sdílet Hotel Máj na Facebooku
Hotel Máj česká verze  Hotel Máj slovenská verzia  Hotel Máj english version  Hotel Máj deutsch version

Hotel Máj Piešťany, Piešťany Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Máj Lázně Piešťany - ubytování, léčení, seniorské a wellness pobyty..


Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany: Hledáte pohodlné ubytování v Piešťanoch? Alebo wellness víkendový pobyt s příjemnými relaxačními službami a množstvím bonusů zdarma? Či dříve romantický pobyt pro dva? Potřebujete vypnout a odreagovat stres při sportovních aktivitách? Hledáte wellness hotel s nabídkou pro rodiny s dětmi, jako je koupání batoliat a děti, dětský koutek, dětské hřiště, dětská postelka a stolička, dětské menu? Alebo jste seniori, kteří chcú upevnit vitalitu a zdraví v Piešťanech s jejich tradicím léčivých léčiv? Přijďte k nám a klidně zajistěte i ženatý nebo psíka. Využite nabídky LAST MINUTE a AKCIOVÉ PONUKY. Nabízíme také ZĽAVY PRO SENIOROV.

Hostia Hotela Máj najiac oceňuje - Top 10
Vysokorychlostní Wi-Fi v celém hotelu a ZDARMA
Raňajky formou bufetových stolů
Bezplatné parkování na parkovišti
Zdarma krytý bazén s vodou 32 ° C (neplatí při některých akciových pobytech)
Ochotný personál s rodinnou atmosférou
Velká půjčovna jízdních kol za nízké ceny
Poloha a okolí hotelu
Bowling pri hoteli
Výhodný poměr ceny a kvality víkendových, týdenních a akciových pobytů
Oběd a večeře s výběrem až ze 6 jídel
Kosmetické centrum, relax centrum, které poskytuje naozaj VEĽA procedúr

Len u nás bez platby předem *! My našich hosté "netrestáme", že k nem nemůžeme přijít ak mají něco vážně.

Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pro všechny generace, pro seniory i rodiny s dětmi je tu pro Vás svojí nabídkou. Krytý bazén s vodou 32 ° C a sluneční terasou, léčebné a exotické masáže, vířivka nebo perlička, zábaly, sauna nebo solárium a také služby pro krásu, jako je kosmetika, kadeřnictví, manikúra, pedikúra ... Téměř 50 relaxačních, léčebných a kosmetických služeb Pod jednou střechou.

Chcete usporiadat firemní dny, školení, pobyt pro obchodní partnery? Nabízíme kompletně vybavené konferenční prostory a po pracovním programu uvolnění v našem Relax a Beauty centru.

Pro skupinové pobyty rádi přizpůsobíme služby Vašim požadavkům. Zabezpečíme zábavu či sportovní aktivity, stejně jako návštěvy kulturních akcí. Parkování před autobusy je zdarma. Samozrejmosťou jsou SKUPINOVÉ ZLAVY.

Ste imobilný, tělesně postižený nebo vozíčkar a na dovolené narážat na problémy s bariérami? Celý Hotel Máj je plně bezbariérový, včetně 51 pokojů a 2 apartmánů. Město Piešťany je nositeľom ceny "Oskar bez bariér".

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
103373133

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu, sat, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, praní a žehlení, směnárna, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: PIEŠŤANY - malebné lázeňské město třiceti tisíc lidí, ležící v jihozápadní části Slovenska v nadmořské výšce 162 m, v náručí dvou hor: Považský Inovec na východě a Malé Karpaty na Západě. Modrá stuha nejdelší slovenské řeky Váh, která se rozprostírá do přehrady Sĺňava, je město zničeno. Město má příjemné klima se spoustou slunečných dní.

Dobrá dopravní dostupnost, bohaté tradice lázeňství a turistiky s ideálními rekreačními a lázeňskými procedury činí z Piešťanů oblíbené lázeňské město. Návštěvníci budou navštěvovat každoročně organizované akce, jako je Zahájení lázeňské sezony, Konkurence starých automobilů, Národní letecké dny, Festival Pohoda, Country Lodenica, Truck Festival, Flower Corso, Festival Doda Shošok Džez, Festival hudby v Piešťanech, Filmový festival Cinematik.

Tipy na výlet: Vodní sporty a rybolov, lov, turistické chodníky, cykloturistika, mountainbiking, lyžování, vodnolyžiarsky vlek, jízda na koni, paintbal, sportovní střelnice, adrenalinový park, motokárová hala a dráha, golfové Hříškov s trenažérem a cvičným odpalištěm a jiné ...

Určitě k nezapomenutelným zážitkům bude patřit návštěva rozsáhlého hradního areálu Červený kámen, který se rozprostírá na návrší nad obcí Častá. .

