sdílet Hotel Růže na Facebooku
Hotel Růže česká verze  Hotel Růže slovenská verzia  Hotel Růže english version  Hotel Růže deutsch version

Hotel Růže Český Krumlov, Český Krumlov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Růže Horní Český Krumlov vnitřní město - ubytování v Českém Krumlově...


Hotel Růže ***** Český Krumlov je nejlepší hotel v Českém Krumlově. Renesanční budova bývalého Jezuitského kláštera a university ze 16. stolení si zachovala krásu renesanční architektury ač prodělala v poslední době rozsáhlou rekonstrukci vnitřních prostor. Luxusní pětihvězdičkový hotel v duchu renesance Vám nabízí veškerý komfort. Pokoje a hotel jsou vybaveny vším co můžete žádat od nejluxusnějšího hotelu.

Hotel Růže ***** Český Krumlov - popis: Ještě dnes můžete vidět slávu a třpyt renesance ve všech našich pokojích. Vraťte se s námi zpět do časů 16. století! K dispozici máme 71 prostorných pokojů včetně apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, satelitním TV, minibarem, fénem, rádiem a telefonem.

Hotel Růže ***** Český Krumlov - Terasa hotelu – 80 míst – s krásným výhledem na řeku a město zve k příjemnému posezení za doprovodu živé hudby. K příjemnému pocitu hostů v našem hotelu jistě přispěje i moderně vybavené fitness centrum s bazénem, saunou, soláriem a masážemi, jakož i kadeřnictví, pedikúra, manikúra, nacházející se v přízemí hotelu.

Hotel Růže ***** v Českém Krumlově - Prodejní galerie v hotelu nabízí převážně obrazy umělců působících v okolí Českého Krumlova a v hotelovém obchodě najdete velký výběr skla, ukázky řemesla i starožitný nábytek.

Moderně vybavený konferenční ”Jesuitský sál” (150 osob) je situován v prvním patře hotelu s krásným výhledem na zámek a město.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
10564

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu

Základní informace: směnárna, opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Dostupnost střediska:


Centrum název: (50 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Relaxace Hotel Růže Český Krumlov:

Bazén: Zaplavte si v 8 m dlouhém relaxačním bazénu s protiproudem, teplotou vody 28 °C a hloubkou cca 150 cm.

Aqua aerobic: Aqua aerobic je aerobní cvičení ve vodě, zaměřené na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a vytvarování těla. Odpor vody zvyšuje intenzitu cvičení a současně masíruje svaly. Vodní prostředí má příznivé účinky na páteř a pohybovou soustavu. Oproti ostatním formám aerobicu je toto cvičení bez jakýchkoli otřesů a tím chrání nejen naše klouby, ale i kardiovaskulární systém.

Posilovna: Navštivte naši posilovnu vybavenou posilovacími stroji zn. Technogym (BIKE XT, STEP XT, UNICA 70). Pro hosty hotelu Růže je pobyt v této zóně po předložení hotelové karty zdarma. Délka návštěvy v provozní době (15.00 - 21.30) je časově neomezena.
Sauna

Nabízíme Vám relaxaci v klasické finské sauně s kapacitou 4 osoby. Účinek saunování je založen na střídání výrazného tepla a chladu. Pobyt v sauně přispívá ke zvyšování odolnosti organizmu a jeho otužování. Dochází zde k uvolnění svalového napětí a odbourání stresu. Vaše tělo se zároveň detoxikuje. Do sauny nechoďte s plným žaludkem, ale ani hladoví nebo bezprostředně po extrémním fyzickém výkonu.

Whirlpool: Ponořte se do bublinkové lázně, nechte rychle odplynout starosti všedního dne a dopřejte uvolnění ztuhlým svalům. Masáž vířící vodou přispívá ke zlepšení krevního oběhu a činnosti srdce, snižuje krevní tlak, stimuluje imunitní systém a působí pozitivně na psychiku - odbourává úzkost a napětí.

Masáže: Masáž je terapie, která působením tlaku na svaly a tkáně léčí zranění, zmírňuje bolest, odbourává stres, zlepšuje krevní oběh a uvolňuje svalové napětí.

Lázeňské služby: Zámecký wellness hotel

Procedury léčení: Masáže

Stravování:


Restaurace popis: V restauracích hotelu Růže porozumíte tomu, jak lze spojit klasické kulinářství s novými trendy kuchařského umění. Elegantní prostředí našich restaurací reprezentují rozmanitý výběr excelentních jídel české, renesanční i světové kuchyně, skvělých vín, nevtíravé hudby i vynikajícího servisu personálu oblečeného do historických kostýmů. Dobré jídlo podporuje dobrou náladu - od bohaté snídaně a oběda inspirovaného českou i mezinárodní kuchyní po nápadité saláty, lehká jídla, domácí moučníky a cukroví. Lobby Bar a Letní terasa s nádherným výhledem na řeku Vltavu jsou perfektními místy pro koktejly, aperitivy a večerní posezení.

Služby:Kongresové služby:
Telefon, TV, Video , Diaprojektor, Dataprojektor, Magnetofon, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, DVD přehrávač, PC, Flipchart

Hotel Růže je se svým historickým Jesuitským sálem až pro 200 osob ideálním místem pro pořádání kongresových a incentivních akcí. Kongresové centrum hotelu zahrnuje také hodovní síň pro 70 osob a salonek Rotary s kapacitou 30 osob. Na požádání Vám také zajistíme jakékoliv technické vybavení, které budete pro svoje zasedání potřebovat

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 200)kongresový sál č. 2 (počet míst 70)

salónek č. 1 (počet míst 30)

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.12od/in 119od/in 159 (De Luxe)od/in 219 (Suite Deluxe)


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (23):


Hotel RůžeHotel RůžeHotel Růže
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com