sdílet Hotel Vivaldi na Facebooku
Hotel Vivaldi česká verze  Hotel Vivaldi slovenská verzia  Hotel Vivaldi english version  Hotel Vivaldi deutsch version

Hotel Vivaldi Mikulov, Mikulov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Vivaldi Mikulov - ubytování v Mikulově...


Hotel Vivaldi Mikulov - popis: se nachází v historickém centru jihomoravského městečka Mikulov, v těsné blízkosti hotelu Réva. Hotel nabízí komfortní ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmá. Nově zrekonstruovaná (2006) budova původní židovské banky má ideální polohu - z apartmá hotelu Vivaldi je nádherný výhled na všechny historické skvosty Mikulova - zámek, Svatý kopeček, Kozí hrádek.

Hotel Vivaldi Mikulov - ubytování: nabízí komfortní ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmá. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení, SAT-TV a připojení na internet - WiFi.

Přímo pod hotelem Vivaldi je historická Vinárna a vinný sklep Four Seasons. Přijďte si odpočinout do míst, kudy kráčela historie, do míst, která Vás nadchnou svou atmosférou, pohostinností a dobrým vínem.Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
71

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu, sat

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkoviště s dohledem kamery

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Stravování:


Restaurace popis:

Pro hosty hotelu Vivaldi je k dispozici klimatizovaná restaurace v nedalekém hotelu Réva. Viinný hotelový restaurant s velmi příjemným interiérem a letní terasou nabízí speciální menu v kombinaci s výtečným jihomoravským vínem.

Hotel Vivaldi nabízí pobyty se snídaní. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů (chléb, bílé i tmavé rohlíky, sladké pečivo, 3 druhy uzeniny, tvrdý i tavený sýr, pomazánka, vejce, máslo, zelenina, ovoce, jogurt, med, 2 druhy džemu, 3 druhy Müsli, káva, mléko, čaj, džus). Snídaně: 7:00 – 10:00 hod.

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol

Hotel Vivaldi nabízí tyto služby: půjčování jízdních kol, Parkoviště střežené kamerovým systémem, Drobný prodej recepce, Zapůjčení žehličky na pokoj, Řízené degustace, ochutnávky ve Vinárně a vinném sklepě Four Season, (pro skupiny, po dohodě), Živá hudba, cimbálová muzika ve Vinárně a vinném sklepě Four Season, (pro skupiny, po dohodě), Společenská a kulturní představení, prohlídku města s průvodcem (historické centrum Mikulova), Malířské kurzy pod vedením ak. malíře Ant. Stojáka

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýapartmán
2.1-31.311001300
1.4-31.1013001700
1.11-22.1211001300
23.12-2.113001700


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Příplatek za snídani je 100,- Kč/os./den. V cenách není zahrnut rekreační poplatek (15,- Kč/os./den) a ubytovací poplatek (4,- Kč/os./den) Dítě do 3 let zdarma. Povolen vstup domácím mazlíčkům.

Fotogalerie (13):


Hotel VivaldiHotel VivaldiHotel Vivaldi
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com