sdílet Hotel FIT na Facebooku
Hotel FIT česká verze  Hotel FIT slovenská verzia  Hotel FIT english version  Hotel FIT deutsch version

Hotel FIT Přerov, Přerov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel FIT Dvořákova Přerov - ubytování v Přerově...


Hotel FIT Přerov nabízí kvalitní ubytování pro region Přerov a jeho okolí. K dispozici je 76 pokojů za skvělé ceny. Pro hosty zajišťuje konference, firemní akce, společenské večery, rodinné oslavy, firemní školení, recepce a svatby. Hotelová restaurace zaujme kvalitní gastronomií a komplexním zajištěním cateringových služeb. V hotelu jsou k dispozici konferenční sály, restaurace a salonky, Indoor Golf se simulátorem Full Swing, sauna, tenisové kurty.

Pro hosty jsou připraveny pokoje třídy Business a apartmá. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní balkon a jsou vybaveny samostatnou koupelnou a WC, televizí, telefonem a WiFi připojením k internetu. V hotelu jsou k dispozici 2 velké kongresové sály a 2 salonky, které tvoří ideální zázemí pro větší školení či konferenci. Denní světlo a větratelnost sálu zajišťují komfortní podmínky pro všechny účastníky. Sály jsou plně klimatizovány a vybaveny moderní prezentační technikou.

Příjemné posezení až pro 150 hostů a bohatý výběr minutkových i hotových jídel nabízí restaurace Harmonie hotelu FIT v Přerově. Hotelové sportovní středisko nabízí příjemnou relaxaci v sauně. Samozřejmostí je občerstvení a příjemné posezení přímo v prostorách sportovního centra.
V těsné blízkosti hotelu se nachází tenisový areál s antukovými kurty a halou, které odchovaly řadu osobností tenisového světa. Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlkahandicap
71431

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, WC na pokoji, TV, kabelová televize, připojeni internetu, dětská postýlka k dispozici, umyvadlo na pokoji, WI-FI

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, praní a žehlení, Informační služba, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, sauna, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Visa

Počet podlaží: 8

Nadmořská výška: 210

Popis okolí: Turistická lokalita Přerovsko se rozkládá na jihovýchodě turistického regionu Střední Morava. Na západě sousedí s turistickou lokalitou Olomoucko a Střední Haná, na jihu s oblastí Kroměřížsko (Zlínský kraj), na východě s turistickou lokalitou Lipnicko a Hranicko a na severu hraničí s Lipnickem a Olomouckem. Obce turistické lokality Přerovsko se sdružují do čtyř mikroregionů. Hlavním centrem turistické lokality je město Přerov s celkovým počtem 45 778 obyvatelů. Vlastní poloha města Přerova na okraji Hané a Moravské brány (cca 20 km jihovýchodně od města Olomouc) s rozvinutým průmyslem a důležitým dopravním uzlem v železniční a silniční dopravě určuje sídelní útvar Přerov jako prostor výrazně polyfunkčního charakteru. Těm, kteří přijíždějí za kulturou a turistikou, se nabízí mnoho zajímavostí v blízkém i vzdálenějším okolí města, jako jsou například:
Olomouc (UNESCO) - významné církevní a historické památky ve městě.
Kroměříž (UNESCO) - Květná zahrada, Podzámecká zahrada, zámek, Arcibiskupské vinné sklepy.
Helfštýn - Rozsáhlý hrad ze 14. století, fórum uměleckých kovářů Hefaiston
Hostýn - poutní místo, bazilika

Dostupnost střediska:


Centrum název: (1,5 km)

Autobusová zastávka název: (2 km)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: Brno (80 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Zastávka MDH: (20 m)

Obchod: (200 m)

Termální lázně: (25 km)

Lázeňské služby:Lázeňské služby: Dětská léčebna, Lázeňská poliklinika

Stravování:


Restaurace popis: Nabízí příjemné posezení až pro 150 hostů a bohatý výběr minutkových specialit i hotových jídel. V pěkném klimatizovaném interiéru této restaurace pořádáme gastronomické dny domácí i světové kuchyně. Součástí restaurace je i dětský koutek.

V restauraci Harmonii se podává bufetová snídaně pro hotelové hosty ale i širokou veřejnost každý den v době od 07:00 do 10:00 hodin. Příplatek za snídani pro hosty mimo hotel činí 150,- Kč.

V poledne nabízíme výběr z 5 jídel poledního menu, v čase od 11:00 do 14:00h.

V letních měsících můžete využít posezení na terase. Ta nabízí příjemné posezení pod slunečníky až pro 40 osob. Během dne si zde můžete vychutnat snídani, oběd i večeři, nebo jen posezení u kávy s lahodným dezertem či u sklenice plzeňského piva. Za příznivého počasí navíc připravujeme speciality na grilu.
V rámci našich služeb zajišťujeme gastronomické služby pro akce konané na našem hotelu, tj. konference, školení, večírky, svatby, smuteční hostiny či rodinné oslavy.

Catering
Pořádáte společenskou akci a přemýšlíte, kde zajistit občerstvení? Neváhejte a kontaktujte nás. Přijedeme na místo a zařídíme kompletní servis spojený s cateringem přímo na míru. Při přípravě všech pokrmů dbáme nejen na vzhled ale i na vysokou kvalitu surovin, ze kterých jídla připravujeme.Restaurace: Harmonie - 07 - 22 hod. (počet míst 150)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf (17,6km), Bowling (0,5 km), Stolní tenis (0,7 km), Půjčovna kol (2 km), Sportovní hala (50 m), Tělocvična (50 m), Fittness (0,5 km), Tenisová hala (50 m), Tenisové kurty (50 m), Jízda na koni (2 km), Squash (1,7 km), Hotelový lyžařský vlek (25km), Bazén venkovní (2 km), Bazén krytý (2 km), Sauna (0 m), Kuželky (2,1 km), Volejbalové hřiště (2 km), Fotbalové hřiště (2 km), Hokejový stadion (0,9 km), Inlain dráha (0,5 m), Vodní Sporty (1,5 m), Plážový volejbal (0,5 km), Půjčovna lodiček (1,5 m), Billiard (500m), Lyžařský vlek (25km), Cyklotrasy (50m)
V blízkosti hotelu se nacházejí tenisové kurty a tenisová hala, které odchovaly řadu osobností tenisového světa. Hotelové sportovní středisko nabízí příjemnou relaxaci v klimatizovaném fitcentru a sauně. 

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Laserové ukazovátko, Dataprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Ozvučení, Flipchart, Bezdrátové mikrofony

V kongresových sálech je klimatizace a ozvučení. Standardně je k dispozici dataprojektor, projekční plátno, flip chart, optické ukazovátko, bezdrátový mikrofon, řečnický pult, Wi-Fi, DVD přehrávač a běžně dostupné služby umožňující bezproblémový a pohodlný průběh kongresu či semináře (notebook,catering, šatna a jiné).

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Laguna (počet míst 110) Klimatizace

kongresový sál č. 2 Malý konferenční sál (počet míst 80) Klimatizace

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmán
1.1-31.12119616025002512


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (10):


Hotel FITHotel FITHotel FIT
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com