sdílet Hotel Palcát congress&wellness hotel na Facebooku
Hotel Palcát congress&wellness hotel česká verze  Hotel Palcát congress&wellness hotel slovenská verzia  Hotel Palcát congress&wellness hotel english version  Hotel Palcát congress&wellness hotel deutsch version

Hotel Palcát congress&wellness hotel Tábor, Tábor Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Palcát congress&wellness tř. 9. května 2471 Tábor - ubytování v Táboře..


Hotel Palcát congress&wellness - Tábor - Hotel Palcát se nachází v bezprostřední blízkosti historického centra města Tábora v Jižních Čechách. Město Tábor leží na přímém silničním tahu Praha - Linz. Vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží je cca 500m.

Hotel Palcát congress&wellness - Tábor - ubytování: Hotel Palcát congress&wellness disponuje 137 lůžky v 67 moderně zařízených pokojích (vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, LCD televizí se satelitním příjmem a wifi připojením k internetu). Jedná se o velice komfortní ubytování v centru města Tábor s možností ubytovat větší skupiny.

Hotel Palcát congress&wellness - Tábor - služby: Při pobytu v hotelu je pro klienty připravena velmi rozmanitá nabídka služeb restaurací, barů a nočního klubu. Součástí rozsáhlého areálu je nová moderní restaurace Illusion se šéfkuchařem Pavlem Minářem mistrem ČR 2007, 2013, čínská restaurace, lobby bar, noční hudební klub, kasino,  bowlingové centrum a především wellness centrum s bohatým výběrem různých masáží, kosmetickým salonem, finskou ceremoniální saunou, whirpool, pivními a rašelinovými koupelemi, parní komorou a dalšími službami.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
19417415

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, kabelová televize

Základní informace: opatrování dětí, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, domácím zvířatům vstup povolen, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Palcát - Tábor - jižní čechy - jihočeský kraj - okolí: Tábor je jihočeské město se slavnou historií a množstvím architektonických památek i přírodních krás. Příjemnou procházku křivolakými uličkami Starého města mohou návštěvníci zakončit výstupem na jedinou zachovalou věž původního hradu Kotnov, ze které se nabízí výhled nejen na historické jádro města, ale i na nedaleký barokní chrám v Klokotech - známé poutní místo. V samotném centru města se rozprostírá nejstarší údolní nádrž ve střední Evropě, zvaná Jordán, která vznikla v době, kdy Kolumbus objevil Ameriku, r. 1492. V horkých letních dnech Jordán láká k odpočinku a vodním radovánkám. Táborsko je jedním z jihočeských regionů, v němž dosud zůstala z větší části zachována působivá přírodní a historická scenérie. Architektura a osobitý ráz blat, zajímavé technické památky a rychle se rozvíjející města a obce každoročně přitahují více návštěvníků.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (100 m)

Vlaková zastávka název: (300 m)

Letiště název: (8 km)

Autobusové nádraží název: (300 m)


Vlakové nádraží název: (300 m)

Obchod: (100 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness centrum v suterénu hotelu Palcát: Naleznete zde: vířivou vanu, finskou saunu, vario saunu, parní lázeň, kneippův chodník, ochlazovací bazén, ledovou tříšť, široký výběr masáží a mnoho dalšího.

V našem novém moderním wellness centru naleznete:
finskou ceremoniální saunu pro 30 osob
vario sauna
ochlazovací bazén
ledovou tříšť
parní komoru
Kneippův chodník
whirlpool
odpočinkovou místnost
2 masérny (možnost propojení maséren)

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Palcát - Tábor - restaurace: Ke stravování hotelových hostů slouží centrální hotelová, nově zrekonstruovaná restaurace vhodná jak pro seriozní pracovní večeře, tak pro neformální posezení s přáteli či rodinou. Kapacita restaurace je 70 míst, otevřena je denně od 7 do 23 hodin. Nabízí pochoutky domácí i mezinárodní kuchyně, příjemné posezení a velký výběr moravských i světových vín. Od jara do podzimu je v provozu letní terasa s možností grilování, oblíbený a často žádaný je cateringový servis na akce pořádané mimo hotelové prostory.
Snídaně pro hotelové hosty se podávají v době od 7 do 10 hodin. Umění zdejších kuchařů vyniká nejen výběrem těch nejkvalitnějších surovin, ale i všudypřítomnou snahou splnit očekávání náročných hostů. Bohatě a vkusně připravené rauty jsou specialitou kuchařů naší kuchyně.

Restaurace: Ilussion (nekuřácká) 07:00 - 23:00 (počet míst 70)

Služby:Sportovní možnosti:
Cyklotrasy, Houbaření, Rybolov

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Fax, TV, Video , CD přehrávač, Diaprojektor, Předváděcí molo, Magnetofon, Tabule, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, Šatna, Úschovna cenných předmětů

Hotel Palcát - Tábor - jižní čechy - školení - kongresy: KONGRESOVÉ SLUŽBY / FIREMNÍ A KULTURNÍ AKCE

Hotel Palcát v Táboře nabízí kongresové prostory a prostory určené k pořádání kulturních akcí. Díky své poloze, kapacitě a technickému zázemí je vhodný k pořádání společenských, veřejných akcí, obchodních setkání, prezentací firem, školení, rautů, recepcí, seminářů, veletrhů, gastronomických akcí, firemních i společenských večírků, plesů, atd..

Na klíč pro vás zajistíme firemní akce, motivační týmové programy, programy pro Vaše obchodní partnery a klienty. Dále můžeme zajistit, sportovní programy (golf, tenis, lyže...), společenské programy, outdoorové akce (paintball) a jiné nevšední zážitky.

HLAVNÍ SÁL HOTELU / USPOŘÁDÁNÍ: maximální kapacita sálu 2500 osob, konferenční uspořádání pro 600 osob s předsednickým stolem na pódiu, divadelní uspořádání pro 720 osob + balkon pro 30 – 40 osob, školní uspořádání pro 380 osob

PŘÍSÁLÍ HOTELU (PATŘÍ K HLAVNÍMU SÁLU) / USPOŘÁDÁNÍ
kapacita divadelně 150 - 160 osob
kapacita školně 130 osob
kapacita konferenčně 150 osob

Salonek Kavárna – 1.patro: kapacita divadelně 120 osob, kapacita školně 60 - 70 osob, kapacita konferenčně 90 osob

Salonek Snídárna – 2.patro: kapacita divadelně 70 - 80 osob, kapacita školně 60 osob, kapacita konferenčně 50 osob

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 HLAVNÍ SÁL (počet míst 600)

kongresový sál č. 2 PŘÍSÁLÍ HOTELU (počet míst 160)

salónek č. 1 Salonek Kavárna (počet míst 120)

salónek č. 2 Salonek Snídárna (počet míst 80)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12115018502150 (2 os./person)2250 (3 os./person)2350 (4 os./person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (32):


Hotel Palcát congress&wellness hotelHotel Palcát congress&wellness hotelHotel Palcát congress&wellness hotel
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com