sdílet Hotel Villa Hubertus na Facebooku
Hotel Villa Hubertus česká verze  Hotel Villa Hubertus slovenská verzia  Hotel Villa Hubertus english version  Hotel Villa Hubertus deutsch version

Hotel Villa Hubertus Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


HOTEL Villa Hubertus Bedřichov Špindlerův Mlýn Krkonoše - ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších...


HISTORIE - Villa Hubertus - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - popis: O Špindlerově Mlýně se již ve starší literatuře hovoří jako o perle Krkonoš. Duležitým dnem se stal 13. červenec 1793, kdy příslušným patentem povolil císař František II. stavbu kostela. Protože na žádosti bylo uvedeno, že byla sepsaná ve mlýně, jehož vlastníkem byl mlynář Špindler, bylo císařské rozhodnutí adresováno na Špindlerův Mlýn. Historie hotelu se začíná psát roku 1849. Tehdejší hostinské stavení těžilo hlavně ze své ideální polohy ve středu města přímo u mostu přes Labe. Roku 1904 vznikl z hostince hotel.

Špindlerův Mlýn - to je srdce Krkonoš a v centru Špindlerova Mlýna najdete rodinný hotel Villa Hubertus. Navštivte Špindlerův Mlýn a ubytujte se ve Ville Hubertus, nechte se unášet jejím osobitým charakterem s ojedinělou atmosférou. Nezaměnitelné prostředí s historickým ambientem se doplňuje s moderním komfortem a srdečnou atmosférou. Krkonoše, Špindlerův Mlýn a ubytování ve Ville Hubertus - to je opravdová dovolená.

Výhody našeho hotelu Hubertus: hotel stojí v centru městečka, což zaručuje skvělou dosažitelnost autobusového nádraží, skibusu, lanovky, obchodů, lyžařských půjčoven, wellness možností a večerní zábavy, příjezd k našemu hotelu bez jediného kopečku oceníte zejména v zimě, stylové pokoje, které mají ducha, vyhlášená restaurace přímo v hotelu - krkonošské speciality a klasická česká kuchyně, wi-fi připojení k internetu zdarma, a hlavně pro nás budete Hosté s velkým H.

HISTORIE - Villa Hubertus - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - ubytování: Villa Hubertus nabízí 13 pokojů, každý pokoj je díky historickému rázu budovy svým způsobem unikátní. Klidné, stylově zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, TV/SAT, k dispozici je WI-FI připojení k internetu. Pokoje Vás okouzlí panoramatickým výhledem na město, masivy Krkonoš a řeku Labe. Hotel disponuje vlastním parkovištěm.Typy pokojů
2 lůžkový4 lůžkový
112

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, připojeni internetu, sat, umyvadlo na pokoji

Základní informace: sekretářské služby, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Krkonoše jsou nejvyšším pohořím České republiky. Vévodí zde nejvyšší hora Sněžka, která dosahuje výšky 1602 m. Výborné sněhové podmínky jsou zárukou kvalitního lyžování. 200 km dobře značených tras, bobová dráha a aquapark jsou k dispozici celý rok. Romantická krajina nabízí také cykloturistům optimální podmínky.

Tipy na výlet: Špindlerův Mlýn má každý zapamatován jako horské a lyžařské středisko. Jeho raritou je však i to, že 8 km od centra Špindlerova Mlýna pramení evropský veletok Labe. Špindlerův Mlýn je tak prvním městem, kterým nejmohutnější řeka Čech protéká. Ze Špindlerova Mlýna se tak vydává na pouť dlouhou 1 122 km, z toho 364,4 km na území České republiky.
Život veletoku Labe se rodí rašeliništích Labské louky v nadmořské výšce 1386,3 m. Na kamenné zídce v blízkosti pramene je umístěno 26 barevných znaků měst, jimiž Labe protéká.
Pokud na hřebenech ještě neleží sněhová pokrývka, Pramen Labe je velice oblíbenou turistickou destinací. Nejen pro pramen veletoku řeky Labe, a jedinečný rozhled a panoramata celých Krkonoš ale také spatříte nejvyšší vodopád v české republice - Pančavský - vysoký 148m. Pokud budete číst dále, tak se dozvíte, kde se Labe vlévá do moře - Hamburg to ale není :o) Posledním městem je německý Cuxhaven.
Rovněž zde uvidíte pozůstatky doby ledové i zbytky původního krkonošského pralesa.
Krajina podél této trasy je plna svědectví o bouřlivém vývo¬ji vysokohorské přírody, ale též o houževnatých snahách lidí využít drsnou horskou přírodu ke svému prospěchu.
Podle historické události z roku 1684 se vydal královéhradecký biskup Jan Kryštof z Tallenbergu vysvětit pramen Labe, aby tak potvrdil příslušnost Labského pramene českým pánům. Velbloud mu nesl potřebné věci k obřadu. Prudký výstup neschůdným pralesem a nepříznivé počasí všechny unavilo a také velbloud v polovině hory klesl vyčerpán. Podle farní kroniky při svěcení pramene, když biskup ponořil kříž do vody, vichřice utichla, vysvitlo slunce a nad horami se rozzářil jasný, klidný den. Tím skončily dlouholeté spory, komu pramen patří. I dnes je třeba putovat k pramenům pro naše ozdravění.
V blízkosti pramene probíhala již v dávné minulosti zemská stezka, nazývaná též "Česká stezka". Spojovala Čechy se Slezskem. Patřila mezi nejstarší obchodní solné stezky a v roce 1684 ji použil i hradecký biskup Jan z Talmberka a pramen Labe dne 19. září vysvětil. Tím byla také dosud sporná Labská louka uznána definitivně za české území. O další vysvěcení pramene se postaral vrchlabský děkan V. Weber roku 1884.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Vlaková zastávka název: (15 km)

Letiště název: (150 km)

Autobusové nádraží název: (300 m)


Vlakové nádraží název: (15 km)

Obchod: (50 m)

Zastávka skibus: 30 m

Stravování:


Restaurace popis: V příjemném, rustikálně vybaveném prostředí hotelu se nachází restaurace s celkovou kapacitou 99 míst. Nechte se překvapit rozmanitým sortimentem výborné české a mezinárodní kuchyně. Otevřeno denně od 10:00 hodin do 23:00 hodin.
V příjemném počasí Vás zveme na letní terasu.

Restaurace: (počet míst 99)

Zahradní restaurace: (počet míst 40)

Služby:Konferenční kapacity:


business centrum č. 1 10:00 - 23:00 (počet míst 99)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
2.1-20.3175019502650350
20.3-3.4139015902290350
3.4-15.127909901400250
15.12-25.12139015902290350
25.12-2.1258028503850500


Měna:

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Děti do 4 let na přistýlce zdarma, 4-10 let 50% sleva /// 150 CZK pes / den /// 200 CZK Late-checkout / 1 hodina / pokoj /// 50 CZK parkování / den /// V ceně není zahrnut lázeňský poplatek, osoby ve věku 18-69 let platí 15 CZK/den.

Fotogalerie (16):


Hotel Villa HubertusHotel Villa HubertusHotel Villa Hubertus
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com