sdílet HOTEL NA ZÁMEČKU na Facebooku
HOTEL NA ZÁMEČKU česká verze  HOTEL NA ZÁMEČKU slovenská verzia  HOTEL NA ZÁMEČKU english version  HOTEL NA ZÁMEČKU deutsch version

HOTEL NA ZÁMEČKU Praha 10, Praha 10 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Na zámečku Praha 10 - ubytování v Praze 10..


Hotel Na zámečku představuje moderní a luxusní bydlení na vysoké úrovni. Ubytování nabízí v 57 stylově vybavených pokojích. Díky svému umístění a rozsáhlému areálu, bývá často využíván pro různorodé akce. Ať už jde o akce firemní či společenské. Je také populárním místem pro svatby a svatební hostiny. Veškerý servis si lze nechat zajistit na místě. Kompaktnost areálu spolu s umístěním v klidné část Prahy , to jsou hlavní devizy tohoto ubytování. Hoteloví hosté jistě ocení možnost parkování zdarma v uzamykatelném areálu.


HOTEL NA ZÁMEČKU Praha 10 - pokoje:


Hosté se mohou ubytovat ve dvou nebo třílůžkových pokojích. Pro větší skupiny je k dispozici apartmán. Celkem je tedy na výběr z 57 pokojů na vysoké úrovni. V každém z moderně vybavených pokojů se nachází televize se satelitním přijímačem, psací stůl, WiFi připojení, telefon, sprcha případně vana a sociální zařízení. Hotel je vhodným místem pro různé společenské akce. V nabídce jsou 2 konferenční salonky s celkovou kapacitou 80 osob. Recepce hotelu nabízí široké spektrum služeb. Od praní a žehlení oděvů, přes pronájem vozu, průvodcovské služby, po zajištění vstupenek na kulturní akce.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
3395

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, WI-FI

Základní informace: výtah, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, kavárna, bar, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: HOTEL NA ZÁMEČKU Okolí: Okolí hotelu nabízí množství sportovních aktivit. V centru Hamr Sport, které je vzdálené 6 km, si můžete užít tenisové, squashové a beachvolejbalové kurty, fitness-masáže a stolní tenis. Krásné procházky s možností koupání, nabízí 5 km vzdálený Hostivařský lesopark. Milovníci filmu ocení Premiere Cinema. Toto 2 Km vzdálené kino je nejmodernějším kinem v Praze s nabídkou těch nejžhavějších filmových novinek.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: HOTEL NA ZÁMEČKU - gastronomie: Hotelová restaurace si zakládá na přípravě těch nejlepších pokrmů z české i mezinárodní kuchyně. Denně je sestavováno nové polední menu. Klidné prostředí restaurace, spolu se zahradním posezením, umocní celkový zážitek ze skvělých pokrmů. Pro snídaně pak slouží snídaňový salónek. K večernímu posezení u drinku můžete využít hotelový bar.

Služby:Kongresové služby:
Dataprojektor, Promítací plátno, Flipchart

Konferenční nabídka hotelu Na Zámečku v Praze 10: Hotel Na Zámečku jnabízí možnost uspořádat školení ve dvou svých saloncích s celkovou kapacitou až 100 osob.

Pro Vaše konference Vám rádi zapůjčíme dataprojektor, plátno či flipchart. Pro účastníky připravíme občerstvení dle naší nabídky, včetně obědů i večeří. Pro účastníky konferencí nabízíme dále výhodnou cenu ubytování.

Pro největší společenské či firemní akce lze využít Farmu Michael na Tvrzi v Nedvězí, která nedaleko Prahy umožňuje pořádání akcí s kapacitou až 1000 osob.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.12364761


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (8):


HOTEL NA ZÁMEČKUHOTEL NA ZÁMEČKUHOTEL NA ZÁMEČKU
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com