sdílet Hotel Slunečná Louka na Facebooku
Hotel Slunečná Louka česká verze  Hotel Slunečná Louka slovenská verzia  Hotel Slunečná Louka english version  Hotel Slunečná Louka deutsch version

Hotel Slunečná Louka Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Rodinný Hotel Slunečná Louka - Lipno nad Vltavou ubytování na Lipně...


Rodinný hotel Slunečná Louka je jedním z nejlépe umístěných hotelů v celé oblasti jezera Lipno.

Rodinný hotel SLUNEČNÁ LOUKA s celoročním provozem leží v překrásné přírodě přímo u Lipenské přehrady. Jeho ideální poloha v nejmalebnějším koutu Jižních Čech vybízí k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené v kterémkoliv ročním období.

Hotel Slunečná Louka - Lipno - ubytování: Nově postavený volně stojící čtyřpodlažní objekt na kraji lesa připomínající svým tvarem loď nabízí ubytování maximálně 42 hostům v 18-ti pokojích. Všechny pokoje jsou prosvětleny velkými okny a zařízeny s pověstným italským šarmem v jemných pastelových barvách. Téměř všechny pak mají nádherné výhledy na hladinu Lipenské přehrady či na zalesněné okolí a louky. K atraktivitě pokojů přispívají i nadstandardně rozměrné terasy či balkóny (cca 15 m2). K dispozici je na pokojích vždy sprcha, WC, barevný televizor se satelitním příjmem a telefon. Úklid je zajišťován denně. Penzion Slunečná Louka - Lipno - služby: internet, fax, uložení cenných předmětů v trezoru, prodej drobných upomínkových předmětů, zapůjčení fénu atd.

Hotel Slunečná Louka - Lipno - složení pokojů:
Složení pokojů HLAVNÍ BUDOVA:
12 x 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky (5 pokojů s terasou, 4 pokoje s balkonem, 1 pokoj s bezbariérovým přístupem)
4 x 3-lůžkový pokoj s možností přistýlky (3 pokoje s terasou, 3 pokoje s balkonem)
2 x 4-lůžkový pokoj s možností přistýlky (1 pokoj s balkonem)

Složení pokojů DEPANDANCE:
2 x 2 - lůžkový pokoj
3 x 3 - lůžkový pokoj
3 x 5 - lůžkový pokoj
1 x 6 - lůžkový pokoj
1 x 8 - lůžkový pokoj

V roce 2004 otevřený rodinný hotel SLUNEČNÁ LOUKA je jedním z nejlépe umístěných hotelů v celé oblasti jezera Lipno.

Areál hotelu Slunečná Louka se rozprostírá na celkové ploše 11.000 m2, což zaručuje každému hostovi dostatek klidu a pohody, pocitu volnosti z krásné přírody, i když se nachází v centru všeho dění zde na Lipně.

Po okraji pozemku protéká potok, u kterého je vybudováno příjemné posezení včetně ohniště a nově také dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami.

V areálu jsou 2 tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, petanque a velká travnatá louka pro chvíle lenošení.

Celý areál je situován na jihozápad, což zaručuje dostatek slunce po celý den. Rodinná atmosféra hotelu, kde přímo pracují jeho majitelé, ještě více dotváří oázu klidu a pohody, daleko od všedních starostí a problémů. Pokud však zatoužíte přece jenom po zábavě, sportovních zážitcích či po poznání historie, nabídne Vám okolí širokou paletu trávení volného času v kterémkoli ročním období.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
12424

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio

Základní informace: směnárna, Informační služba, parkovací plocha v areálu, restaurace

Popis okolí: VOLNÝ ČAS: GOLF - 1 km od hotelu se nachází golfové hřiště YACHTING - 200 m od hotelu je možné využít jachetní přístav MARINA WINDSURFING, RYBAŘENÍ a ostatní vodní sporty AQUAPARK - 200 m od hotelu je Vám k dispozici krytý bazén, brouzdaliště, sauna, masáže PLÁŽE - slunění a koupání si můžete užívat na plážích Lipenské přehrady 200 m od hotelu TENIS - tenisové kurty budou sloužit již od jara přímo pod okny hotelu STOLNÍ TENIS - v areálu hotelu jsou k dispozici dva stoly na stolní tenis TURISTIKA - v okolí se nachází celá řada přírodních krás a značených tras (Svatý Tomáš, Plešné jezero, Čertova stěna, Medvědí stezka atd.) CYKLOTURISTIKA - Lipensko je nejideálnějším místem pro křižování na kole PAMÁTKY, HISTORIE - Český Krumlov, Vyšší Brod, Zlatá Koruna, Hrad Rožmberk atd. KULTURA - letní kino v Černé v Pošumaví, otáčivé hlediště v Českém Krumlově, celá řada hudebních a filmových festivalů v Č.Krumlově a Zlaté Koruně, diskotéky, restaurace, kavárničky LYŽOVÁNÍ - přímo od hotelu vede lanová dráha do lyžařského areálu KRAMOLÍN (sněžná děla, SNOWBOARD PARK, lyžařská škola, nově také carvingová sjezdovka, osvětlené sjezdovky pro noční lyžování), další možnosti nabízí cca 40 km vzdálený lyžařský areál HOCHFICHT BĚŽKY - nedaleko od hotelu začínají desítky kilometrů upravených stop pro běžkaře.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Penzion Slunečná Louka - Lipno - restaurace: V přízemí se nachází restaurace s kapacitou cca 60 míst, která je v létě ještě rozšířena o velkou venkovní předzahrádku pod pergolou nabízející především italskou kuchyni, pizzu přímo z pece na dřevo a před hostem připravované grilované speciality. Hosté si mohou vybrat formu stravování během svého pobytu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu, ale je možné si objednat též stravování formou polopenze či plné penze (výběr ze tří jídel). K dispozici je též salónek (společenská místnost) pro konání různých firemních akcí s kapacitou 40 osob.

Restaurace: (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Středisko zimních sportů (Lipno), Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Půjčovna rybářských potřeb, Cyklotrasy, Středisko letních sportů (Lipno)

Kongresové služby:
Telefon, TV, CD přehrávač, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Flipchart, Wifi

Zajistíme kompletní zajištění Vašich firemních akcí a školení. K dispozici jsou 3 zasedací místnosti, flipchart, promítací plátno. Pro bližší informace kontaktujte manažera hotelu.

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12650 - 890


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: DĚTI 2-10 LET - 600 - 710,-Czk, PŘISTÝLKA (do 10-ti let) - 500,-Czk, dětská postýlka - 250,-Czk, dítě do 2 let - 0,- , dítě nad 2 roky bez nároku na lůžko - 200,-Czk, neobsazené lůžko - 250,-Czk

Fotogalerie (23):


Hotel Slunečná LoukaHotel Slunečná LoukaHotel Slunečná Louka
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com