sdílet Hotel Svatý Hubert na Facebooku
Hotel Svatý Hubert česká verze  Hotel Svatý Hubert slovenská verzia  Hotel Svatý Hubert english version  Hotel Svatý Hubert deutsch version

Hotel Svatý Hubert Boží Dar, Boží Dar Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Svatý Hubert ubytování Boží Dar, Krušné Hory...

Krušnohorské pohoří se rozkládá podél hranice s Německem a tvoří souvislé horské pásmo o délce cca 140 km. V dobách minulých sopečná činnost zajistila Krušným horám bohatý výskyt kovových rud, léčivých pramenů díky kterým vznikala postupem času nádherná lázeňská města. V Kušných horách můžete také strávit příjemnou dovolenou v létě i v zimě. Mezi nejznámější turistické oblasti patří: Boží Dar, Klínovec, Pernink, Jáchymov, Cínovec, Telnice, Kraslice a mnoho dalších.

Hotel Boží Dar Svatý Hubert ubytování: Boží Dar je svou nadmořskou výškou nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě. Nachází se na náhorní planině v centru Krušných hor na státní hranici se SRN, 8 km od významných radonových lázní Jáchymov. Náš hotel se nachází uprostřed Božího Daru a nabízí veškerý komfort a služby dle vašich požadyvků a přání. Hotel disponuje 12 pokoji s celkovým počtem 32 lůžek. Součástí každého pokoje je i WC a sprcha nebo vana, TV a satelitní programy. Dětská postýlka na pokoj také neni problémem.

Ubytování Boží Dar Hotel Svatý Hubert - restaurace: Součástí tohoto hotelu je útulná a příjemná restaurace v loveckém stylu, která má celkem 60 míst a je denně otevřena od 11 - 22 hodin. Zde připravujeme speciální pochoutky z divočiny, ale také krušnohorskou českou kuchyni zde můžete ochutnat a i milovníci internacionálních specialityt a flambovaných specialit si u nás určitě vyberou. S dětmi se u nás také počítá a pro jejich mlsné jazýčky také něco připravíme. V našem hotelu jsme také zařízeni na pořádání rodinných oslav, firemních školení a svateb. Vánoční, novoroční a velikonoční oslavy jsou u nás již tradicí.

Boží Dar ubytování hotel Svatý Hubert - služby: Jedná se o jedno z nejvýznamnějších lyžařských středisek zimních sportů v České republice. V zimě je zde 70 km upravovaných běžeckých tratí a sjezdové lyžování pro začátečníky i pokročilé. V obci Boží Dar a v blízkém okolí je 15 lyžařských vleků a sedačková lanovka, Krajina a přírodní krásy zaručují bohaté zážitky i v letních měsících při pěší túře ale také při cykloturistice, Najdete zde asi 400 Km turistických a cyklistických stezek. Cyklostezky různých délek které navazují na hranicích na cyklstezky v německé republice. Tyto stezky jsou nejen vhodné pro rodiny s dětmi, ale také pro náročné cyklisty, kteří si mohou vyzkoušet stezku z Klínovce ( vedoucí pod sedačkovou lanovkou ) až do města Jáchymov.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmán
5321

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Tipy na výlet: Horní hrad (Hauenštejn) byl založen v pol. 13.století králem Přemyslem Otakarem II. k ochraně obchodních stezek vedoucích údolím Ohře a důlní činnosti v okolních Krušných horách. První písemná zmínka je z r. 1320, kdy se hrad nachází v držení Mikuláše Winklera. Původně se jednalo o malý hrádek s obrannou kamennou věží a patrně dřevěnou strážnicí, vystavěný na nevelkém čedičovém ostrohu uvnitř horského údolí, které jej chránilo před zraky nepřátel. Hrad vystřídal v průběhu staletí desítky majitelů, kteří byli příslušníky významných rodů, např. Sasko-Lauenburští, Satanéřové či Šlikové. Několikrát se také dostává zpět do rukou krále. V období pozdní gotiky, renesance i baroka byl vždy stavebně upraven a také rozšířen. V r. 1839 jej získává Gabriela Buquoy-Longueval, příslušnice tehdy velmi významného rodu, jenž zastával jedny z nejvyšších funkcí v císařské správě Rakouska-Uherska. Ihned započíná s nákladnou přestavbou a po 10 letech zde vzniká zámek inspirovaný anglickou novogotikou. Jedná se o unikátní a svébytnou horskou novogotiku. V 80. letech 19. století je zámek ještě v druhé etapě restaurován a doplněn jeho novogotický vzhled. Buquoyům zámek patřil do konce 2. sv. války. Po r. 1945 byl zámek zkonfiskován a předán do státní správy. Na zámku byla zřízena ubytovna Jáchymovských dolů a posléze dětský záchytný domov. Ten se na poč. 60. let odstěhoval a zámek byl ponechán svému osudu. Na sklonku roku 2000 přešel zámek do soukromých rukou. Do r. 2004 byl již areál staticky zajištěn, zpřístupněna vyhlídková gotická věž, vstupní objekt brány se nacházel před dokončením celkové rekonstrukce.

Doporučená trasa auto: od Chomutova - držet směr Chemnitz (BRD) od Klášterce nad Ohří - držet směr Petlery, Měděnec od Karlových Varů > Ostrov nad Ohří - držet směr Jáchymov, Boží Dar

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (30 m)

Stravování:

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
2.1-31.12550 - 9501100 - 15001600 - 2250


Měna: CZK

Cena polopenze: 180
Cena plné penze: 360
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (9):


Hotel Svatý HubertHotel Svatý HubertHotel Svatý Hubert
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com