sdílet Hotel Hoffmeister na Facebooku
Hotel Hoffmeister česká verze  Hotel Hoffmeister slovenská verzia  Hotel Hoffmeister english version  Hotel Hoffmeister deutsch version

Hotel Hoffmeister Praha 1, Praha 1 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Hoffmeister Pod Bruskou Praha 1 - ubytování v Praze 1 Malá Strana..


Hotel Hoffmeister - Praha 1 - popis: Středověký střed Prahy, kde gotické a barokní domy, kostely, paláce a chrámy srůstají v pozoruhodné architektonické drúzy, byl prohlášen světovým kulturním dědictvím pod záštitou UNESCO. V tomto čtverečním kilometru pokladů historie najdete klenot pohostinnosti, Hotel Hoffmeister, inspirovaný Adolfem Hoffmeisterem (1902-1973), spisovatelem, výtvarníkem a vyznavačem umění žít, a vytvořený jeho synem Martinem. Na úpatí Hradčan v bezprostředním sousedství všech pamětihodností města Vás obklopí rodinná atmosféra a což je poněkud neobvyklé, bohatá galerie karikatur a maleb z ruky Adolfa Hoffmeistera, jehož dílo vznikalo v kontextu přátelství se slavnými osobnostmi - Jamesem Joycem, Pablem Picassem, Salvadorem Dalim , Maxem Ernstem a Edwardem Albem, abychom jmenovali některé z mnoha

Hotel Hoffmeister - Praha 1- pokoje - ubytování: V našich 24 luxusních pokojích, 11 apartmánech, 3 svatebních apartmánech a 3 luxusních apartmánech vás obklopí výjimečná kvalita dovedená do detailu a vlídné služby. 42 odlišně navržených pokojů - klimatizace a topení, 220 V, 110 V na holení, vyzdobeno díly Adolfa Hoffmeistera, zatemňovací roleta, knihovna, kontrola klimatu, vnitřní spojovací dveře mezi pokoji (lze nabídnout) denní tisk, luxusní prošívané vložky mezi prostěradlem a matrací, bezpečnostní uzavírací systém, péřové deky a speciálně zhotovované ložní prádlo, krby a balkony (lze nabídnout), velké zrcadlo na celou postavu, vysoušeč vlasů, hotelové videoprogramy, sejf na pokoji, přístup na internet, žehlička/žehlící prkno, kvalitní koupací plášť, pohodlné pantofle, zrcadlo k líčení /holení, minibar, polohovací okna, kukátka, rádio, bezpečnostní schránka, satelitní barevná televize, značková koupelnová kosmetika, nejmodernější bezpečnostní systém, žehlič kalhot, TV budík, pracovní stůl s pohodlnou židlí.

Hotel Hoffmeister - Praha 1 - Malá Strana - Wellness & Spa: Podzemí Hotelu Hoffmeister ukrývá překrásné lázně - Lily Wellness & Spa, doplněné kosmetickým salonem Elizabeth Arden.

Hotel Hoffmeister Praha 1 a Golf: Kořeny, ze kterých český golf vyrůstal, byly tři. První se váže k rodině barona Františka Ringhoffera. Druhým kořenem, s prvním do jisté míry spojeným, byla aktivita pozdějších zakladatelů prvního českého golfového klubu v Praze. Zde opět sehrála významnou roli misionářská činnost britského velvyslance Sira G.R.Clerka. Ten spolu s Ing. Jaroslavem Jahnem a již zmíněným F.Ringhofferem byli hlavními postavami při zrodu Golf Clubu Praha. Třetím kořenem byly golfové aktivity malé skupinky čerstvých právníků a jejich přátel, které měly svůj začátek v roce 1923. V tomto roce přivezli Adolf Hoffmeister, Jaroslav Hilbert a Jaroslav O.Franta z Anglie set starších golfových holí a spolu s bratry Sedlákovými a Jiřím Chvojkou začali zkoušet golf na loukách u Stránčic. Z této aktivity vznikl po pěti letech druhý český golfový klub, Golf klub Líšnice. Je tedy zřejmé, že hotel Hoffmeister je spojen s tradicí golfu již od samých počátků.Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
2417

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, klimatizace pokojů, TV, rádio, připojeni internetu, sat, minibar, fén

Základní informace: klimatizace, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, WI-FI, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Visa

Popis okolí: Hotel Hoffmeister se nachází v památkové zóně UNESCO v městské části Praha 1 – Malá Strana v centru Prahy. Všechny atraktivní a vyhledávané pražské památky jsou dostupné příjemnou procházkou. Nejblíže hotelu Hoffmeister jsou Staré zámecké schody vedoucí ke komplexu Pražského hradu. Vstup do překrásné Valdštejnské zahrady je vzdálen pouhých 250 metrů. Karlův most a Staroměstské náměstí jsou vzdáleny 10 minut chůzí. Lokalita je ideální i pro cestu z letiště Václava Havla, jelikož leží na jeho příjezdové straně.

