HOTEL NA ZÁMEČKU Praha 10, Praha 10 Ubytování

HOTEL NA ZÁMEČKU česká verze  HOTEL NA ZÁMEČKU slovenská verzia  HOTEL NA ZÁMEČKU english version  HOTEL NA ZÁMEČKU deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
HOTEL NA ZÁMEČKU
Název: sdílet HOTEL NA ZÁMEČKU na Facebooku HOTEL NA ZÁMEČKU
Ulice: Záběhlická 35/133
Město: Praha 10
PSČ: 106 00
Okres: Praha 10
Kraj: Praha
Hory / Region: Praha
Stát: Česká republika
Kapacita:
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 4
Počet podlaží: 3
Cena od: 36 Eur

ukázat na mapě    E-mail: hotel-na-zamecku-praha-10@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Na zámečku Praha 10 - ubytování v Praze 10..


Hotel Na zámečku představuje moderní a luxusní bydlení na vysoké úrovni. Ubytování nabízí v 57 stylově vybavených pokojích. Díky svému umístění a rozsáhlému areálu, bývá často využíván pro různorodé akce. Ať už jde o akce firemní či společenské. Je také populárním místem pro svatby a svatební hostiny. Veškerý servis si lze nechat zajistit na místě. Kompaktnost areálu spolu s umístěním v klidné část Prahy , to jsou hlavní devizy tohoto ubytování. Hoteloví hosté jistě ocení možnost parkování zdarma v uzamykatelném areálu.


HOTEL NA ZÁMEČKU Praha 10 - pokoje:


Hosté se mohou ubytovat ve dvou nebo třílůžkových pokojích. Pro větší skupiny je k dispozici apartmán. Celkem je tedy na výběr z 57 pokojů na vysoké úrovni. V každém z moderně vybavených pokojů se nachází televize se satelitním přijímačem, psací stůl, WiFi připojení, telefon, sprcha případně vana a sociální zařízení. Hotel je vhodným místem pro různé společenské akce. V nabídce jsou 2 konferenční salonky s celkovou kapacitou 80 osob. Recepce hotelu nabízí široké spektrum služeb. Od praní a žehlení oděvů, přes pronájem vozu, průvodcovské služby, po zajištění vstupenek na kulturní akce.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
3395

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, WI-FI

Základní informace: výtah, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, kavárna, bar, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: HOTEL NA ZÁMEČKU Okolí: Okolí hotelu nabízí množství sportovních aktivit. V centru Hamr Sport, které je vzdálené 6 km, si můžete užít tenisové, squashové a beachvolejbalové kurty, fitness-masáže a stolní tenis. Krásné procházky s možností koupání, nabízí 5 km vzdálený Hostivařský lesopark. Milovníci filmu ocení Premiere Cinema. Toto 2 Km vzdálené kino je nejmodernějším kinem v Praze s nabídkou těch nejžhavějších filmových novinek.

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.12364761


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Stravování:


Restaurace popis: HOTEL NA ZÁMEČKU - gastronomie: Hotelová restaurace si zakládá na přípravě těch nejlepších pokrmů z české i mezinárodní kuchyně. Denně je sestavováno nové polední menu. Klidné prostředí restaurace, spolu se zahradním posezením, umocní celkový zážitek ze skvělých pokrmů. Pro snídaně pak slouží snídaňový salónek. K večernímu posezení u drinku můžete využít hotelový bar.

Služby:Kongresové služby:
Dataprojektor, Promítací plátno, Flipchart

Konferenční nabídka hotelu Na Zámečku v Praze 10: Hotel Na Zámečku jnabízí možnost uspořádat školení ve dvou svých saloncích s celkovou kapacitou až 100 osob.

Pro Vaše konference Vám rádi zapůjčíme dataprojektor, plátno či flipchart. Pro účastníky připravíme občerstvení dle naší nabídky, včetně obědů i večeří. Pro účastníky konferencí nabízíme dále výhodnou cenu ubytování.

Pro největší společenské či firemní akce lze využít Farmu Michael na Tvrzi v Nedvězí, která nedaleko Prahy umožňuje pořádání akcí s kapacitou až 1000 osob.

Konferenční kapacity:

Fotogalerie (8):


HOTEL NA ZÁMEČKUHOTEL NA ZÁMEČKUHOTEL NA ZÁMEČKU
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com