sdílet HOTEL KAŠPERK na Facebooku
HOTEL KAŠPERK česká verze  HOTEL KAŠPERK slovenská verzia  HOTEL KAŠPERK english version  HOTEL KAŠPERK deutsch version

HOTEL KAŠPERK Kašperské Hory, Kašperské Hory Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Kašperk Sušická Kašperské Hory Šumava - ubytování v Kašperských Horách na Šumavě..


Hotel Kašperk - Kašperské Hory - ubytování Šumava: se nachází v šumavském městě Kašperské Hory. Je to půvabné horské městečko usazené v náruči šumavských kopců. Jeho malebnost umocňuje náměstí orámované historickými domy, jehož dominantou je kromě radnice právě zrekonstruovaný hotel Kašperk. Dalo by se říci, že podtrhuje líbivý vzhled náměstí. Neopakovatelnou atmosféru místa tvoří prolínání historie, umění a panenské přírody. Nechte se unášet podmanivou krásou hlubokých lesů, nespoutaných řek, rozlehlých luk a mohutných kopců kde zátiší dala vzniknout pověstem o skřítcích střežících zlato ve štolách, divoženkách tančících po loukách v blízkosti jezer, černých rytířích u hradu Kašperk a mnoha dalších.

Hotel Kašperk - Kašperské Hory - ubytování Šumava - vybavení: má však nejmodernější vybavení. Je zde konferenční sál s možností připojení na WiFi, restaurace s kuchyní odpovídající normám EU, hřiště, relaxační zátiší s pláží v kombinaci s trávníkem, parkoviště. Pro děti je v budově herní koutek a na chodbě umístěný vláček. Výjimečnost hotelu zvyšuje sedmnáctimetrový bazén se zabudovaným zařízením pro vodní masáže. Hotel je celý nekuřácký, kuřákům je k dispozici venkovní zahrádka.

Hotel Kašperk - Kašperské Hory - ubytování Šumava - pokoje:

Komfort dvoulůžkový pokoj
: Komfortní pokoje s výhledem na Šibeniční vrch a údolí pod hradem Kašperk o ploše 20m2. Vlastní koupelna/WC, TV a zdarma připojení Wifi.

Romantické apartmá: Romantické apartmá s výhledem do údolí řeky Vydry(Otavy) o ploše 25m2 s manželskou postelí. Vlastní koupelna/WC, TV a zdarma připojení Wifi.

Královské apartmá: Královské apartmá s výhledem na horu Zhůří o ploše 35m2 je veliké jednopokojové apartmá s manželskou postelí. Vlastní koupelna/WC, TV a zdarma připojení Wifi.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
128410

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, připojeni internetu, sat, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí:

Hrad Kašperk je dominantou celého kraje. Je často vyhledávaným objektem uměleckých děl, ať již jde o film, divadlo, výtvarné umění či literaturu. Na hradě je stálá expozice a koná se zde, stejně jako v kostele sv. Mikuláše, mnoho kulturních akcí. Kulturní akce pořádané na hradě Kašperk nám dávají možnost prožít neopakovatelný pocit, který vyvolá prolínání historie, tajemna, umění a nespoutané přírody. Právě toto prolínání kultury, historie a panenské přírody vytváří jedinečnost kraje. Je to místo, kde se můžete ponořit do hlubokých lesů, cítit vůni lučních květů, slyšet proud horské řeky a večer se zaposlouchat do melodie hudby v jednom z místních kostelů. Koná se zde také mnoho sportovních podniků, které využívají nádhernou divokou scenérii šumavské přírody. Známý je cyklistický závod „Král Šumavy", Rallye Šumava, mezi vodáky oblíbené sjíždění řeky Otavy nebo putování na koních. V Kašperských Horách se také nachází sjezdovka, a jsou výchozím místem mnoha turistických a běžkařských tras.

