sdílet Hotel Dům U Tří čápů na Facebooku
Hotel Dům U Tří čápů česká verze  Hotel Dům U Tří čápů slovenská verzia  Hotel Dům U Tří čápů english version  Hotel Dům U Tří čápů deutsch version

Hotel Dům U Tří čápů Praha 1, Praha 1 Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel U Tří Čápů - Hotel three storks - Praha Malá strana - Valdštejnské náměstí...


Luxusní 5 hvězdičkový boutique hotel U Tří Čápů situovaný v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací.

Dovolujeme si Vám nabídnout výjimečné a originální prostředí hotelu U Tří Čápů navržené architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiřičná Architects v Londýně, které je citlivě zasazeno do prostor historického domu U Tří čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem. První zmínky o historii samotného domu, jemuž se také přezdívá Altmannovský dům či Dům U Tří králů, spadají do 14. století, kdy se na tomto místě nacházel první svatotomášský klášterní pivovar založený řádem augustiniánů. Do současnosti se z tohoto období dochoval pouze velký gotický sklep. V první polovině 17. století byl dům renesančně přestavěn a v této době vzniklo i pojmenování domu U Tří čápů a domovní znamení s reliéfem tří čápů.

Současný vzhled fasády domu pochází z klasicistní přestavby z roku 1794 a 1820, kdy spojení se třemi sousedními budovami dalo vzniknout stávající podobě celého domu. Z této doby se zachovala fasáda s domovním znamením s kamennou deskou a domovní portál.

Hotel U Tří Čápů - ubytování: Pokoje jsou zařízené s vysokým komfortem v topmoderním designu a jsou citlivě zasazeny do prostředí historického domu U Tří čápů. Hotel nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích De Luxe, 8 dvoulůžkových pokojích standard a 2 jednolůžkových pokojích. Nízký počet pokojů zaručuje intimitu a útulnost prostředí malého hotelu, zároveň však splňuje i nároky na kvalitu a servis 5 hvězdičkového standardu světové úrovně.

Renesanční a barokní přestavbu celého domu připomínají dochované dřevěné malované stropy. Z pokojů se hostům otevírá překrásný výhled na panorama Pražského Hradu a malostranských domů. Útulnost interiéru je podtržena originály grafických listů Adolfa Borna.

Všechny pokoje hotelu U Tří Čápů jsou včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru, moderní koupelny jsou vybavené sprchou či vanou. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem a DVD přehrávače s širokou nabídkou titulů.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
218

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, DVD, připojeni internetu, PC k zapůjčení, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: sekretářské služby, praní a žehlení, klimatizace, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, hlídané parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: Nově otevřený luxusní 5 hvězdičkový boutique hotel U Tří Čápů situovaný v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (700 m)

Vlaková zastávka název: Hlavní nádraží, Holešovice (cca 5 km)

Letiště název: Praha Ruzyně (15 km)

Autobusové nádraží název: Florenc (6 km)


Vlakové nádraží název: Hlavní nádraží, Holešovice (cca 5 km)

Metro název: Malostranská (250 m)

Zastávka tramvaj: Malostranské náměstí (150 m)

Obchod: (70 m)

Stravování:


Restaurace popis: Přijměte pozvání do nově zrekonstruované restaurace Waldštejnská hospoda s tradicí již od 30. let minulého století, nacházející se v kouzelném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem...

Moderní design interiéru navržený architektonickým studiem Eva Jiřičná Architects v Londýně je citlivě zasazen do prostředí historického domu U Tří čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem.

Pochutnat si zde můžete nejen na tradiční české kuchyni s pečenou kachnou se zelím a houskovým knedlíkem, ale i
na lákavých zvěřinových specialitách či výběru francouzské kulinářské provenience. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním somelierským servisem.

Příjemný interiér s neopakovatelnou atmosférou, perfektním servisem a vynikající kuchyní se může stát místem pro setkání s Vašimi přáteli či obchodními partnery, pořádání rozličných společenských akcí a party či svatebních oslav.
Pro pořádání těchto akcí je v restauraci k dispozici 80 míst.

Služby:Sportovní možnosti:
Tenisové kurty (2 km), Bazén venkovní (4 km), Bazén venkovní vyhřívaný (4 km), Bazén krytý (4 km), Sauna (3 km), Fotbalové hřiště (2 km), Hokejový stadion (5 km), Inlain dráha (2 km), Půjčovna lodiček (2,5 km), Solárium (500 m), Golf (4 km)

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Telefon, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Kinoprojektor, Tabule, Připojeni internetu, Řečnický pult, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, PC, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Touch screen, Bezdrátové mikrofony

Pro uspořádání menších konferenčních a obchodních jednání nebo prezentací je Vám k dispozici technicky plně vybavená klimatizovaná konferenční místnost s kapacitou 28 osob. Dle Vašich požadavků zajistíme jakékoliv doplňkové vybavení či doplňkové služby.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12150-249180-292255-234 (de luxe)


Měna: EUR

Cena polopenze: od 15
Cena plné penze:
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (12):


Hotel Dům U Tří čápůHotel Dům U Tří čápůHotel Dům U Tří čápů
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com