sdílet Hotel Jehla na Facebooku
Hotel Jehla česká verze  Hotel Jehla slovenská verzia  Hotel Jehla english version  Hotel Jehla deutsch version

Hotel Jehla Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Jehla Žďár nad Sázavou Vysočina - ubytování na Vysočině...


Hotel Jehla - ubytování na Vysočině - ideální místo pro dovolenou a firemní akce
Vítejte na stránkách hotelu Jehla, Žďár nad Sázavou ...

Nacházíme se uprostřed ČR na Vysočině v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Naleznete u nás ubytování, stravování, perfektní zázemí pro kongres, turistiku a sport. Zprostředkujeme sportovní a společenské vyžití jednotlivců i kolektivů. Zorganizujeme pro Vás výlety a turistické výšlapy.
Pohodlné ubytování na Vysočině

Hotel Jehla na Vysočině nabízí ubytování v celkem 86 pokojích vybavených sociálním zařízením, TV a telefonem. Ubytování s kapacitou až 200 lůžek v jednolůžkových až dvoulůžkových pokojích s přistýlkou, dvoulůžkových apartmánech LUX a rodinných apartmánech.

Blízkost dálnice D1, lokalita téměř v srdci České republiky, nový kongresový sál pro téměř 200 osob plně vybavený veškerou audiovizuální technikou, doplňkové seminární salónky a učebny - to vše předurčuje tento hotel pro zajištění vašeho školení, semináře či kvalitní konference. Velká zasedání, náročné konference a firemní eventy mohou využít kongresové prostory v 50m blízkém kulturním domě s kapacitou až 1100 osob.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
680

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, kabelová televize, minibar, apartmány s plně zařízenou kuchyní, umyvadlo na pokoji

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 6

Nadmořská výška: 565 m./n.m.

Popis okolí: Hotel Jehla se nachází přímo v srdci Českomoravské vrchoviny na okraji Žďáru nad Sázavou v krajině Žďárských vrchů. Žďár nad Sázavou, jeho okolí a celé Žďárské vrchy jsou atraktivní po celý rok, pro svou ekologicky nenarušenou krajinu, která nabízí bezpočet turistických možností, dostatek míst ke koupání, rybolovu a především výletům. Samotný Žďár nad Sázavou je proslaven řadou architektonických památek vytvořených Janem Santinim Aichlem. Nejvýznamnější z nich je bezesporu Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře, jež je památkou UNESCO.

Tipy na výlet: Připravili jsme pro Vás nabídku jednodenních výletů po okolí do Žďárských vrchů, ze které si můžete vybrat pro zpestření Vašeho pobytu u nás.

Doporučená trasa auto: Příjezd autem od Brna: Dálnice D1, exit Velká Bíteš, přes Křižanov. Příjezd k hotelu: Stále po hlavní, směr centrum, po 2. světelné křižovatce odbočka vlevo k hotelu. Příjezd autem od Prahy: Dálnice D1, exit 119 Velký Beranov, přes Bohdalov. Příjezd k hotelu: Na 1. křižovatce doleva,směr centrum, za 2. světelnou křižovatkou odbočka vlevo k hotelu.

Dostupnost střediska:


Letiště název: (72 km)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (1,5 km)

Stravování:


Restaurace popis: V naší hotelové restauraci můžete strávit příjemné chvíle při obědě či večeři, společenské nebo obchodní schůzce, pracovním jednání. K dispozici Vám je naše restaurace, zahrádka s obsluhou nebo velká pivní zahrádka.

Svatby, rauty, oslavy: Uspořádáme pro Vás oslavy, rauty, firemní večírky, či svatební hostiny v hotelových ale i ve vašich prostorách. Zajistíme hudební produkci různých žánrů.

Restaurace: po-so 7.00 - 23.00 h. ne 9.30-22.30 h (počet míst 80)

Zahradní restaurace: (počet míst 30)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (300m), Stolní tenis, Sportovní hala (500 m), Tělocvična (500 m), Fittness (100 m), Tenisová hala (100 m), Tenisové kurty, Jízda na koni , Squash (100 m), Bazén krytý (500 m), Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště (700 m), Hokejový stadion (700 m), Střelnice (1500 m), Solárium, Golf (25 km), Středisko zimních sportů, Běžkařské trasy, Cyklotrasy
Náš hotel je zapojen do projektu „cyklisté vítáni"
Sportovní hala na míčové sporty. Přímo za hotelem vede cykloturistická stezka a je zde dětský areál. V okolí se nachází bezpočet sportovních zařízení:

A mnoho jiných příležitostí k letnímu i zimnímu sportování, které pro Vás rádi zajistíme.

Cyklo a pěší turistika: Prodej cyklistických map v hotelové recepci. Velké množství značených cyklotras různých stupňů obtížnosti, např.:

Santiniho trasa: malebným krajem s lidovými stavbami a tradicemi, hlubokými lesy kolem skal do zámku Žďáru, místy slavné tradice lyžařského sportu.

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Pódium, Video , CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Ozvučení, DVD přehrávač, Šatna, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Touch screen, Bezdrátové mikrofony

Kongresové centrum: Pro Vaše konference, firemní akce, rauty, oslavy, výstavy, školení nebo semináře Vám nabízíme kapacitu až 199 osob v novém kongresovém centru plně vybaveném moderní audio a video technikou. Od února 2009 k dispozici další malý sál až pro 60 osob v přízemí. Možnost občerstvení a stravování na sále. Součástí hlavní kongresové haly jsou i salonky a seminární místnosti.

Pro školení a semináře v kongresovém centru nabízíme 9 seminárních místností. 3 velké (25 míst) rozměry 6,6 m x 7,5 m 6 menších (15 míst)rozměry 3,5m x 4,8m. V kongresovém centru je k dispozici prezentační technika (tabule s příslušenstvím, flipcharty, promítací plátno, audio/video, HI-FI). Kongresové centrum je vhodné pro pořádání školení a vzdělávacích kurzů.Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 hlavní kongresový sál (počet míst 199)

salónek č. 1 Velký salonek (počet míst 35)

salónek č. 2 Malý salonek (počet míst 12)

salónek č. 3 Kulatý salonek (počet míst 20)

zasedací místnost č. 1 učebna 338 & 339 (počet míst 10)

zasedací místnost č. 2 učebna 438 & 439 (počet míst 10)

zasedací místnost č. 3 učebna 538 & 539 (počet míst 10)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
1.12-31.129451350405


Měna: CZK

Cena polopenze: 120,-Czk
Cena plné penze: 260,-Czk
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (10):


Hotel JehlaHotel JehlaHotel Jehla
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2022 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com