Zajímavá místa s možností horského výstupu: V nejbližším okolí je to především strážní hrad Kašperk, stojící na kopci ve výšce 886 m n.m. A právě zde se projevuje výjimečnost Šumavy. Současně s obdivem k majestátnímu hradu si můžeme užít výstupu na tento kopec obklopeni hlubokým, ale přívětivým lesem. Můžeme zvolit strmou cestu, nebo pozvolnou. To samé platí o návštěvě Obřího hradu, místa, svázaného s keltskou kulturou. Nachází se v nadmořské výšce 940 – 980 m nedaleko Kašperských Hor. Sportovním výkonem je i výstup na Zhůřskou horu s výškou 1187 m n.m. Hotel Kašperk organizuje 9. srpna výstup na Zhůří v rámci boje proti kouření.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Vlaková zastávka název: (13 km)

Autobusové nádraží název: (20 m)


Vlakové nádraží název: (13 km)

Obchod: (15 m)

Zastávka skibus: 800m – ski areál

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Hotel Kašperk - Kašperské Hory - Wellness a relaxace: Motto : Hotel Kašperk byl stvořen pro relaxaci a nevšední zážitky z okouzlující šumavské přírody v srdci města, jehož sláva vyrostla na historii těžby zlata a Zlaté stezky.

Relaxační zóna - Ubytování Šumava - Hotel Kašperk - Kašperské Hory - Plavecký bazén: V bazénu o rozměrech 17,5 m x 6 m se nachází tři plavecké dráhy umožňující sportovně založeným klientům si zaplavat libovolnou vzdálenost podle svých sil. Bazén je určen i pro malé děti a je vhodný pro první pokusy plavání. Hotel Kašperk v bazénu pravidelně každou středu a sobotu uskutečňuje plavecké soutěže pro děti.

Podvodní masáže: Vám umožní uvolnit své tělo a načerpat energii z vody, která je prosycena stopami zlata a září přírodní čistotou.

Odpočívací zóna: Vám zprostředkuje jedinečný výhled na náměstí Kašperských Hor a horu Zhůří (1.187 m n.m.), která je poseta hlubokými lesy.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Lázeňské pobyty:


Název: LÍBÁNKY POD HRADEM KAŠPERK


Číslo: 041

Popis: Navštivte hotel Kašperk a oslavte svůj sňatek v prostředí, kde se snoubí historie sahající až ke Karlu. IV. s moderním vybavením jednoho z nejluxusnějších hotelů na Šumavě.
Balíček zahrnuje:
· Tři noci v královském apartmá se snídaní
· Lahev sektu na přivítanou (servírovanou dle přání na pokoji, v klubovně nebo v restauraci hotelu)
· Ovoce při příjezdu na pokoji
· 1 x degustační menu pro labužníky (náš šéfkuchař si pro Vás připravil výběr nejůepších specialit
naší kuchyně)
· Aroma masáž
· Minerální voda při příjezdu na pokoji
· Wifi připojení v celém hotelu
· Užívání hotelového bazénu a relaxačních zón
Cena je udávána za osobu a pobyt, zahrnuje DPH a pobytovou taxu

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.1 - 31.124790Czk 

Název: RELAXAČNÍ POBYT NA ŠUMAVĚ


Číslo: 040

Popis: Přijeďte si odpočinout do malebné přírody šumavských hor. Nabízíme Vám relaxační pobyt v Hotelu
Kašperk,. Během tohoto pobytu se oprostíte od starostí všedních dnů a načerpáte energii...
Balíček zahrnuje:
· Dvě noci v královském apartmá (včetně snídaně formou švédských stolů)
· Láhev vína a ovoce při příjezdu na pokoji
· 1 x tříchodové večerní menu
· 1 x hodinová romantická projížďka na koni
· Minerální voda při příjezdu na pokoji
· WiFi připojení v celém hotelu
· Užívání hotelového bazénu a relaxačních zónCena je udávána za osobu a pobyt, zahrnuje DPH a pobytovou taxu

