sdílet Hotel The Charles na Facebooku
Hotel The Charles česká verze  Hotel The Charles slovenská verzia  Hotel The Charles english version  Hotel The Charles deutsch version

Hotel The Charles Praha 1, Praha 1 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Charles má ideální polohu v historickém "Malé Straně" mezi Staroměstským a hrad. Nachází se pouhých 100 metrů od Karlova mostu, to krásně zrenovované městský dům nabízí pokoje s velkým charakterem.Hotel Charles je malý a půvabný hotel sídlí v architektonicky zajímavé budově, která nabízí moderní komfort, aniž by byla obětována kouzlo své historické a romantické prostředí.

Tramvajová zastávka a stanice metra Malostranská se nachází v blízkosti hotelu Charles, nabízí hostům efektivní, snadno dopravu pro zbytek města. K dispozici je také velký výběr restaurací se nachází v blízkosti, takže hosté potřebujete jít dál, než v luxusním baru ve vstupní hale pro nápoje. Hotelové pokoje v hotelu The Charles Hotel jsou zařízeny s barokním období nábytku jmenuje a obnovena, obložené, střešních trámů.

Mezi trámy, byl strop komplikovaně malované výjevy listí, shlíží na hosty, jak odpočívají ve svých luxusních postelí.Hotel Charles je vhodný pro jemné stolování, nákupní a zábavní zařízení.

Hotelové pokoje v Charles Hotel - ubytování: Hotelové pokoje v hotelu The Charles Hotel jsou zařízeny s barokním období nábytku jmenuje a obnovena, obložené, střešních trámů. Mezi trámy, byl strop komplikovaně malované výjevy listí, shlíží na hosty, jak odpočívají ve svých luxusních postelí.

Prostorné pokoje jsou vybaveny veškerým potřebným moderním vybavením.Pokoje mají od luxusních bytů až po výkonné apartmá a vzhledem k omezenému počtu je doporučen pro jednu cestovatele, rodiny a malé.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
625

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, telefon, kabelová televize, minibar, fén

Základní informace: pokojový servis, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Letiště název: Ruzyně (12 km)

Autobusové nádraží název: (4 km)


Vlakové nádraží název: (5 km)

Metro název: (1 km)

Zastávka tramvaj: (50 m)

Obchod: (40 m)

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.129099155


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (4):


Hotel The CharlesHotel The CharlesHotel The Charles
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com