení lokálního metabolismu měkké tkáně a rychlejšímu odplavení metabolických zplodin buněk. Dojde k svalovému uvolnění, zmínění bolesti pohybového aparátu, zlepšení pohyblivosti v kloubech. Aplikuje se na záda či klouby.
Slatinné a rašelinové zábaly:

Jde opět o formu lokální termoterapie jako předešlá procedura, přístup tepa je však pozvolnější a dlouhodobější, nezanedbatelný je však i účinek peloidu na kůži (dezinfekční a protizánětlivý)
Masáže:

Rekondiční, reflexní, sportovní, čokoládová a baňkování

Účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolismu a oběhu v tkáních masírované oblasti, odstranění bolesti a navození příjemného pocitu a psychického uvolnění.
Koupele:

Tělo příjemně masírují vzduchové bublinky z trysek, dochází k relaxaci, zvláště přidá li se do koupele vonný olej, látky z koupele se vstřebají do organismu prokrvenou kůží. Hlavním účinkem je relaxační a uklidňující efekt, psychická relaxace a odstranění pocitu únavy, bolesti kloubů a pohybového aparátu. Po koupeli se doporučuje odpočinek v suchém zábalu.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Lázeňské pobyty:


Název: Relaxační prodloužený víkend - čtvrtek - neděle


Číslo: 074

Popis: program:
čtvrtek: ubytování lahev vína na pokoj, večeře, masáž zad, venkovní vířivka
pátek: snídaně, SPA vana s bylinnou přísadou(perličková lázeň), infra sauna, masáž šíje, venkovní vířivka, večeře
sobota: snídaně, rašelinový nebo parafinový (pomerančový,čokoládový,klasický)zábal, sauna, masáž nohou, venkovní vířivka, večeře
neděle: snídaně-odjezd
hostům toho programu volný přístup do fitnes a venkovní vířivky, snídaně podavaná formou bohatého bufetu, večeře 3chody

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 22.122750Czk 

Název: Víkendový pobyt pro dva


Číslo: 073

Popis: Víkendový pobyt pro dva: 2x ubytování s polopenzí, lahev vína na pokoji, 1x sauna, 1x infra sauna, 1x masáž zad a šíje, 1x SPA vana s přísadou, 1x parafin, volný vstup do fitnes a venkovní vířivky

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 22.122250Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace je otevřena od 16-22 hod. v zimním období, v letním období od 11 – 22 hod. kdy je též otevřeno venkovní posezení. Snídaně nabízíme formu rozšířeného bufetu s možností dokoupení polopenze. Kromě výtečné domácí kuchyně nabízíme možnost přípravy pokrmů na lávových kamenech. Pro děti pak speciální meníčka a taktéž se rádi přizpůsobíme vegetariánům. Ubytovaní hosté mají slevu 10% na konzumaci. Novinkou je sluneční terasa s lehátky a vířivkou.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (500 m), Bowling (3000 m), Půjčovna kol (200 m), Bazén krytý vyhřívaný (100 m), Lyžařská škola (100 m), Solárium (100 m), Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek (200 m), Půjčovna lyží (100 m), Běžkařské trasy (100 m), Půjčovna sportovního vybavení (100 m), Cyklotrasy (200 m)

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
3.1-31.1730
31.1-28.2890
28.2-14.3720
14.3-26.3650
26.3-27.6490
27.6-31.8440
31.8-18.12490
19.12-27.12730
27.12-3.11080


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: pobyt nad 3 dny je sleva 10%.

Fotogalerie (11):


Hotel VyhlídkaHotel VyhlídkaHotel Vyhlídka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com