sdílet Hotel Krystal na Facebooku
Hotel Krystal česká verze  Hotel Krystal slovenská verzia  Hotel Krystal english version  Hotel Krystal deutsch version

Hotel Krystal Hodonín, Hodonín Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Krystal Hodonín - ubytování v Hodoníně...


Hotel Krystal se nachází v klidné části Hodonína poblíž centra města a svou výhodnou polohou blízko rakouských a slovenských hranic je vhodný na pobyty pro tranzit přes ČR.

Hotel Krystal Hodonín nabízí ubytování v v jedno, dvou, třílůžkových pokojích a apartmánech.

Hotel Krystal Hodonín nabízí možnost pořádání různých seminářů, školení a společenských akcí. Pro tyto příležitosti je k dispozici hotelový salónek pro 25 osob nebo jednací salónek pro 20 osob s možností využití TV, videa a tabule. Mimo jiné hotel nabízí možnost pronájmu jednacího sálu pro cca 60 osob. Dále je k dispozici parkoviště pro 30 osobních automobilů a 5 autobusů. Programová nabídka zahrnuje návštěvu vinných sklípků, výlety po blízkém i vzdálenějším okolí, letní pobyty s dětmi, návštěvy mezinárodních i regionálních festivalů, plavbu po Baťově kanále, poznávání historických památek, moravské vinařské stezky, cyklo a pěší turistiku a různé doprovodné programy. Pro tělesně postižené je vybudován bezbariérový přístup. Pobyty jsou možné i se psi.

V blízkosti hotelu Krystal Hodonín můžete navštívit krytý bazén, saunu, tenisové kurty nebo fitness centrum. V letním období je možné koupání v přírodě. Pro vzdálenější výlety můžete využít vlakového nebo autobusového spojení. Zastávky ČSD a ČSAD jsou vzdálené přibližně 300 metrů od hotelu.

Pro pohodlnější cestování městem je k dispozici MHD ve stejné vzdálenosti.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
246820

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, připojeni internetu, sat

Základní informace: bezbariérový přístup, praní a žehlení, směnárna, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, CCS, JCB, Visa

Popis okolí: Hotel Krystal se nachází v klidné části Hodonína poblíž centra města a svou polohou blízko rakouských a slovenských hranic je vhodný i na pobyty pro tranzit přes ČR. Baťův kanál je vodní cesta dlouhá 65 km, na které žije 30 vzácných a chráněných živočichů. Návštěvníci regionu si mohou odnést zážitek z plavby jak na malých lodičkách a hausbótech, tak i na velkých plavidlech s kapacitou až 60 osob v rámci nabídky jednotlivých přepravců na úseku Otrokovice Petrov a říčním úseku u Hodonína. Půjčovna motorových lodí je v Hodoníně, u jezu, poblíž je také stanoviště prámu, možnost občerstvení a zabudovaný sjezd do vody. Z půjčovny v Hodoníně doporučujeme malé vyjížďky po slepém rameni řeky Moravy na motorových člunech nebo kanoích.

Tipy na výlet: Zámeček - Masarykovo muzeum, Galerie výtvarného umění, Kaplička - prodejní galerie děl současných mladých umělců, Mariánský morový sloup, Kostel sv. Vavřince, secesní radnice. Milotice (12 km) - zámek, Čejkovice (20km)

Dostupnost střediska:


Centrum název: (200 m)

Autobusové nádraží název: (300 m)


Vlakové nádraží název: (400 m)

Stravování:


Restaurace popis: V hotelové restauraci Hotelu Krystal Hodonín si můžete vybrat ze spousty krajových i mezinárodních pokrmů, moučníků, salátů. Restaurace nabízí také bezmasá a dietní jídla, studené a teplé předkrmy, polévky. Hotel Krystal Hodonín disponuje restaurací ,která nabízí široký výběr jídel z evropské kuchyně. Restaurace Hotel Krystal má kapacitu 40 osob ,dále je k dispozici salónek pro 25 osob a terasa pro 20 osob.

Restaurace: (počet míst 40)

Zahradní restaurace: (počet míst 20)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Fittness, Tenisové kurty (1 km), Sauna
V hotelu Krystal Hodonín: fitness, infrasauna, stolní tenis, kulečník. Postaráme se také o Vaše kola, navíc můžete zdarma využít zdravotní a servisní vybavení pro cyklisty. V okolí: letní koupaliště, krytý bazén, tenisové kurty, bowling, půjčovna loděk s možností projížďky po Moravě, půjčovna motokár, střelba s kuší atd.

Kongresové služby:
Fax, TV, Video , CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, PC, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 20)

salónek č. 2 (počet míst 20)

salónek č. 3 (počet míst 12)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12650800-90011001200 (Suite)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: poplatek za zvíře - 150,- Kč, / snídaně - 100,- Kč / 1 os.

Fotogalerie (15):


Hotel KrystalHotel KrystalHotel Krystal
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com