sdílet Hotel Pod Hradom na Facebooku
Hotel Pod Hradom česká verze  Hotel Pod Hradom slovenská verzia  Hotel Pod Hradom english version  Hotel Pod Hradom deutsch version

Hotel Pod Hradom Trenčín, Trenčín Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Pod Hradom - Matúšova ul. 12/68 - Trenčín - ubytování v Trenčíně...


Hotel Pod Hradom je situován v historickém centru Trenčína, přímo pod jeho dominantou hradem Matúš Čák. Hotel slouží jako rekreační zařízení či pobytové zařízení během výstav, kongresů a konferencí konaných v Trenčíně a okolí. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve 3 suitách, 2 apartmánech a 7 dvoulůžkových pokojích. Těšit se můžete také na relaxaci ve Wellness centru s vířivkou, saunou a masážemi. K dispozici je i letní terasa obklopená zelení a dětský koutek. Recepce se svými službami je v provozu non stop. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u hotelu na kamerami hlídaném parkovišti.

Hotel Pod Hradom Pokoje: Komfortní ubytování je hostům nabízeno ve 3 suitách, 2 apartmánech a 7 dvoulůžkových pokojích. Klimatizované pokoje jsou vybavené televizí s plochou obrazovkou, telefonem a minibarem. Koupelna zahrnuje vanu nebo sprchu a fén. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Apartmány a suity jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
75

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, klimatizace pokojů, TV, telefon, sat, minibar, fén, WI-FI

Základní informace: praní a žehlení, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, sauna, fitness, zcela nekuřácké zařízení

Popis okolí: Hotel Pod Hradom Gastronomie: V přízemí hotelu se nachází příjemná romantická restaurace Pod hradem s kapacitou 52 míst. Restaurace je připravena svým hostům nabídnout pestrý výběr kulinářských specialit domácí a zahraniční kuchyně. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase.

Doporučená trasa bus: Autem až na hotel: Pokud se k nám přijedete ubytovat autem, určitě nebudete mít žádný problém. K Hotelu Pod hradem se dostanete odbočením z hlavní křižovatky v centru města na pěší zónu. Autem se tak můžete dostat až přímo k našemu hotelu. Cesta k hotelu vede přes pěší zónu, ale klienti mají vjezd k hotelu povolen. Po přejetí přes zónu zabočíte doleva směrem k hradu. Po pár metrech zaparkujete přímo ve dvoře hotelu. hlídané parkoviště Hotel Pod hradem nabízí svým klientům parkování na soukromém parkovišti přímo v hotelu. Parkoviště má kapacitu 12 parkovacích míst. Parkoviště je hlídané kamerovým systémem.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Naše Relax centrum vám nabízí možnost odpočinout si a strávit příjemné chvíle bez stresu při wellness procedurách. Dopřejte si nerušený relax a užijte si horkou saunu. Zbavíte vaše tělo škodlivých látek, virů a toxinů, zapomenete na každodenní stereotyp. Vaše tělo vás obdaří příjemným pocitem z vytouženého odpočinku. Po horké sauně vás čeká uvolňující vířivka. Naberete novou energii a příjemné bublinky v teplé lázni navodí uklidňující atmosféru. Po sauně a vířivém lázni jsou pro vás připraveny odpočinkové lavice v relaxační místnosti. Zabalení v ručníku si tu užijete ticho a pohodu. Našim klientům je k dispozici masér. Vyberte si podle vašeho přání reflexní masáž, masáž zad nebo kompletní masáž celého těla. Vaše svaly se uvolní a vy se budete cítit jako znovuzrození. Masáž si můžete objednat den předem přímo na recepci.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Masáže

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Pod Hradom Gastronomie: V přízemí hotelu se nachází příjemná romantická restaurace Pod hradem s kapacitou 52 míst. Restaurace je připravena svým hostům nabídnout pestrý výběr kulinářských specialit domácí a zahraniční kuchyně. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na zahradní terase.

Restaurace: (počet míst 52)

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.1267782298 (Apartm)98 (Suita exclusive - 2 osoby/person)


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Cena ubytování je včetně snídaně, parkování, vstupu do sauny a vířivého bazénu. Cena nezahrnuje daň za ubytování 1 Eur osoba / den.

Fotogalerie (12):


Hotel Pod HradomHotel Pod HradomHotel Pod Hradom
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2022 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com