sdílet Hotel Maxov na Facebooku
Hotel Maxov česká verze  Hotel Maxov slovenská verzia  Hotel Maxov english version  Hotel Maxov deutsch version

Hotel Maxov Josefův Důl, Josefův Důl Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Maxov Josefův Důl - Dolní Maxov - ubytování v Josefově Dole..


Budova Hotelu Maxov stojí na kraji lesa, v jižní části Dolního Maxova. Disponuje maximální kapacitou 36 různě velkých pokojů, ve kterých se za drobný poplatek můžete ubytovat i se svým psím doprovodem. Součástí hotelových prostor je příjemná restaurace otevřená po celý den. Chcete-li si odpočinout po celodenní turistice či se ohřát po dni stráveném na svahu, navštivte saunu a ochlazovací bazének s ledovou vodou. Pro nejmenší hosty je připravena dětská herna, kde mohou sledovat pohádky. Dospělí se zabaví u kulečníku nebo stolního tenisu. Ve všech prostorách hotelu mohou hosté zdarma využívat bezdrátové připojení k internetu. Před budovou hotelu se nachází bezplatné soukromé parkoviště.
 

Hotel Maxov - pokoje


Hosté Hotelu Maxov se mohou ubytovat v komfortních pokojích, které nabízí dvě, tři, čtyři či pět lůžek. Rodiny s dětmi ocení i prostorné pokoje se dvěma propojitelnými ložnicemi. Součástí vybavení pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televize a bezdrátové připojení k internetu. Pro nejmenší děti je k dispozici dětská postýlka. Hosté mohou relaxovat ve finské sauně a po její návštěvě se zchladit v bazénku s ledovou vodou. V hotelových prostorách se též nachází konferenční salónek vhodný pro pořádání meetingů a školení.
 

Hotel Maxov - dostupnost:


Hotel Maxov se nachází v jižní části obce Dolní Maxov. Autobusová zastávka Horní Maxov je vzdálená 650 metrů od budovy hotelu. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová spojení do okolních měst. Jen 6 kilometrů západně odsud se nachází vlaková stanice Tanvaldský Špičák. Přijíždíte-li do hotelu autem, můžete jej zdarma zaparkovat na parkovišti před budovou.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, bar, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 2

Popis okolí:

Hotel Maxov - okolí:


Špičák je významným lyžařským střediskem. Na místních kvalitních sjezdovkách se pořádají i významné lyžařské závody. V zimní sezóně a v letních prázdninových měsících vás na vrchol vyveze pohodlná lanovka. Na vrcholu Špičáku najdeme 18 metrů vysokou rozhlednu, ze které se vám naskytne nádherný výhled na celé Jizerské hory a Krkonoše. 30 kilometrů dlouhá cyklostezka Járy Cimrmana v Tanvaldu vás zavede na devět zajímavých míst spojených s jeho historií a mnoha profesemi, ve kterých vynikal.

Doporučená trasa bus: Hotel Maxov Dostupnost: Hotel Maxov se nachází v jižní části obce Dolní Maxov. Autobusová zastávka Horní Maxov je vzdálená 650 metrů od budovy hotelu. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová spojení do okolních měst. Jen 6 kilometrů západně odsud se nachází vlaková stanice Tanvaldský Špičák. Přijíždíte-li do hotelu autem, můžete jej zdarma zaparkovat na parkovišti před budovou.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (700 m)

Stravování:


Restaurace popis:

Hotel Maxov - gastronomie:


Chutné bufetové snídaně s čerstvě upečeným domácím pečivem čekají na hosty každé ráno. V hotelové restauraci je možné se stravovat formou polopenze. Hosté si též v průběhu celého dne mohou objednat ze stálého jídelního lístku. Najdete zde speciality tradiční české kuchyně i oblíbené mezinárodní pokrmy.

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Tenisové kurty, Sauna, Billiard

Hotel Maxov Zábava a aktivity:


Hosté mohou využít úschovnu kol pro úschovu jízdních kol. Kola si můžete zapůjčit přímo v hotelu. Přímo u hotelu se nachází dětské hřiště pro nejmenší návštěvníky.

Možnost školení a konferencí

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12od/ in 495


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Sleva na ubytování pro děti: do 2 let včetně – zdarma bez nároku na lůžko od 3 do 8 let včetně - 50% sleva z ubytování i stravování od 9 do 14 let včetně – 25% sleva z ubytování i stravování Pobyt mimo sezónu (duben - květen, září - prosinec) Pobyt v sezóně (červen - srpen, leden - březen)

Fotogalerie (16):


Hotel MaxovHotel MaxovHotel Maxov
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com