sdílet Hotel Na Trojce na Facebooku
Hotel Na Trojce česká verze  Hotel Na Trojce slovenská verzia  Hotel Na Trojce english version  Hotel Na Trojce deutsch version

Hotel Na Trojce Jindřichov, Jindřichov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Na Trojce Jindřichov Pusté Žibřidovice Jeseníky - ubytování v Jeseníkách..

Ubytování Hotel Na Trojce Pusté Žibřidovice Jeseníky: Hotel Na Trojce je ukrytý od shonu civilizace v podhůří Hrubého Jeseníku. V zimě je tu spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. Hotel nabízí výtečnou stravu, pohodlné ubytování za přátelské ceny a překrásnou okolní krajinu.

Hotel Na Trojce Pusté Žibřidovice Jeseníky ubytování : Ubytovat se můžete v 10 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 7 čtyřlůžkových pokojích. Na pokojích je umyvadlo s teplou vodou. Sociální zařízení jsou umístěna na jednotlivých patrech (WC + sprchové kouty), která prošla kompletní rekunstrukcí v r. 2007. V restauraci je kabelová televize. Ve druhém patře hotelu je klubovna s TV.

Na Trojce ubytování Pusté Žibřidovice hotel služby: Úschovna kol a lyží. U hotelu je venkovní 15 m dlouhý bazén, který nabízí koupání v teplých dnech. V restauraci je kulečník, v klubovně stolní tenis. U hotelu je travnaté hřiště vhodné ke hře nohejbalu a volejbalu. Restaurace a prostory hotelu nabízí možnost pořádání školení, seminářů, relaxačních cvičení apod. Vhodné pro rodiny s dětmi. Lze se ubytovat s domácím mazlíčkem. Před hotelem je parkoviště s dostatečnou kapacitou, po dohodě možnost parkování v uzamykatelných garážích. Lze platit platebními kartami.

Autobusová zastávka se nachází přímo před hotelem. Železniční stanice "Jindřichov na Moravě" na trati 292 Šumperk - Hanušovice - Jeseník - Krnov se nachází 3 km od hotelu, dále autobusem. Možnost dohody odvozu hotelovým vozem.

Dovolená Jeseníky Pusté Žibřidovice ubytování Hotel na Trojce aktivity v okolí: Poznávat nejvyšší pohoří Moravy můžete jak pěšky, tak i na kole a v zimě na běžkách. Z turistických zajímavostí jsou to například Lázně, Zámek a Ruční papírna a muzeum ve Velkých Losinách. Hrad Kolštejn - Branná a zřícenina Nový Hrad, Veteran muzeum a Zoopark Rapotín ... Lyžařská střediska a areály, půjčovny lyží, servis. V hotelu Vám rádi poradí kam vyrazit na výlet.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
10375

Vybavení pokojů: Koupelna na podlaží, WC na podlaží, umyvadlo na pokoji

Základní informace: pokojový servis, Informační služba, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, garáže, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Počet podlaží: 4

Nadmořská výška: 600

Doporučená trasa auto: Šumperk - Rapotín - Velké Losiny - Žárová - Pusté Žibřidovice

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:

Pusté Žibřidovice hotel Na Trojce restaurace: Stravování hostů je zajištěno v hotelové restauraci s kapacitou 60 míst. V době podávání jídel je tato restaurace využívána jako jídelna. Možnost zakoupení občerstvení u baru v restauraci. V příznivém počasí je oblíbeným místem velká venkovní terasa se zahradním nábytkem, na níž je vstup z restaurace.Restaurace: (počet míst 60)

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén venkovní, Billiard, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy
V létě možnosti cyklistiky a turistiky v Jeseníkách.

V zimní sezóně kyvadlová doprava do okolních lyžařských středisek přímo od hotelu!!!

Za příznivých sněhových podmínek je v provozu lyžařský vlek vzdálený cca 500m od našeho hotelu.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12330 - 660


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Ceny jsou uvedeny od 330,-Czk za pobyt bez stravy až po 660,-Czk s plnou penzí. Dle vaší poptávky vám bude zaslána aktuální cena.

Fotogalerie (21):


Hotel Na TrojceHotel Na TrojceHotel Na Trojce
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com