sdílet Hotel Primavera na Facebooku
Hotel Primavera česká verze  Hotel Primavera slovenská verzia  Hotel Primavera english version  Hotel Primavera deutsch version

Hotel Primavera Plzeň město, Plzeň město Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel & Congress centre Primavera Nepomucká Plzeň - ubytování v Plzni..


Hotel Primavera - Plzeň - popis: Nabízíme kvalitní ubytování v celkem 87 dvoulůžkových klimatizovaných pokojích (všechny s možností uspořádání twin nebo double, postele velikosti "queen size") a 4 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybavené LCD TV s 20. televizními stanicemi, některé s možností přijímat satelitní programy, koupelnou s vanou, sprchou a bidetem. U pokojů Superior a apartmánů oceníte nádherný výhled do údolí řeky Úhlavy.

Hotel Primavera - Plzeň - služby: Vysokorychlostní Internet LAN i WiFi ZDARMA. Celý hotel i pokoje jsou vybaveny řízenou klimatizací. Předností hotelu je víceúčelový sál až pro 280 osob a 4 salónky, které slouží pro pořádání konferencí, školení, výstav, banketů, rautů, pracovních i soukromých akcí, svateb, prezentací a podobně. Zde je k dispozici nejmodernější AV technika (tlumočení, videokonference apod.). Při velkých firemních a konferenčních akcích můžeme připravit až 15 jednacích prostor.

Hotel Primavera - Plzeň - parkování: K hotelu patří parkovací místa pro 140 osobních automobilů a 3 autobusy - ZDARMA. Výhodou hotelu je velmi dobrá dostupnost od dálnice D5 (3 min autem) spojující Prahu s Nürnbergem (SRN). Hotel se nachází v klidném prostředí městské části Bručná, ne však daleko od centra města. Nákupní centrum a multikino je nedaleko hotelu (1 min autem).

Náš hotel je součástí mezinárodního hotelového řetězce TOP City&Country Line, jehož požadované standardy jsou zárukou kvality nabízených služeb.

Součástí hotelu je i restaurace Primavera s venkovní terasou, vinárna-bar a café. Ochutnejte u nás vynikající českou i mezinárodní kuchyni.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkovýapartmánhandicap
816343

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, kabelová televize, připojeni internetu, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, klimatizace, směnárna, opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, hlídané parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 4

Popis okolí: * Největší gotické náměstí v Čechách bylo v době svého vzniku náměstí Republiky (139 x 193 metrů).
* Nejvyšší kostelní věž v Čechách - věž chrámu sv. Bartoloměje měřící 102,26 metrů.
* Kostelík sv. Jiří postavený v roce 992 - jedna z nejstarších chrámových staveb v Čechách
* Velká synagoga - druhá největší synagoga v Evropě (třetí na světě)
* Novorenesanční budova se secesními interiéry. Přednáškový sál, výstavní a jubilejní sál. Evropsky významná městská zbrojnice, knihovna s cennými prvotisky.
* Zoologická zahrada (s Dinoparkem a Japonskou zahradou) a botanická zahrada
* Plzeňské historické podzemí - složitý systém dvou- až třípatrových sklepů a chodeb, přes 250 studní. Svým rozsahem cca 20 km patří k nejrozsáhlejším ve střední Evropě. Prohlídková trasa o délce cca 750 m v hloubce 9 – 12 m pod povrchem.
* Golf Park Plzeň nabízí krásné technicky náročné 18ti jamkové hřiště zasazené do panenské přírody na severozápadním okraji Plzně.
* Jediná volně přístupná lezecká věž v České republice (areál Škoda Sport Park v Plzni na Slovanech). Horolezecká věž je 12 metrů vysoká, váží 17 tun, má kolem 2000 úchytů. Nabízí přibližně 70 cest v obtížnosti od třetího do desátého stupně desetibodové stupnice obtížnosti.
* Jediná dochovaná pec na pálení kolomazi z pryskyřičných olejů a vápna, která se v Čechách zachovala je jednou ze zastávek na naučné Sigmundově stezce u Kamenného rybníka.
* Bolevecká rybniční soustava je starší než Třeboňská rybniční soustava a byla vybudována na katastru obce Bolevec, jež se v písemných pramenech uvádí od roku 1382. Největším a zřejmě nejstarším z rybníků soustavy je Velký Bolevecký rybník (53,3 ha).
* Vyberte si ze široké nabídky naučných stezek a cyklotras

Doporučená trasa bus: Dálnice D5, směr od Nűrnberg a Vídně – exit 76 - směrovka Plzeň-Černice, dále odbočky na Plzeň-Centrum / Plzeň / Plzeň-Centrum přes 3 kruhové objezdy na Nepomuckou ulici; za světelnou křižovatkou se hotel nachází po levé straně - Dálnice D5, směr od Prahy – exit 73 – směrovka Plzeň-Černice, dále odbočky na Plzeň-Slovany / Plzeň-Bručná / Bručná, pokračovat Barvínkovou ulicí až na Nepomuckou ulici; za světelnou křižovatkou se hotel nachází po levé straně