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.1 - 31.122990Czk 

Název: ROMANTICKÝ VÍKEND NA ŠUMAVĚ


Číslo: 039

Popis: Překvapte příjemně svého partnera romantickým dárkem a přijeďte na víkend do luxusního hotelu
obklopeného neopakovatelnými šumavskými lesy. Přímo v hotelu si můžete zahrát ping-pong, petanque, kriket, nebo můžete jenom tak relaxovat v klidové zóně. Skutečnou perlou hotelu Kašperk je potom bazén dlouhý 17m, s podvodními masážemi. Okolí hotelu láká k turistickým výletům, sportovním aktivitám, cyklistice, lyžování nebo jízdě na koni.
Balíček obsahuje:
- 2x ubytování v Královském apartmá (včetně snídaně formou švédských stolů)
- Láhev sektu a ovoce na pokoji při Vašem příjezdu
- 1 x romantická večeře při svíčkách ( exkluzivní degustační menu)
- 1 x masáž nebo piknikový koš (vyberte si při rezervaci Vašeho pobytu)
- Neomezený vstup do bazénu a relaxační zóna
Cena je udávána za osobu a pobyt, zahrnuje DPH a pobytovou taxu

Počet dnů: 2

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.1 - 31.123990Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace Kašperk. Snažíme se především akceptovat veškeré zvyklosti, které vyplývají ze základů šumavské kuchyně. Naše receptury jsou osobité, vyznačující se vysokou nápaditostí. Naše steaky jsou to nejlepší, co můžete v těchto oblastech ochutnat. Připravujeme také čerstvé ryby. Restaurant Kašperk je vhodným jak pro oběd a večeře, tak i pro posezení u kávy, nebo sklence něčeho ostřejšího po celém dni obchodních jednání, v nezapomenutelném prostředí restaurace, která byla designována na míru v přímém vztahu k hradu Kašperk.

Restaurace: 11:30 - 22:00 (počet míst 60)

Zahradní restaurace: 11:30 - 22:00 (počet míst 30)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (20 m), Tenisové kurty (800 m), Lyžařská škola (800 m), Středisko zimních sportů (500 m), Lyžařský vlek (800 m), Běžkařské trasy (500 m), Cyklotrasy (500 m)

Kongresové služby:
Fax, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, PC, Květinová výzdoba, Flipchart

Hotel Kašperk je ideálním místem pro Vaše firemní akce. Vybaven moderním zařízením s 24 pokoji a celkovou kapacitou 74 lůžek, přímo vybízí ke kombinaci práce a odpočinku v hotelu, který je umístěn v srdci šumavské přírody, ve městě jehož sláva se datuje až k dobám Karla IV. Ubytovací kapacitě odpovídá i kapacita konferenčního sálu. V hotelu je restaurace, která samozřejmě zajistí stravování i občerstvení podle přání hostů.

Konferenční sál s možností připojení na WiFi, vybavený nejkvalitnější technikou včetně LCD obrazovky připojené k PC umožňuje pořádání konferencí na té nejvyšší úrovni. Naopak interiér, při jehož tvorbě bylo použito především dřevo, působí uvolněným dojmem a je koncipován ve stylu klubovny.

Hotel Kašperk má krásné okolí, vlastní bazén s wellness vybavením a relaxační zónu, které mohou sloužit jako doplněk jednání. Místo, kde načerpáte energii.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 70) Klimatizace

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
21.12-5.417805501780 (Romantick)2380 (Kr)
6.4-30.5158055015801980
1.6-30.9178055017802380
1.10-20.12158055015801980


Měna: CZK

Cena polopenze: 170
Cena plné penze:
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky
Sleva / poplatky: Cena pokoje je uvedena za jednu osobu/noc a obsahuje: Snídani za pokoj, DPH,

Fotogalerie (12):


HOTEL KAŠPERKHOTEL KAŠPERKHOTEL KAŠPERK
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com