sdílet Hotel Milan Vopička na Facebooku
Hotel Milan Vopička česká verze  Hotel Milan Vopička slovenská verzia  Hotel Milan Vopička english version  Hotel Milan Vopička deutsch version

Hotel Milan Vopička Hluboká nad Vltavou, Hluboká nad Vltavou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Milan Vopička Podskalí - Hluboká nad Vltavou ubytování  jižní čechy...


Hotel Milan Vopička Tennis - Hluboká nad Vltavou - jižní čechy - popis: Hotel Milan Vopička Tennis Center se nachází přímo pod historickým zámkem Hluboká, v Jižních Čechách. Jedná se o ubytovací zařízení, které nabízí široké spektrum sportovního vyžití.

Hotel Milan Vopička - jižní čechy - ubytování: Hotelový komplex s kapacitou 50 lůžek nabízí komfortní 2 a 3 lůžkové pokoje, rodinná apartmá a restauraci s venkovní terasou a barem. Poskytuje možnost pořádání společenských akcí, školení, ale i rodinné dovolené jsou zde velice oblíbené.

Hotel Milan Vopička Podskalí - Hluboká nad Vltavou - jižní čechy - tenis: V komplexu se nachází 5 tenisových kurtů a 2 tenisové haly. Během letních měsíců je k dispozici hotelový bazén.

Hotel Milan Vopička v Hluboké nad Vltavou - golf: V bezprostřední blízkosti hotelu se rozprostírá 18-ti jamkové veřejné golfové hřiště Golfový klub Hluboká nad Vltavou.

Hotel Milan Vopička - jižní čechy - turistika: Je zde křižovatka značených tras pro pěší turistiku a cykloturistiku. 100 m od hotelu se nachází plavecký bazén s tobogánem, minigolf, travnaté fotbalové hřiště a pro podzimní a zimní období umělá ledová plocha s využitím pro hokej a rekreační bruslení.

Hotel Milan Vopička je ideální místo pro individuální, rodinné, ale i skupinové relaxační pobyty spojené s tenisem, golfem, plaváním, hokejem nebo (cyklo) turistikou. Ale i nicnedělání je zde velice příjemné.


Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlka
120323

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat

Základní informace: Informační služba, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Milan Vopička Podskalí 878 - Hluboká nad Vltavou - jižní čechy - okolí: Vedle hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště Golfový Klub Hluboká a hotel doslova leží na křižovatce značených tras pro pěší a cykloturistiku, kolem hotelu také vede bruslařská stezka do Českých Budějovic. 100m od hotelu je plavecký bazén s tobogánem, minigolf, bowling, travnaté fotbalové hřiště. V zimních měsících je k dispozici umělá ledová plocha.

Tipy na výlet: Hotel Milan Vopička Podskalí 878 - Hluboká nad Vltavou - jižní čechy - výlety: návštěva zámku Hluboká, 2km od Hluboké nad Vltavou můžete navštívit Lovecký zámeček Ohrada = nejstarší lovecké muzeum na světě, v sousedství loveckého zámečku se nachází zoologická zahrada, v blízkosti zámečku leží jezdecké sportovní centrum, ve kterém je po dohodě možné zařídit projížďky na koních, koupaliště Podskalí (100m od hotelu) se dvěma bazény, přírodní koupaliště u rybníku Bezdrev

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Autobusová zastávka název: (5 m)

Vlaková zastávka název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (500 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Milan Vopička Podskalí 878 - Hluboká nad Vltavou - jižní čechy - restaurace: Restaurace s venkovní terasou a barem. Možnost pořádání rautů, hostin.

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Bowling, Stolní tenis, Půjčovna kol, Tenisová hala, Tenisové kurty, Jízda na koni , Bazén venkovní, Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště, Hokejový stadion
Hotel Milan Vopička Hluboká nad Vltavou je ideální pro aktivní hosty. Ať jste nadšenec nebo nadšený profesionál, tenis a golf jsou naším hlavním lákadlem. Nabízíme Vám vlastní 4 tenisové kurty s večerním osvětlením, venkovní bazén a vyhlášený green na golfovém hřišti Golf Hluboká čeká hned vedle našeho areálu. Své blízké a přátele můžete také sledovat a povzbuzovat z naší zahradní terasy s obsluhou

Jste soutěživí a vítězství v Grandslamu vám uniklo jen o kousek? Uspořádejte u nás tenisový turnaj pro své přátele nebo kolegy. Díky našemu zázemí a osvětlení kurtů, můžete hrát až do setmění.

Hotel Milan Vopička:
2 tenisové antukové kurty s osvětlením
2 tenisové kurty s umělým trávníkem a osvětlením
k dispozici je i kvalifikovaný tenisový trenér na objednání
sportovní šatny a zázemí v hotelu


Stále rozšiřujeme naši sportovní nabídku v pohodlí hotelu. Nově tak můžete zkusit nohejbal, minifotbal a petanque.

Golf Club Hluboká: Vyhlášené golfové hřiště pro všechny hráčské kategorie v romantickém prostředí. Jako naši hosté se nemusíte vůbec namáhat a startovat auto. Stačí pár kroků a zelené království je vaše: 18 jamkové golfové hřiště, veřejné 9 jamkové golfové hřiště, chipping a putting green, velké odpaliště, golf klub, profesionální trenéři golfu a půjčovna golfového vybavení.

Kongresové služby:
Telefon, TV, Video , Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Hotel Milan Vopička Podskalí 878 - Hluboká nad Vltavou - jižní čechy - kongresové služby: Hotelový komplex je ideálním místem pro pořádání společenských akcí a školení. Přímo v hotelu je zasedací místnost pro 30 osob a 10 minut chůze od hotelu je plně ozvučená zasedací místnost kongresového centra pro 120 lidí.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12680-7801160-12903002080-2150


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (14):


Hotel Milan VopičkaHotel Milan VopičkaHotel Milan Vopička
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com