sdílet Hotel Pošta na Facebooku
Hotel Pošta česká verze  Hotel Pošta slovenská verzia  Hotel Pošta english version  Hotel Pošta deutsch version

Hotel Pošta Benešov, Benešov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Pošta - poloha: Hotel Pošta se nachází ve Středočeském kraji, v historickém centru Benešova, 20m od náměstí. V hotelu Pošta poskytujeme ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmá s možností přistýlek za nízké ceny.

Hotel Pošta - ubytování: Pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem na recepci, vlastním sociálním příslušenstvím. Apartmán je navíc vybaven lednicí, sedací soupravou, vanou a sprchou.

S sebou si můžete vzít svého psího miláčka a také úschovna kol je bez poplatku. V blízkosti hotelu najdete muzeum, divadlo, kino, galerii, knihovnu s výstavní halou a čajovnu. Ke sportovnímu využití nabízí město Benešov krytý bazén a bazén pro malé děti a kojence, otevřený bazén v Dukelské ulici, fitnesscentra, víceúčelová hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, vše cca 5 - 10min pěšky od hotelu.

V okolí Benešova navštivte lesopark Konopiště s letním kinem, kde se konají sezónními kulturní akce, golfové hřiště (5km), koňské jízdárny (7km), muzeum motocyklů, Vojenské muzeum Lešany, letní rekreační střediska Živohošť a Slapy, zimní sjezdové středisko Monínec, CHKO Blaník (25-30km). Letiště Bystřice nabízející vyhlídkové lety (5km), v Týnci nad Sázavou (8km) je půjčovna lodí pro vodáky. Prohlédněte si zámek Konopiště se třemi prohlídkovými okruhy, Růžovou zahradu se skleníkem a medvědárium (2km), zámek Jemniště (7km), zámek Vlašim, Vrchotovy Janovice a hrad Český Šternberk (cca 20km).

Hotel Pošta - je vzdálen pouze 40 km od centra hlavního města Prahy, kam se dají naplánovat celodenní prohlídky historických památek, zoologické a botanické zahrady, mořského světa a jiných zajímavostí.

Hotel Pošta - doprava: do Prahy je snadná a rychlá autobusem a vlakem (nádraží je vzdáleno 600m) pravidelně za 35-50 min. nebo autem po dálnici D1 (ze směru od Tábora a Českých Budějovic).

Hotel Pošta - služby v hotelu: vyhrazené parkoviště před hotelem, recepce otevřená non-stop, možnost platby kreditní kartou, kadeřnické služby, restaurace, noční bar, samoobslužná jídelna s denním provozem, divadelní sál, kde se konají kulturní akce města, včetně plesů a divadelních představení.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlka
4106216

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, holič - kadeřník

Popis okolí: Hotel Pošta se nachází ve Středočeském kraji, v historickém centru Benešova, 20 m od náměstí. V blízkosti hotelu najdete muzeum, divadlo, kino, galerii, knihovnu s výstavní halou a čajovnu. Pouze 40 km dělí Benešov od hlavního města Prahy, které Vám nabízí možnost návštěv divadel, kin, koncertů, prohlídek historických památek, botanické a zoologické zahrady, mořského světa a jiných zajímavostí.

Tipy na výlet: Prohlédněte si zámek Konopiště se třemi prohlídkovými okruhy, Růžovou zahradu se skleníkem a medvědárium (2 km), zámek Jemniště (7km), zámek Vlašim, Vrchotovy Janovice a hrad Český Šternberk cca 20 km.

Doporučená trasa bus: Doprava do Prahy je snadná a rychlá autobusem a vlakem (nádraží je vzdáleno 600 m) pravidelně za 35-50 min.

Doporučená trasa auto: Autem po dálnici D1 (ze směru od Tábora a Českých Budějovic).

Dostupnost střediska:


Centrum název: (20 m)

Autobusové nádraží název: (600 m)


Vlakové nádraží název: (600 m)

Stravování:


Restaurace popis:

Restaurace v budově hotelu Pošta nabízí 60 míst v klidném a příjemném prostředí s hrající fontánou a klavírem. Hosté si nás vybírají pro výbornou kuchyni a příznivé ceny. Polední menu nabízíme od 60,- Kč. Minutky a speciality od 80,- Kč. Na své si přijdou i milovníci sladkostí a zmrzlinových pohárů. Příjemný personál Vám nabídne alko a nealko koktejly, různé druhy kávy a samozřejmě točíme světoznámý Plzeňský Prazdroj. Vinařům předložíme vinný lístek s výběrem vín moravských, francouzských, chilských i argentinských. Naše restaurace je ideální pro uspořádání svatebních i banketních hostin.

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Tenisové kurty, Jízda na koni (7 km), Bazén venkovní, Bazén krytý, Půjčovna lodiček (8 km), Golf (5 km)
Ke sportovnímu využití nabízí město Benešov krytý bazén a bazén pro malé děti a kojence, otevřený bazén v Dukelské ulici, fitnesscentra, víceúčelová hřiště, zimní stadion, tenisové kurty, vše cca 5-10 min. pěšky od hotelu. V okolí Benešova golfové hřiště (5 km), koňské jízdárny (7 km), muzeum motocyklů, Vojenské muzeum Lešany, letní rekreační střediska Živohošť a Slapy, zimní sjezdové středisko Monínec, CHKO Blaník (25-30 km). Letiště Bystřice nabízí vyhlídkové lety (5 km), v Týnci nad Sázavou (8 km) je půjčovna lodí pro vodáky.

Kongresové služby:
Promítací plátno, Flipchart

Možnost uspořádání školení, rodinných a společenských setkání, předváděcích akcí či prodeje zboží. Zapůjčení flipchartu a fixů, možnost promítání na zeď. Samozřejmostí je poskytnutí občerstvení a coffee break. Velký sál pro 200 osob s možností uspořádání seminářů a konferencí nebo zábavných akcí, včetně plesů.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 90)


salónek č. 3 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.11436872130815262181199 (2 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (8):


Hotel PoštaHotel PoštaHotel Pošta
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com