sdílet Hotel Císař Ferdinand na Facebooku
Hotel Císař Ferdinand česká verze  Hotel Císař Ferdinand slovenská verzia  Hotel Císař Ferdinand english version  Hotel Císař Ferdinand deutsch version

Hotel Císař Ferdinand Loket, Loket Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Císař Ferdinand T. G. Masaryka Loket - ubytování v Lokti u Karlových Varů...


Nově postavený Hotel Císař Ferdinand, v návaznosti na projekt Antona Thuna, v srdci nejromantičtějšího města Karlovarského kraje Lokte. Hotel Císař Ferdinand se nachází v bezprostřední blízkosti středověkého hradu Loket.

Hotel Císař Ferdinand Loket - ubytování: Kapacita hotelu je 24 rozlehlých pokojů se 48 lůžky. Na každém pokoji je k dispozici telefon, TV Sat, WC a sprcha. K dispozici jsou též rodinné pokoje pro rodiče s dětmi.

Hotel Císař Ferdinand disponuje: stylovou restaurací s dekorativními prvky z dob císaře Františka Ferdinanda d´Este, elektronicky střeženým parkovištěm, vlastním pivovarem s pivnicí, letní terasou, výtahem, saunou, whirlpoolem, polotmavou jedenáctkou.

Typy pokojů
2 lůžkový
24

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, dětská postýlka k dispozici

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:

Nově postavený hotel v srdci nejromantičtějšího města Karlovarského kraje Lokte. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti středověkého hradu. Starobylé město ležící v blízkosti proslulých západočeských lázní. Městu dominuje především středověká hradní stavba. Loket je jedním z významných turistických cílů v proslulém západočeském lázeňském trojúhelníku.Tipy na výlet:

Návštěva zámku v Bečově nad Teplou a relikviář Sv. Maura, v Mariánských lázní, Karlových Varů a Františkových lázní. V samotném městě je potom pozoruhodná radnice, kaple Sv. Anny, Sloup nejsvětější trojice a Mariánská kaple. Středověké hostiny na hradě LoketKulturní akce:

Chtěli byste se přenést v čase nazpět a zúčastnit se slavnostní dobové hostiny? Máte chuť odhodit kost za hlavu a zvědět něco o způsobu stolování před několika sty léty? Nabízíme Vám středověkou hostinu, kromě hodovní tabule Vám bude nabídnuta možnost účasti na rytířském turnaji, shlédnete kejklířské a taneční vystoupení, muzikanti Vám budou hrát písně pijácké i galantní. Dvorní dámy Vás vyzvou do kola a naučí Vás tančit dobové tance. Tabule se bude prohýbat pod mísami s ovocem, caltami s pečení, pážata Vás nejen obslouží krmí a nápojem, ale nabídnou Vám i růžovou vodu k omytí rukou. S postupujícím večerem se však na stole může objevit i tanečnice. To vše při svitu voskovic. Vrcholem večera je ohňové představení.Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (100 m)

Letiště název: Karlovy Vary (15 km)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Stravování:


Restaurace popis:

Hotel disponuje stylovou restaurací (60 míst k sezení ), vlastním pivovarem s pivnicí ( 60 míst k sezení ), letní terasou. Vaří se zde polotmavá jedenáctka. Jde o klasické české pivo ležák, vyrobený z přírodních surovin.

Služby:Sportovní možnosti:
Jízda na koni (10 km), Bazén krytý (10 km), Sauna, Golf (10 km), Cyklotrasy (100 m), Whirpool

Kongresové služby:
Bezbariérový přístup, Fax, TV, Šatna, Květinová výzdoba, Flipchart

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 60)

salónek č. 2 (počet míst 80)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-31.1210601850


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Děti do 3 let mají pobyt zdarma Děti do 10 let obdrží 20% slevu Bufetová snídaně je zahrnuta v ceně ubytování Elektronicky střežené parkoviště je pro hotelové hosty zdarma - nutno rezervovat Domácí zvíře 150,- Kč/noc

Fotogalerie (11):


Hotel Císař FerdinandHotel Císař FerdinandHotel Císař Ferdinand
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com