Skutečný milovník dávné minulosti určitě nevynechá návštěvu archeologické expozice v přírodě v obci Očkov. Kromě četných historických artefaktů, které zde byly odkryty a následně vystaveny, je pozoruhodným nálezem mohyla náčelníka z mladší doby bronzové.

Přímo nad městem, na strmé skále, se již několik století tyčí rozlehlý Trenčínský hrad. Přímo nad obcí Beckov se vypíná rozlehlá zřícenina v minulosti mohutného pohraničního strážního hradu. Všechny milovníky hudby jistě zláká návštěva klasicistního zámečku v Dolní Krupé. Nádherný pohled se naskytne každému, kdo vystoupí na vrch Kostolec, který se tyčí nad obcí Ducové. Určitě se vyplatí navštívit Trnavu, nejstarší slovenské královské město na Slovensku (1238).

Kulturní akce: Hotel Máj nabízí prodej doplňkového zboží, upomínkových předmětů a lékařských pomůcek, půjčovnu společenských her, hotelovou knihovnu cca. 500 knih, živá hudba v kavárně, prodej volitelných výletů, zajištění vstupenek na kulturní akce.

Návštěvníci Piešťan každoročně sdružují pořádání akcí jako je zahájení lázeňské sezony, soutěž starých aut, národní letecké dny, festival Pohoda, Country Lodenica, Truck Festival, Flower Corso, Festival Doda Shošok Džez, Festival hudby v Piešťanech, Cinematik Film Festival.

Doporučená trasa bus: Železničná a autobusová stanica stoja vedľa seba. Priamo pred nimi je zastávka liniek *MHD*. Cestovné lístky sa kupujú u vodiča za 0,50 €. Pri použití mestských autobusov hľadajte linky smer Poliklinika, ktoré majú zastávku "Zimný štadión" alebo "Odborársky hotel Sĺňava" - linky 3, 4, 18 - pozor, SAD môže linky meniť a tak sa radšej presvedčte o aktuálnom stave napr. na stránke http://www.imhd.sk/pn/ (spoje z „Autobusová stanica“ do "Zimný štadión“). Taxi - stanovište je priamo pred stanicou, cena cca 3 € (cena je orientačná a bez záruky, preverte si cenu u vodiča)

Doporučená trasa vlak: Železničná a autobusová stanica stoja vedľa seba. Priamo pred nimi je zastávka liniek *MHD*. Cestovné lístky sa kupujú u vodiča za 0,50 €. Pri použití mestských autobusov hľadajte linky smer Poliklinika, ktoré majú zastávku "Zimný štadión" alebo "Odborársky hotel Sĺňava" - linky 3, 4, 18 - pozor, SAD môže linky meniť a tak sa radšej presvedčte o aktuálnom stave napr. na stránke http://www.imhd.sk/pn/ (spoje z „Autobusová stanica“ do "Zimný štadión“). Taxi - stanovište je priamo pred stanicou, cena cca 3 € (cena je orientačná a bez záruky, preverte si cenu u vodiča)

Doporučená trasa auto: Diaľnica D1/E75: výjazd Piešťany, po Vrbovskej ceste 800 m cez kruhový objazd pri HM Tesco pokračovať priamo, po 950 m križovatka so semaformi - odbočiť vpravo smer Bratislava a pokračovať po Bratislavskej ceste von z mesta. Po 900 m budete vpravo míňať supermarket Kaufland a po ďalších 500 m odbočiť vľavo na Rekreačnú ulicu popri budove Polikliniky. Po 400 m odbočiť vľavo na Hlbokú ulicu. Po 350 m odbočiť vpravo na príjazdovú cestu k hotelu Máj (vľavo) a hotelu SOREA Sĺňava (vpravo). Zo západu: po ceste 499 od Vrbového. Prejdete ponad diaľnicu D1 a ďalej ako v opise príjazdu od diaľnice vyššie v texte. Z juhu: Po ceste č. 61 od Trnavy. Za tabuľou označujúcou začiatok obce odbočiť vpravo na Rekreačnú ulicu popri budove Polikliniky. Po 400 m odbočiť vľavo na Hlbokú ulicu. Po 350 m odbočiť vpravo na príjazdovú cestu k hotelu Máj a hotelu SOREA Sĺňava. Zo severu: Po ceste č. 61 od Nového Mesta nad Váhom. Prejdete bez odbočovania celým mestom Žilinskou a Bratislavskou cestou - sledujete smer Bratislava. Na južnom okraji mesta budete vpravo míňať supermarket Kaufland a po ďalších 500 m odbočiť vľavo na Rekreačnú ulicu popri budove Polikliniky. Po 400 m odbočiť vľavo na Hlbokú ulicu. Po 350 m odbočiť vpravo na príjazdovú cestu k hotelu Máj a hotelu SOREA Sĺňava Z východu: Po ceste 499 od Topoľčian. Prejdete cez Krajinský most ponad Váh. Po 100 m 1. kruhový objazd - priamo. Po 500 m 2. kruhový objazd - odbočte vľavo na Dlhú ulicu a choďte súbežne s potokom Dubová. Po 800 m vpravo cez malý most na druhú stranu potoka. Pokračujte mierne vľavo na Dlhú ulicu tak, aby ste mali zimný štadión Patricia Ice Arena po pravej ruke. Po 200 m odbočte vľavo na príjazdovú cestu k hotelu Máj.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: Piešťany

