sdílet Hotel Podkova na Facebooku
Hotel Podkova česká verze  Hotel Podkova slovenská verzia  Hotel Podkova english version  Hotel Podkova deutsch version

Hotel Podkova Dolní Břežany, Dolní Břežany Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Podkova Dolní Břežany - ubytování v Doních Břežanech v hotelu Podkova..


V prostorách komplexu hotelu Podkova nabízíme možnost provádění seminářů, školení a podnikových akcí. Pro firemní semináře, párty, rodinné oslavy a svatby jsou k dispozici samostatné prostory a konkrétně pro firemní akce je připraveno veškeré technické vybavení (viz Restaurace Podkova).

Pro svatebčany zajistíme ubytování a pro novomanželé jednu noc, jako dárek, ubytování zdarma. Zábava, sport a relax
Terasa, která je kolem dokola, nabízí při horkých nocích příjemné ochlazení a na venkovním grilu se můžete posilnit grilovaným pokrmem.

V prvním patře hotelu Podkova se nachází diskotéka se dvěma tanečními sály, bar a jeviště pro karaoke vystoupení, varietní vystoupení nebo striptýz. Diskotéka je moderně zařízená, s čalouněným nábytkem, průchozí věží s možností sezení odkud je vše vidět. O víkendu mohou nadšenci tancování navštívit tuhle diskotéku, nebo se můžete nechat bavit ve varieté.

I o krásu je postaráno. Ve vedlejší budově hotelu Podkova se nachází fitness centrum, tělocvična, posilovna, solárium, vířivá lázeň, ruské lázně, kosmetický salon, kadeřnictví, manikúra i pedikúra, to vše čeká jen na Vás. Dále své služby poskytne řada různých obchůdků. Pro milovníky sázení je zde non-stop otevřený SPORT-bar s ruletou.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkovýhandicap
1871

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, kabelová televize, umyvadlo na pokoji

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, praní a žehlení, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, hlídané parkoviště, pedikůra, manikura, kosmetické studio, holič - kadeřník

Počet podlaží: 1

Tipy na výlet: Prohlídky a výlety
V nabídce pro hosty je organizování individuálních i skupinových prohlídek památek Prahy i výlety po České republice, dále možnost zorganizovat lov zvěře, rybaření, včetně grilování masa přímo v přírodě.
Hotel disponuje rančem, kde si můžete dát procházku na koni po překrásné krajině a okolí. Jezdecká škola, jízdy v hale i jízdy s instruktorem pro začátečníky jsou velice oblíbený. V okolí jsou také 2 rybníky vhodné pro rybaření. Svůj úlovek si můžete ugrilovat přímo u nás.
Pro milovníky geologie nabízíme výlet do kamenolomu v severních Čechách, kde máte možnost nejen prohlídky překrásné sbírky polodrahokamů, ale i možnost vlastnoruční těžby polodrahokamů, které pak můžete odvézt se sebou.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace nabízí různé pokrmy grilované na otevřeném grilu a speciality mezinárodní a české kuchyně.
Pro milovníky vín je zde vinný výklenek pro 10 osob, který je podle toho také patřičně vyzdoben. Podél baru, postaveného z velkých přírodních kamenů, přijdete do vedlejší místnosti pro 60 osob, která je zařízená pro rodinné oslavy každého druhu, firemní akce a prezentace.
Kromě grilovaných specialit, mezinárodních, italských, jugoslávských, ruských, kavkazských a rybích pokrmů nabízíme vše, co si jen labužník může přát. Na přání se můžete sami zahrát na mistra grilu a překvapit Vaše hosty svým grilovacím uměním.
V letních měsících je otevřena terasa s fontánou.


24 hodinový servis!!!

Jídla od 110,- Kč do 240,- Kč
Restaurace: 32 míst
4 vedlejší prostory: 6 + 14 + 10 + 60 míst
2 konferenční prostory: 150 míst
Terasa: 20 míst
Pro nekuřáky: 10 míst

Hosté si u nás mohou vybrat mezi ubytováním se snídaní nebo polopenzí. Kdo by chtěl mít raději vše na lístku, pro toho je k dispozici naproti hotelu restaurace Podkova.

Restaurace: (počet míst 60)

Vinárna: (počet míst 10)

Služby:Sportovní možnosti:
Tělocvična, Fittness, Sauna, Solárium, Whirpool
I o krásu je postaráno. Ve vedlejší budově se nachází fitness centrum, tělocvična, posilovna, solárium, vířivá lázeň, ruské lázně, kosmetický salon, kadeřnictví, manikúra i pedikúra, to vše čeká jen na Vás.

Biznis akce a oslavy
V prostorách komplexu nabízíme možnost provádění seminářů, školení a podnikových akcí.
Pro firemní semináře, párty, rodinné oslavy a svatby jsou k dispozici samostatné prostory a konkrétně pro firemní akce je připraveno veškeré technické vybavení (viz Restaurace Podkova).
Pro svatebčany zajistíme ubytování a pro novomanželé jednu noc, jako dárek, ubytování zdarma

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12650130018002000


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (7):


Hotel PodkovaHotel PodkovaHotel Podkova
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com