sdílet Hotel Cascade na Facebooku
Hotel Cascade česká verze  Hotel Cascade slovenská verzia  Hotel Cascade english version  Hotel Cascade deutsch version

Hotel Cascade Most, Most Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Cascade - Most, Most ubytování..

 

Hotel Cascade se nachází v centru města Most a nabízí ubytování ve 127 moderních pokojích vybavených koupelnou se sprchovým koutem, hotelovou kosmetikou, vysoušečem vlasů,  ložnicí  s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, satelitní LCD TV, telefonem, minibarem a bezplatným WiFi připojením.

Apartmány jsou vybaveny koupelnou s vířivou vanou nebo sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, ložnicí s manželskou postelí a samostatným pokojem s jednou nebo dvěma oddělenými postelemi. Pro dlouhodobé pobyty máme k dispozici apartmány s kuchyňskou linkou.

V prostorách hotelu je lobby s recepcí s 24 hodinovým provozem, kavárna, nekuřácká restaurace a v letních měsících terasa s výhledem na městský park.  Objednat si můžete jídla české i mezinárodní kuchyně i vybrat z řady domácích limonád, nebo míchaných nápojů. Snídaně jsou podávány formou buffetu. 
Konferenční prostory: malý salonek s kapacitou 40 míst, velký salonek pro 100 osob, vinárna se samostatným barem a tanečním parketem pro 140 osob, vybavené konferenční technikou.

K dispozici je také úschovna zavazadel, půjčovna vozidel a neplacené parkoviště. Samozřejmostí je možnost využití hotelové prádelny, nebo sekretářských služeb.

Dostupnost MHD v bezprostřední blízkosti hotelu (autobusová a tramvajová zastávka 200m, vlakové nádraží 1km).

Okolí: nákupní centrum, městské divadlo, Jungle aréna, Escape úniková místnost – 200m, Autodrom Most, polygon Most, hrad Hněvín, Hipodrom, Aquadrom, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Oblastní muzeum – 2km a mnoho dalších sportovních aktivit.Typy pokojů
2 lůžkovýapartmán
12710

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, kabelová televize

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, směnárna, Informační služba, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, WI-FI, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel CASCADE je oblíben díky tomu, že nabízí praktické a levné ubytování, má ideální polohu v centru města Most a velkou ubytovací kapacitu. V blízkosti hotelu se nachází mnoho barů, diskoték, ale i divadlo sportovní zařízení a kulturní památky.

Tipy na výlet: Všem svým klientům nabízíme možnost zabezpečení kompletního programu během pobytu - výlety, zorganizování programu dle přání (rybolov, motoristické programy na mosteckém okruhu Autodromu Duhové energie, golf, střelba aj.)

Doporučená trasa bus: z vlakového i autobusového nádraží se k nám dostanete za 5 minut tramvají.Vystoupíte ve stanici!První náměstí.

Doporučená trasa auto: Z Prahy silnice č. 7, pak 28 a 15.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (100 m)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: (8 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (100 m)

Stravování:


Restaurace popis: Rádi bychom Vás pozvali na některou z našich specialit. Nabízíme Vám posezení v restauraci či kavárně. V nabídce jídelního lístku naleznete nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i týdenní nabídky rychlých a levných obědů. Restauraci s kapacitou 80 míst najdete v přízemí hotelu. Restaurace je umístěna za prostory kavárny v klidné části objektu vhodné k příjemnému a klidnému posezení u dobrého jídla. V nabídce jídelního lístku naleznete nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i týdenní nabídky rychlých a levných obědů. Kavárnu s kapacitou 100 míst najdete v přízemí hotelu. V příjemném prostředí Vám nabídneme pohodlné posezení u některých z našich rychlých, lehkých a také chutných specialit a několika druhů výborné kávy Davidoff. I zde bychom Vám rádi zpříjemnili celoroční stereotyp několika plánovanými gurmánskými akcemi. Zveme Vás na skvělé speciality italské kuchyně, speciální nabídku dietních jídel a mnoho jiných o kterých Vás budeme informovat.V teplých měsících je součástí restaurace letní terasa, kde Vás rádi obsloužíme příjemným osvěžením

Restaurace: (počet míst 80)

Služby:Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, CD přehrávač, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, Šatna, Úschovna cenných předmětů

Prostory jsou využitelné pro jakýkoliv typ akce (firemní a soukromé akce), kterou Vám rádi pomůžeme kompletně zabezpečit, a to od zapůjčení didaktické techniky přes překladatelské služby až po kompletní servis zabezpečení svatby. Vinárna: Prostory jsou upravitelné až pro 150 osob. Jsou vhodné pro konání společenských akcí a firemních dnů. Vinárna má vlastní zázemí, osvětlovací a ozvučovací techniku. Velký salonek: Velký salonek je vhodný pro všechny typy akcí a to s maximální kapacitou 130 osob. Prostory jsou možné přizpůsobit typu akce (školení, slavnostní večeře aj.) Malý salonek: Prostory tohoto salonku jsou uzpůsobeny pro menší a intimnější typ akce (oslavy, svatby, školení) a to s maximální kapacitou 70 osob.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 150)kongresový sál č. 2 (počet míst 130)

salónek č. 1 (počet míst 70)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovývícelůžkovývícelůžkovýapartmán
1.1-31.1299011901490 Business class (1 person)2290 Business class (2 person)2490 Business class (2 person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (21):


Hotel CascadeHotel CascadeHotel Cascade
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com