sdílet Hotel Konopiště Nová Myslivna na Facebooku
Hotel Konopiště Nová Myslivna česká verze  Hotel Konopiště Nová Myslivna slovenská verzia  Hotel Konopiště Nová Myslivna english version  Hotel Konopiště Nová Myslivna deutsch version

Hotel Konopiště Nová Myslivna Konopiště, Konopiště Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Konopiště Nová Myslivna ubytování Benešov - ubytování v Benešově..

 

Nově otevřený a částečně zrekonstruovaný Hotel Konopiště Nová Myslivna v podzámčí krásného zámku Konopiště Vám nabízí možnosti ubytování a příjemného stravování či prostory pro Vaši svatbu nebo firemní akci.

Částečně zrekonstruovaný, nově otevřený hotel Konopiště Nová Myslivna je situován nedaleko zámku Konopiště v obci Benešov. Hotel nabízí svým hostům pohodlné ubytování několika kategorií ve 14 pokojích rozdělených do 2 pater. K pořádání menších rodinných akcí, školení, přednášek apod. slouží Retro Club Hubert s 82 místy. Pro děti i jejich rodiče je připravený dětský koutek, venkovní hřiště s trampolínou, stolní tenis, kroket, zahradní šachy i frisbee hřiště. Součástí hotelu je také parkoviště.

Hotel Konopiště Nová Myslivna nabízíme několik typů ubytování:
1. patro – 14 pokojů, 41 lůžek, nově vybavené pokoje včetně postelí špičkové kvality, WC a sprcha na pokoji, TV, Wifi připojení zdarma, 3* standard
1. patro – 4 pokoje, 13 lůžek, nové postele, společné sociálním zařízením na chodbě
2. patro – 9 pokojů, 18 lůžek, ubytování nižší kategorie, společné sociální zařízení na chodbě v 1. patře.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
716

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, Koupelna na podlaží, WC na podlaží, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Popis okolí: Pět kilometrů od hotelu se nachází golfové hřiště GC Konopiště. Milovníky přírody potěší výlet do okolí - na přehradu Slapy či na horu Blaník, zámek Jemniště, hrad Český Šternberk nebo Sázavský kláštěr. K zámku Konopiště trvá cesta zámeckým parkem pouhých deset minut.

Tipy na výlet: Hotel Konopiště - Benešov - výlety: Milovníky přírody výlet do okolí - na přehradu Slapy či na horu Blaník, zámek Jemniště a hrad Český Šternberk. K zámku Konopiště, proslulému sbírkami posledního majitele - následníka rakouského trůnu a vášnivého lovce Ferdinanda d?Este - trvá cesta z hotelu přírodním parkem pěšky deset minut. Blízké okolí hotelu je protkáno řadou značených cyklistických tras. Pět kilometrů od hotelu se nachází golfové hřiště GC Konopiště.

Doporučená trasa bus: Praha-Benešov, Tábor-Benešov

Doporučená trasa vlak: Praha-Benešov, Tábor-Benešov

Doporučená trasa auto: Autem po dálnici D1 směr Praha ? Brno, sjezd Mirošovice, Benešov a pokračovat po silnici E55 směr Tábor. Po pravé straně auto Peguot a další odbočka vpravo vede k hotelu.

Dostupnost střediska:


Letiště název: (60 km)

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace prošla tento rok částečnou rekonstrukcí a byla znovu otevřena 1.5.2015. Prostoru nově dominuje nápojový bar. Je zde také vitrína s dezerty a s kopečkovou zmrzlinou. V části restaurace se nachází dětský koutek, kde se Vaše děti krásně zabaví, zatímco Vy si můžete vychutnat speciality z naší kuchyně. Nově jsou zde instalovány také dvě velké TV obrazovky.

Kuchyně prošla kompletní rekonstrukcí – je nově vybavena tak, aby odpovídala standardům moderní kuchyně. Nabízíme české i zahraniční speciality, saláty a dětská jídla. Každý týden vaříme také polední menu za zvýhodněnou cenu.

Otevřená je i venkovní terasa, která disponuje až 128 místy. Vedle terasy je dětské hřiště se skluzavkami a trampolínou.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12690119016902190


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (12):


Hotel Konopiště Nová MyslivnaHotel Konopiště Nová MyslivnaHotel Konopiště Nová Myslivna
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com