Vlaková zastávka název: Piešťany

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Léčebné terapie: Kvalita a účinnost léčebných pobytů spočívá v dlouholeté tradici Piešťan, komplexní nabídce všech zdravotních služeb pod jednou střechou a zkušeném kvalifikovaném týmu zdravotních a rehabilitačních pracovníků.

Váš lékařský / rehabilitační pobyt začíná přijímací zkouškou u hotelového specialisty, který bude vycházet z vašeho individuálního léčebného plánu. Během svého pobytu můžete konzultovat a v případě potřeby upravit svou léčbu u svého lékaře. Po skončení pobytu na vás čeká závěrečný screening a obdržíte zprávu pro svého ošetřujícího lékaře, Potvrzení pro zdravotní pojišťovnu.

Léčebné procedury v hotelu: Vodoléčba, Vanové lázně CO2, výřivkový vanové koupele, Sirné vanové koupele, Vanové lázně s přísadou soli z Mrtvého moře, Šlapací lázeň nohou, Skupinové cvičení ve vodě, Rehabilitační plavání, Parafínové zábaly rukou po zápěstí, Rašelinové zábaly na záda Nebo takzvaný " "Velké klouby", Parafang na zádech na zádech nebo takzvaný " "Velké klouby", CO2 celotělový zábal ve vakuziou, Masáže - klasické masáže částečné, Klasické masáže, Reflexní masáže částečné nebo celotělové, Cvičení a manipulace, Skupinové cvičení, Slander Life

Trakce, manipulační a mobilizační terapie: Elektroléčba a světloléčba, Diadynamické proudy, Magnetoterapie, Ultrazvuk, Biolampa, Laser, oxygenoterapiaVdychovanie vzduchu, Inhalace, Lokální kryoterapie, Plynové injekce


Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Kryoterapie, Inhalace, Elektroléčba, Magnetoterapie, Laseroterapie, Plynové injekce, Rehabilitační plavání, Léčebný tělocvik v bazénu, Vířivé koupele, Masáže, Podvodní masáže, Reflexní masáže

Vyšetřovací výkony: Vstupní lékařské vyšetření včetně poučení pacienta

Léčba nemocí indikace: Oběhové ústrojí, srdce a cév, Nervové, Pohybové ústrojí, Ženské a gynekologické onemocnění, Pooperační, poúrazové stavy a rekondice, Kožní nemoci a popáleninové stavy, Cukrovka - Diabetes melitus

Lázeňské pobyty:


Název: Seniorské pobyty Harmónia


Číslo: 091

Popis: Pobyt na 4 noci so 7 relaxačnými procedúrami:
Služby zahrnuté v cene:
4x prenocovanie v izbe s balkónom, kúpeľňou/WC, TV/SAT, rádiom, telefónom, 4x polpenzia: raňajky formou bufetu, večere servírované + šalátový bufet, 7 procedúr: 2x klasická masáž 20 min., hydromasážna "jacuzzi" vírivka, parafango zábal, parafínový zábal, rašelinový zábal, kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora

Toto získate ako pozornosť hotela: voľný vstup do hotelového krytého bazéna s vodou teplou 32°C
kúpací plášť s logom hotela počas pobytu, voľný vstup do hotelového fitness, používanie bezpečnostnej schránky v hotelovom trezore zdarma, tanečný večer s hotelovým „Jump Bandom“ v stredu, štvrtok a v piatok

Služby za príplatok: obed + 6,00 € / osobu a noc, detská porcia 4,20 € / dieťa / deň, ubytovanie v jednolôžkovej izbe + 5 € / noc (v mimosezóne bez príplatku), predĺženie pobytu s polpenziou + 29 € / noc / dosp.os. + 20 € / noc dieťa 3 - 12 r., služby Beauty centra, liečebno-relaxačné služby Relax centra a ďalšie hotelové služby

Poskytujeme len jeden druh zľavy. Cena zahŕňa DPH. Cena nezahŕňa mestský ubytovací poplatok 1,00 € /osoba/deň.  Hotel si vyhradzuje právo zmeny cien.

Počet dnů: 4

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
3.1 - 22.12172€ 

Název: Regeneračný pobyt 50+


Číslo: 109

Popis: "Nielen" seniorský pobyt na 5 nocí s polpenziou. Od nedele do piatku so 6 procedúrami.

