sdílet Hotel Fojtů na Facebooku
Hotel Fojtů česká verze  Hotel Fojtů slovenská verzia  Hotel Fojtů english version  Hotel Fojtů deutsch version

Hotel Fojtů Bruntál, Bruntál Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Fojtů Jeseníky Bruntál - ubytování v Bruntále...


Menší rodinný hotel Fojtů sídlí v podhůří Jeseníků, v malebném městečku Bruntál. Autobusová zastávka a vlakové nádraží Bruntál se nachází 5 minut chůze od penzionu. Pohodlné ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi je připraveno v 11 útulně zařízených pokojích. Dětské hřiště se nachází přímo před hotelem, kadeřnictví 50 metrů daleko. Pro organizované skupiny lze zorganizovat lyžařské kurzy na klíč s veškerým komfortem. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u hotelu.

Hotel Fojtů Pokoje: Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno v 11 dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita hotelu je až 40 lůžek. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují trezorem, pohodlným nábytkem, psacím stolem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu. Domácí mazlíček není možný.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, sat, WI-FI

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, restaurace, parkovné zdarma

Počet podlaží: 2

Popis okolí: Hotel Fojtů Okolí: Hotel Fojtů sídlí v městečku Bruntál v oblasti Moravskoslezského kraje. Malebné podhůří Jeseníků skýtá velké možnosti pro klidnou i aktivní relaxaci v krásné přírodě. V okolí se nachází 4 vyhaslé třetihorní sopky, aquapartk, zámek Bruntál a zámecký park s celoroční expozicí v muzeu na zámku. Turistickou trasou se můžete vydat po vodopádech Bílé Opavy až pod vrchol Pradědu nebo přes Petrovy kameny na horu Vysokou holi.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (5 m)

Autobusová zastávka název: (450 m)


Vlakové nádraží název: (450 m)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Fojtů Gastronomie: Pěkně zařízená restaurace nabízí chutné, cenově dostupné pokrmy tradiční české kuchyně. Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu. Přímo v hotelu je obchůdek s potravinami a drogerií.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.12500100015002000


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (12):


Hotel FojtůHotel FojtůHotel Fojtů
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com