Hotel Koruna Roudnice nad Labem, Roudnice nad Labem Ubytování

Hotel Koruna česká verze  Hotel Koruna slovenská verzia  Hotel Koruna english version  Hotel Koruna deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Hotel Koruna
Název: sdílet Hotel Koruna na Facebooku Hotel Koruna
Ulice: Náměstí Jana z Dražic 103
Město: Roudnice nad Labem
PSČ: 413 01
Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký kraj
Hory / Region: Středohoří a Máchův kraj
Stát: Česká republika
Kapacita: 63
Typ: Hotel
Počet hvězdiček: 2
Cena od: 650 CZK

ukázat na mapě    E-mail: hotel-koruna-roudnice-nad-labem@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Koruna Náměstí Jana z Dražic - ubytování Roudnice nad Labem...


Rodinka s dětmi, dvojice výletníků i skupina turistů na poznávacím zájezdu ocení široké možnosti ubytování v Hotelu Koruna v centru Roudnice nad Labem. Kromě hotelových pokojů nabízí nocleh také v mládežnické ubytovně se společnými kuchyňkami a sociálním zařízením.Celková kapacita je 63 lůžek a kromě ubytovací části k hotelu patří také restaurace, bar a školící středisko pro pořádání firemních akcí. Perfektní zázemí a servis zde mají cykloturisté.V blízkém okolí hotelu najdete celou řadu roudnických památek a turistických zajímavostí, jen pár minut chůze odsud je labské nábřeží a most přes řeku. parkování je možné před hotelem zdarma.

Hotel Koruna v Roudnici nad Labem - pokoje:
Hotel Koruna má v nabídce pestrou nabídku pokojů různých typů. Mládežnická ubytovna v prvním patře skýtá 4 dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje a 1 pokoj s 10 lůžky. K těm patří společenská místnost s televizí, dvě kuchyňky a tři koupelny se sociálním zařízením.Druhé a třetí patro hotelu pak nabízí hotelové pokoje. Vybírat můžete ze dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů typu Standard a Nadstandard a 3 rodinných pokojů se 2 místnostmi a až 6 postelemi. Každý má vlastní koupenu se sociálním zařízením a satelitní televizi.Na recepci vám ochotně se vším poradí a za příplatek ubytují i vašeho psa. Připojení k internetu přes Wi-Fi funguje v celém hotelu.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, kabelová televize, sat

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Platební karty: EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Popis okolí: Roudnice nad Labem - okolí: Kamenný hrad Původní kamenný hrad pochází z 1. poloviny 13. století, je pozdně románský , typu německých falcí. Z této doby však nejsou žádné dochovalé zprávy o jeho existenci. Zděných hradů bylo tehdy málo, byly to hrady pouze knížecí. Roudnický hrad má křížové klenby bez žeber a pásy, jaké se objevují u staveb stavěných po r. 1100. Baštové opevnění hradu má obdobu v Praze z doby knížete Soběslava (1125 - 1140), není tedy vyloučeno, že hrad pochází již z 12. století. Zakladatele hradu nelze přesně určit. Původní kamenný most ve městě. Byl postaven r.1340 a byl třetím nejstarším kamenným mostem v Čechách a prvním přes řeku Labe. Byl vystavěn za pražského biskupa Jana IV. z Dražic. Jeho stavitelem byl mistr Vilém z Avignonu. Zvonařství v 16. a 17. století Mezi řemesly v 16. a 17. století zaujímalo ve městě zvonařství velmi významné místo, neboť roudničtí zvonaři byli velmi známí. Celkem jsou to čtyři zvonaři v letech 1536 - 1648. Všichni byli roudnickými měšťany, takže vlastnili domek a pozemek uvnitř hradebního prostoru města. Roudnické sbírky v Nelahozevsi: Ze všech našich šlechtických sbírek představovala nejstarší a nejbohatší historický soubor někdejší lobkovická obrazárna v Roudnici nad Labem. Od 50. let je vystavována na zámku v Nelahozevsi. Roudnická zámecká knihovna. Základ knihovny tvořila sbírka knih předního českého humanisty Bohuslava Hasištejna z Lobkovic, založená kolem r. 1491. Tehdy sbírka obsahovala asi 23 rukopisů a 411 prvotisků, které se zachovaly a byly součástí knihovny Zdeňka Vojtěcha Popela z Lobkovic.

Tipy na výlet: Roudnice nad Labem - výlety: Z Roudnice nad Labem můžete podniknout mnoho turistických výletů po Českém středohoří nebo si projet naše okolí po cyklostezkách. Můžete navštívit známe hrady a zámky jako jsou: Doksany, zámek a klášter, Budyně nad Ohří, Hazymburk, Libochovice, Zámek Liběchov.Můžete se také vydat po tiristických trasách jako je: Česká brána, Kalich a sedlo, Lužní lesy, Litoměřice, Opárenské údolí, Hora Říp.

Doporučená trasa bus: Pravidelné autobusové linky zajišťují dopravu do všech směrů. Autobusové nádraží se nachází 50m od hotelu.

Doporučená trasa vlak: Železniční doprava zajišťuje pravidelné přímé spoje do Prahy ( každou hodinu ) a do Ústí n/L ( každých 30 minut ). Vlakové nádraží se nachází 300 m od hotelu.

Doporučená trasa auto: Roudnice n/L se nachází na dálnici D8 45 km od Prahy ve směru Teplice - Drážďany. Sjezd z dálnice je označen jako EXIT 29. dálnice se nachází 1500m od hotelu

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (250 m)

Letiště název: (45 km)

Autobusové nádraží název: (50 m)


Vlakové nádraží název: (250 m)

Obchod: (20 m)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.12650110016502200


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Ceny zahrnují ubytování a poplatky za pokoj / noc. děti do 3 let na lůžku rodičů - zdarma, děti do 12 let - 50% sleva

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Koruna Gastronomie: Hotelová restaurace funguje spíše jako bar a otevírá pouze od pátku do neděle ve večerních hodinách. Každý den ráno v ní však ubytovaní hosté mají připravenou snídani v podobě bufetového stolu>. Ve všední dny se snídaně podává od 7:00 do 9:00 a o víkendech od 8:00 do 10:00. Na požádání je možné připravit snídaňový balíček s sebou.

V okolí hotelu a v centru Roudnice nad Labem ovšem bezesporu najdete podnik, ve kterém se najíte a napijete přesně podle vašeho gusta.

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén krytý, CyklotrasyKonferenční kapacity:

Fotogalerie (12):


Hotel KorunaHotel KorunaHotel Koruna
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com