Doporučená trasa bus: Jak hromadnou dopravou: Nejbližší zastávka metra a tramvaje je Malostranská (metro trasa A nebo tramvaj číslo 12, 18, 20, 22). Ze zastávky pokračujte směrem do kopce (z ulice Klárov) do ulice Pod Bruskou, kde se nachází náš hotel. Cesta trvá pouze několik minut. Jak z letiště Václava Havla: Z letiště jeďte autobusem číslo 119 na stanici Nádraží Veleslavín. Ze stanice Nádraží Veleslavín jeďte metrem na stanici Malostranská (směr Skalka). Po výstupu z metra se dejte doleva po hlavní ulici směrem do kopce k ulici Pod Bruskou, kde se nachází hotel. Cesta z metra zabere pouze pár minut.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení:

Lily Wellness a Spa v Hotelu Hoffmeister v Praze 1:


Hosté z řad tuzemských si mohou zajistit také parkování v hotelu, neboť hotel nabízí několik svých vlastních podzemních parkovacích míst. Hotelovým hostům je parkování nabízeno v rámci ubytování.

Parní Lázeň - Nechte se hýčkat parní lázní, umístěnou v jeskyni - skutečně unikátním místě. Tato jeskyně byla dle pražských historických záznamů hloubena v 15. století a sloužila jako mučírna.

Římské Lázně - Římská lázeň v Hotelu Hoffmeister má funkci vířivky a je umístěna v romantickém prostředí dle vzoru starých Římanů.

Spa Procedury - Hotel Hoffmeister rovněž nabízí široký výběr nadstandardních masáží v historickém centru Prahy. Prohlédněte si naší nabídku čítající relaxační, detoxikační nebo třeba čokoládové masáže.

Beauty Salon - Nyní nabízíme 3 kosmetické řady - Alqvimia, Panpuri & Puri alchemi, a Ericson Laboratorie. Nabízíme kosmetiké zákroky vč chemického peelingu, různé ošetřující, rozjasňující a revitalizující rituály, veškeré zkrášlující procedury pro obličej i celé tělo.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Hoffmeister - Praha 1 - Restaurace: O hosty restaurantu ADA, kavárny RIA, letní terasy a vinárny ve sklepení hotelu pečuje tým zkušených profesionálů schopných připravit hostinu, která nadlouho zůstane v paměti všech. Nezapomenutelná atmosféra, francouzskou školou ovlivněná mezinárodní kuchyně, tradiční české speciality a lehké a zdravé pochoutky. Půvabný boutique hotel Hoffmeister je zdrojem neopakovatelných zážitků, místem které zvídaví vyhledávají, znalci oceňují a kam se nároční vracejí.

Služby:Kongresové služby:
Telefon, TV, CD přehrávač, Zabudované promítací plátno, Zpětný projektor

Hotel Hoffmeister - Praha 1 - školící místnost: Nabídka setkání a konferencí v Hotelu Hoffmeister zahrnuje jedinečnou kombinaci jednacích, společenských a ubytovacích prostor, doplněný moderním vybavením a špičkovou technologií, restaurací s denní i labužnickou kuchyní, bezchybnými službami a pečlivě vypracovanými programem pro manželky. Zajistíme vše tak, aby vaše akce byly opravdu mimořádné a nezapomenutelné.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmánapartmán
4.1-20.3110 Executive room120 - Executive Double room40160 (Suite)197 (Honeymoon Suite)238 (Superior Suite)
21.3-23.313014040181218259
24.3-31.311012040160197238
1.4-30.613014040181218259
1.7-31.812013040171207249
1.9-31.1013014040181218259
1.11-28.1211012040160197238
29.12-3.113014040181218259


Měna: EUR

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (16):


Hotel HoffmeisterHotel HoffmeisterHotel Hoffmeister
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com