sdílet HOTEL OLD INN na Facebooku
HOTEL OLD INN česká verze  HOTEL OLD INN slovenská verzia  HOTEL OLD INN english version  HOTEL OLD INN deutsch version

HOTEL OLD INN Český Krumlov, Český Krumlov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Old Inn Český Krumlov - ubytování v Českém Krumlově...


Hotel The Old Inn Český Krumlov je situován na náměstí půvabného historického města Český Krumlov, které je jako jedno z mála českých měst zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Neopakovatelná atmosféra tohoto starobylého města se snoubí s překrásnou polohou v údolí Vltavy, pouhých 70 km od Lince a 160 km od Prahy.

Nově zrekonstruovaný 4-hvězdičkový hotel Old Inn Český Krumlov s 52 pokoji a apartmány nabízí svým hostům posezení a občerstvení ve 3 restauracích Plzeňské pivnici, která se nachází v nedávno objevených unikátních sklepeních hotelu ze 13. století. O auta našich hostů se postaráme - k dispozici je hotelové parkoviště nacházející se v prostorách bowling centra.

Pět minut chůze od hotelu se nachází sesterský 5-hvězdičkový hotel Růže Český Krumlov, jehož služby Vám jsou k dispozici. Jsou to například bazén, sauna, solárium, masáže, posilovna, kadeřnictví, hotelové restaurace nebo obchody.

Hotel The Old Inn Český Krumlov disponuje 52-mi pokoji včetně apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, satelitním TV, minibarem, fénem, rádiem a telefonem.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, sat, minibar, fén, WI-FI

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, restaurace

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace hotelu The Old Inn je díky své ideální poloze přímo na hlavním Českokrumlovském náměstí vyhledávaným místem mnohých návštěvníků. Prvotřídní speciality české i mezinárodní kuchyně servíruje personál oblečený do dobových kostýmů. Součástí restaurace je i letní zahrádka, odkud můžete pozorovat čilý ruch na náměstí. V každém ročním období Vám nabízíme možnost ochutnat pokrmy ze speciálního gurmánského kalendáře.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.121500-25001900-31007402400-3600 (De Luxe - 2 osoby/person)3000-4200 (Apartment)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky / pokoj / noc, děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 12 let 50% sleva

Fotogalerie (10):


HOTEL OLD INNHOTEL OLD INNHOTEL OLD INN
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com