Doporučená trasa vlak: z Hlavního vlakového nádraží se dostanete do hotelu přímo trolejbusem č. 13 směr Černice

Doporučená trasa auto: Dálnice D5, směr od Nűrnberg a Vídně – exit 76 - směrovka Plzeň-Černice, dále odbočky na Plzeň-Centrum / Plzeň / Plzeň-Centrum přes 3 kruhové objezdy na Nepomuckou ulici; za světelnou křižovatkou se hotel nachází po levé straně - Dálnice D5, směr od Prahy – exit 73 – směrovka Plzeň-Černice, dále odbočky na Plzeň-Slovany / Plzeň-Bručná / Bručná, pokračovat Barvínkovou ulicí až na Nepomuckou ulici; za světelnou křižovatkou se hotel nachází po levé straně

Dostupnost střediska:


Centrum název: (6 km)

Vlaková zastávka název: (5 km)

Letiště název: (90 km)

Autobusové nádraží název: (10 km)


Vlakové nádraží název: (5 km)

Zastávka MDH: (10 m)

Zastávka tramvaj: (1 km)

Obchod: (3 km)

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace PRIMAVERA s venkovní terasou (otevřeno PO-NE 11-22:30 hod)
Stylově zařízenou restauraci pro 110 hostů najdete v přízemí hotelu. Prostory restaurace jsou klimatizované.
Restaurace přiláká svou příjemnou atmosférou k posezení a ochutnání jak českých a místních specialit, tak oblíbených jídel z oblasti mezinárodní kuchyně. Profesionální služby a milý personál vytvářejí z restaurace místo vhodné jak pro obchodní setkání u dobrého oběda, tak pro soukromou večeři. Restaurace je malovaná architektkou, která z ní vytvořila doslova posezení "pod širým nebem".
Předností restaurace je i možnost posezení při dobrém jídle na otevřené hotelové terase v době letních měsíců. Kromě pohody vám poskytne i pěkný výhled do údolí řeky Úhlavy.
Restaurace dále slouží zejména pro skupinové snídaně ve formě švédských stolů, kulinářské akce nebo soukromé akce. Dětské stoličky jsou samozřejmě k dispozici.

Vinárna-Bar (otevřeno ÚT-PÁ 19-02:00 hod)
Nachází se v prvním podzemním podlaží hotelu. Prostory vinárny jsou klimatizované.
Příjemně zařízená vinárna uspokojí všechny milovníky dobrých vín. Zdi jsou ručně dekorované a nabízí nádherné pohledy do různých vinařských oblastí u nás i v zahraničí. Výběr kvalitních českých i zahraničních (též exotických) vín. Nápojový lístek charakterizující jednotlivá vína Vám pomůže vybrat právě to pravé víno pro Vás. Vinárna pojme až 40 hostů a je možno ji využít pro pořádání pracovních nebo soukromých akcí a party, prezentací, školení, svateb a podobně

Restaurace: Primavera - 11:00 - 22:30 (počet míst 110)

Vinárna: ÚT - PÁ - 19:00 - 02:00 (počet míst 40)

Zahradní restaurace: Terasa - 11:00 - 22:30 (počet míst 30)

Služby:Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Předváděcí molo, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Ozvučení, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

Předností hotelu je víceúčelový sál až pro 280 osob a 4 salónky, které slouží pro pořádání konferencí, školení i soukromých akcí, svateb, prezentací a podobně. Zde je k dispozici nejmodernější AV technika (tlumočení, videokonference apod.). Při velkých firemních a konferenčních akcích můžeme připravit až 15 jednacích prostor.

Konferenční kapacity:


business centrum č. 1 Primavera Hall (počet míst 300)

salónek č. 1 Salónek A (počet míst 90)

salónek č. 2 Salónek B (počet míst 90)

salónek č. 3 Salónek C (počet míst 15)

salónek č. 4 Salonek D (počet míst 30)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12990 - 11901790 - 19906601780 (Superior 1 osoba/person)2600 (Superior 2 osoby/person)3240 (Apartment)


Měna: CZK

Cena polopenze: 130
Cena plné penze: 260
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc, zahrnují DPH, místní poplatky a snídani formou bufetu. Dítě do 5 let na přistýlce na pokoji zdarma v případě ubytování 2 dalších osob, které platí za ubytování. Poplatek za psa: 250,- Kč , Dětská postýlka: 150,- Kč

Fotogalerie (23):


Hotel PrimaveraHotel PrimaveraHotel Primavera
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com