sdílet Hotel Lony na Facebooku
Hotel Lony česká verze  Hotel Lony slovenská verzia  Hotel Lony english version  Hotel Lony deutsch version

Hotel Lony Mochov, Mochov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Lony Mochov - ubytování v Mochově..


V klidné přírodě, jen 15 minut jízdy od Prahy, se nachází romantické místo s Hotelem Lony. Disponuje kapacitou 32 pokojů včetně luxusního apartmánu s privátním wellness centrem, které zahrnuje saunu a whirlpool. Součástí resortu je oblíbená restaurace U Lonských nabízející svou výtečnou českou kuchyni. Firemní jednání a školení je možné uspořádat ve dvou konferenčních sálech s kapacitou 60 a 120 míst. Hostům je k dispozici klidná zahrada s jezírky a vodopádem. Navštívit mohou i farmu s domácími zvířaty, koňmi a poníky. V celém areálu hotelu je možné zdarma využívat Wi-Fi připojení na internet. Hotel nabízí vysokokapacitní bezplatné parkoviště.
 

HOTEL LONY Pokoje


Hosté Hotelu Lony se mohou ubytovat ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Nabídka zahrnuje též několik prostorných apartmánů s posezením a vlastní kuchyňkou. Jeden luxusní apartmán je též vybaven soukromým wellness. Součástí všech hotelových pokojů je vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů a základní hygienické potřeby. V pokoji je hostům k dispozici televize se satelitním příjmem a mini lednice. Hotelové prostory nabízí možnost využití dvou konferenčních sálů s denním světlem. Oba jsou vybavené základní prezentační technikou a Wi-Fi připojením na internet. V letních měsících mohou hosté vyjít na příjemnou zahrádku.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, sat, apartmány s plně zařízenou kuchyní, fén, WI-FI

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, Informační služba, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, bar, venkovní terasa, restaurace, gril, lobby bar, Vícejazyčný personál

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:


HOTEL LONY Okolí

 

Renesanční zámek Brandýs nad Labem s dochovanou sgrafitovou výzdobou byl v historii sídlem habsburské dynastie. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout rozsáhlou knihovnu toskánských Habsburků nebo zajímavou expozici císařské kavalerie. V Přerově nad Labem najdeme 4. nejstarší skanzen v Evropě. Jeho součástí je celkem 33 objektů, které zahrnují 7 chalup, 7 špýcharů a 2 stodoly. V rámci expozic věnovaných jídlu, mlynářství i zahradě se turisté seznámí s každodenním životem našich předků.Tipy na výlet: V areálu hotelu je zahrada. Ti, kteří milují cyklistiku, si mohou vybrat z celé řady cyklotras pro všechny schopnosti. Hosté mohou umístit svá jízdní kola do úschovny pro bezpečné uložení. Během pobytu v hotelu mohou hosté podniknout pěší turistiku. Mohou si vybrat z mnoha tras v okolí. Pro zájemce o jízdu na koni je možné zajistit trek na koni. Hotel nabízí zábavu pro děti v zábavním areálu a dětském bazénu. Na hotelovém hřišti si děti užijí spoustu zábavy.

Doporučená trasa bus: Hotel Lony najdeme v západní části obce Kozovazy. Autobusová zastávka Vyšehořovice, Kozovazy je vzdálená 400 metrů od jeho budovy. Odtud mohou hosté pokračovat na další autobusová spojení do okolních měst. Přijíždíte-li do hotelu autem, můžete jej zdarma zaparkovat na parkovišti před budovou.

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (400 m)

Stravování:


Restaurace popis:


HOTEL LONY Gastronomie


Svůj den můžete začít chutnou snídaní, která je podávána od 7:30 hodin. V průběhu dne mohou hosté navštívit hotelovou restauraci U Lonských a pochutnat si na místní české kuchyni. Součástí jejího interiéru je i 11 metrů hluboká studna, která byla objevena při rekonstrukci objektu. Jídelní lístek v průběhu roku obohacují sezónní nabídky. V letních měsících mohou hosté posedět na příjemné zahrádce s možností grilování.

Služby:
V hotelu LONY pro vás rádi uspořádáme:


Školení, konference, semináře, workshopy, firemní setkání, teambuildingové akce, vánoční večírky

K dispozici máme 2 konferenční prostory:

Stylový salonek: kapacita do 30 osob školně nebo do 60 osob divadelně, masívní týkový nábytek, denní světlo (velká francouzská okna), veškerá AV technika (data projektor, ozvučení, flipchart, TV, laserové ukazovátko), wi-fi zdarma (10Gbit v obou směrech)

Konferenční místnost: kapacita do 96 osob školně nebo do 120 osob divadelně, krásné konferenční stoly a židle, denní světlo (velká francouzská okna), venkovní zahrádka pro 20 osob (pouze v letních měsících), veškerá AV technika (data projektor, ozvučení, flipchart, TV, laserové ukazovátko), wi-fi zdarma (10Gbit v obou směrech).

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna: Czk

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (16):


Hotel LonyHotel LonyHotel Lony
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com