Hotel Slavia Praha 10, Praha 10 Ubytování

Hotel Slavia česká verze  Hotel Slavia slovenská verzia  Hotel Slavia english version  Hotel Slavia deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Slavia
Název: sdílet Hotel Slavia na Facebooku Hotel Slavia
Ulice: Vladivostocká 1460
Město: Praha 10
PSČ: 100 00
Okres: Praha 10
Kraj: Praha
Hory / Region: Praha
Stát: Česká republika
Kapacita: 220
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 1696 CZK

ukázat na mapě    E-mail: hotel-slavia-praha-10@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Slavia Vladivostocká Praha 10 Vršovice - ubytování v Praze 10..


Hotel Slavia Praha 10 - Vršovice - popis: Hotel Slavia*** je umístěn v klidném prostředí sportovního areálu SK SLAVIA. Výborné spojení s centrem umožňují tramvaje (linky č. 4,7,22,23,24 a noční linka č. 57, zastávka cca 50m od hotelu) a metro (A - Strašnická, cca 15 min od centra). V bezprostřední blízkosti hotelu je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily i autobusy.

Hotel Slavia Praha 10 - ubytování: Hotel má kapacitu 220 lůžek, nabízíme ubytování v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, barevným televizorem se satelitním přijímačem, rádiem a telefonem. K dispozici je také business apartma (připojení k internetu, minibar). Ve vstupní hale se nachází recepce se směnárnou a hotelovým trezorem. Občerstvení máte možnost zakoupit v lobby baru. Hotel je vybaven dvěma restauracemi s celkovou kapacitou 170 míst, kterých je možno využít také jako konferenčních sálů. Stravování probíhá podle přání hostů formou polopenze, nebo plné penze. Snídaně formou bufetu je zahrnuta vždy již v ceně ubytování.

Hotel Slavia Praha 10 - služby: Další doplňkové služby pro Vaše pohodlí a zábavu: catering, sekretářské práce, disco, živá hudba, široká nabídka audiovizuální techniky, kopírovací techniky, možnost využití internetu. Hotel Slavia Praha 10 - sport: Sportovní areál Slavia nabízí široké spektrum sportovního vyžití. Je zde krytý i otevřený bazén, fitness, solárium, sauna, masáže, tenis, beach-volleyball, sportovní haly pro basketball, házenou, volleyball, sálový fotbal, fotbalová tréninková hřiště s umělým povrchem, hřiště pro pozemní hokej a atletický stadion.


Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
26230

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, WI-FI

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Slavia*** je umístěn v klidném prostředí sportovního areálu SK SLAVIA. Výborné spojení s centrem umožňují tramvaje (linky č. 4,7,22,23,24 a noční linka č. 57, zastávka cca 50m od hotelu) a metro (A  Strašnická, cca 15 min od centra). V bezprostřední blízkosti hotelu je dostatek parkovacích míst pro osobní automobily i autobusy. Sportovní areál Slavia nabízí široké spektrum sportovního vyžití. Je zde krytý i otevřený bazén, fitness, solárium, sauna, masáže, tenis, beach-volleyball, sportovní haly pro basketball, házenou, volleyball, sálový fotbal, fotbalová tréninková hřiště s umělým povrchem, hřiště pro pozemní hokej a atletický stadion.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (6 km)

Vlaková zastávka název: (1 km)

Letiště název: (20 km)

Autobusové nádraží název: (8 km)


Vlakové nádraží název: (8 km)

Metro název: (1 km)

Obchod: (200 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.121050-18951696-25252210-3160


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: děti do 6 let zdarma, děti do 12 let sleva 50%

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Slavia Praha 10 - restaurace: Občerstvení máte možnost zakoupit v lobby baru. Hotel je vybaven dvěma restauracemi s celkovou kapacitou 170 míst, kterých je možno využít také jako konferenčních sálů. Stravování probíhá podle přání hostů formou polopenze, nebo plné penze. Snídaně formou bufetu je zahrnuta vždy již v ceně ubytování.

Restaurace: (počet míst 60)

Restaurace: (počet míst 70)

Restaurace: (počet míst 39)

Služby:Sportovní možnosti:
Sportovní hala, Tělocvična, Fittness, Bazén venkovní, Bazén krytý, Fotbalové hřiště, Hokejový stadion, Plážový volejbal

Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, Video , Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

V hotelu jsou k dispozici dvě restaurace s kapacitou 60 a 70 míst. K dispozici je také nová restaurace s 39 místy. Všechny restaurace je možno využít k pořádání seminářů, školení, firemních večírků, rodinných oslav i dalších akcí. Při organizaci seminářů a školení nabízíme možnost zajištění audiovizuální techniky: plátno, data projektor, zpětný projektor, flipchart a další prezentační pomůcky. Samozřejmostí je servis občerstvení během přestávek (coffee break), jehož součástí je káva nebo čaj, minerální voda, slané i sladké občerstvení, ovoce. Pro konání večírků je vhodná restaurace, která je vybavena tanečním parketem, reproduktory a barevným osvětlením.

Konferenční kapacity:

zasedací místnost č. 1 (počet míst 60)

zasedací místnost č. 2 (počet míst 70)

Fotogalerie (8):


Hotel SlaviaHotel SlaviaHotel Slavia
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com