Služby zahrnuté v cene: 5x prenocovanie v izbe s balkónom, kúpeľňou/WC, TV/SAT, rádiom, telefónom, 5x polpenzia: raňajky formou bufetu, večere servírované + šalátový bufet, Regeneračný pobyt obsahuje 6 procedúr: klasická masáž 20\', parafango zábal, kúpeľ so soľou z Mŕtveho mora, oxygenoterapia, masážne kreslo a jacuzzi vírivka.

Toto získate ako pozornosť hotela: privítací prípitok v pondelok, voľný vstup do hotelového krytého bazéna s teplotou vody 32°C, od 6 h do 21 hod., voľný vstup do hotelového fitness, bicykel alebo Nordic Walking palice na pol dňa zdarma, používanie bezpečnostnej schránky v hotelovom trezore zdarma, detská postieľka zdarma pre deti do 3 rokov, tanečný večer s hotelovým „Jump Bandom“ v stredu, štvrtok a v piatok.

Služby za príplatok: obed + 6,00 € / osobu a deň, detská porcia 4,20 € / dieťa / deň, ubytovanie v jednolôžkovej izbe + 5 € / noc (v mimosezóne bez príplatku), predĺženie pobytu s polpenziou + 29 € / noc / dosp.os. + 20 € / noc dieťa 3 - 12 r., služby Beauty centra, liečebno-relaxačné služby Relax centra a ďalšie hotelové služby

Detské ceny (pobyt sa predpokladá bez služieb Relax centra): Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu zdarma. Deti od 3 do 12 rokov zľava 30% z ubytovania a stravovania (20 € / noc s polpenziou - detská porcia). Poskytujeme len jeden druh zľavy. Cena zahŕňa DPH. Cena nezahŕňa mestský ubytovací poplatok 1,00 € /osoba/deň. Hotel si vyhradzuje právo zmeny cien

Počet dnů: 5

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1. 1 - 22.12199€ 

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace MAJ Hotel: s kapacitou 96 míst. Snídaně se podává ve formě bohatého teplého a studeného bufetu, v sobotu av neděli se prodlužuje snídaně. Obědy a večeře hosté s polopenzí / plnou penzí si mohou rezervovat den předem výběrem z 5 menu (v den příjezdu není možnost výběru možná). Na požádání připravujeme dietní jídla včetně rozdělené stravy, celiakální a diabetickou stravu. Vegetariánská jídla jsou samozřejmostí. Restaurace nabízí také à la carte restauraci, výběr večeří a vlastní jídla.

Restaurace: (počet míst 96)

Kavárna: (počet míst 45)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (200 m), Půjčovna kol, Fittness, Squash (200 m), Bazén krytý (200 m), Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Solárium
Hotel MAJ nabízí tyto sportovní aktivity: - půjčovna kol (horské, městské, dětské, koloběžky, dětské sedačky)&-stolní tenis, Nordic Walking, míčové hry, petanqe, rotopedy, steper.

Do 200 m od hotelu se nachází chodníky pro cyklisty a inline při řece Váh a okolo přehrady Sĺňava v délce 12 km. Dále můžete navštívit 25-m halový plavecký baźén. Ve VICTORIA BOWLING je Vám k dispozici osm plně automatizovaných dráh, dále biliard a elektronické šipky.

Dále můžete využít služeb HS Centra, kde je k dispozici 6 tenisových kurtů, beachvolejbal, volejbal, basketbal, nohejbal, fotbal a děstké hřiště.

V Zimním stadionu Peišťany je lední plocha na hokej a bruslení, stejně tak plocha na inline bruslení.Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, TV, Video , CD přehrávač, Dataprojektor, Připojeni internetu, Zabudované promítací plátno, DVD přehrávač, Flipchart

Hotel MAJ - konference: Klimatizovaná konferenčná sála - rozmery 14 x 9 metrov s audiovizuálnym vybaveními. Kapacita 48 až 60 stoličiek - školské sedenie, 56 miest - banketové usporiadanie, 80 až 100 miest - kinosedenie.

Salónik 1 - rozmery 7,5 x 6 m, kapacita do 30 osôb pri banketovom usporiadaní.
Salónik 1 - rozmery 3,5 x 6 m, kapacita do 12 osôb pri banketovom usporiadaní.

Prenájom salónikov je zdarma pre hostí ubytovaných v hoteli. Zľava z ceny prenájmu 50 % pri objednaní stravovania a coffee breaku spolu s prenájmom.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 60) Klimatizace

salónek č. 1 (počet míst 30) Klimatizace

salónek č. 2 (počet míst 12) Klimatizace

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12od/ in 40


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za 1 osobu / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky

Fotogalerie (27):


Hotel MájHotel MájHotel Máj
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com