sdílet HOTEL BEROUNKA ŠLOVICE na Facebooku
HOTEL BEROUNKA ŠLOVICE česká verze  HOTEL BEROUNKA ŠLOVICE slovenská verzia  HOTEL BEROUNKA ŠLOVICE english version  HOTEL BEROUNKA ŠLOVICE deutsch version

HOTEL BEROUNKA ŠLOVICE Hřebečníky, Hřebečníky Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


HOTEL BEROUNKA ŠLOVICE Hřebečníky - ubytování Rakovnícko Berounka..


Resort Vyhlídka Šlovice je oblíbené rekreační zařízení ideální pro rodinnou dovolenou i pro školní výlety, firemní teambuildingy a podobné skupinové pobyty. Nachází se na krásném místě nad řekou Berounkou nedaleko středočeské obce Hřebečníky na území Křivoklátska, uprostřed malebné krajiny plné památek a přírodních zajímavostí. Ubytovací část resortu má kapacitu 112 lůžek v různě velkých pokojích a apartmánech. K noclehu dostanete vydatnou snídani, přiobjednat lze celodenní stravování v útulné restauraci. V areálu je velký venkovní bazén, automobil na místě odstavíte zdarma.


Resort Vyhlídka Šlovice Pokoje:


Většinu ubytovací kapacity Resortu Vyhlídka Šlovice tvoří dvou až šestilůžkové pokoje v kategoriích Comfort a Economy, pronajmout si lze také rodinný apartmán nebo velký pokoj s 20 lůžky. Každá jednotka má svoji koupelnu se sprchou, umyvadlem a sociálním zařízením, ve výbavě najdete pohodlné postele i dostatek úložných prostor. Přichystaný je hotelový textil, k internetu se připojíte bezplatně pomocí Wi-Fi signálu. Kromě venkovního bazénu se těšte na wellness s vířivkou a saunou, bowling nebo hřiště s umělým povrchem pro různé sporty. Po dohodě se zde ubytujete i s domácím zvířetem.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, WI-FI

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, Informační služba, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, bar, venkovní terasa, restaurace, gril, Nekuřácké prostředí, Místo vyhrazené pro kuřáky, Speciální dietní menu/bezlepková dieta

Popis okolí:


Resort Vyhlídka Šlovice Okolí


Z Resortu Vyhlídka Šlovice sejděte k řece Berounce, u jejíhož břehu stojí elektroskanzen Čechův mlýn s malou vodní elektrárnou funkční od roku 1911. Ve Šlovicích si můžete půjčit loď nebo raft s veškerým vodáckým vybavením a splout část Berounky. Na území Křivoklátska stojí množství hradů a zřícenin, kromě samotného Křivoklátu jsou to třeba Točník nebo Žebrák.
 

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (3 km)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness a masáže Uvolnění po pracovním dni nebo sportovním programu vás čeká v komplexně nově vybudovaném wellnessovém zázemí resortu. K dispozici je zde jednak masážní studio, jednak wellnessová část s finskou a bylinkovou saunou, ochlazovacím bazénkem s výrobníkem ledové tříště, velkoformátovou vířivkou, odpočívárnou s relaxačními lehátky a infraohřevem. Z prostoru odpočívárny a místnosti s Whirlpoolem je výhled a přímý vstup na navazující sluneční louku s lehátky, slunečníky a venkovní sprchou. Zázemí masáží/wellnesu tvoří šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a toalety. Wellness i masáže jsou v provozu celoročně a slouží jak ubytovaným hostům, tak i veřejnosti.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis:


Restaurant & Grill-terasa


Snídani si u nás můžete vychutnat buď přímo ve vnitřních prostorách restaurantu, nebo v létě na zastřešené terase, navazující na vnitřní interiér, s výhledem na venkovní bazén, celý areál resortu a dále do údolí Berounky. Kulisa jako stvořená pro stolování s naplánováním programu volného času, který jste si přijeli užít podle vlastní představy. Do snídaňové nabídky zařazujeme jak tradiční sortiment, tak také odlehčené položky snídaňového bufetu. Čerstvé pečivo z lokální pekárny v kombinaci s našimi pomazánkami nebo třeba paštikami, ovocem, zeleninou nebo čerstvými kravskými a kozími sýry od regionálních dodavatelů jsou příslibem požitku, který zpříjemní start do nového dne.

Rozhodnutí, jaké formě stolování a ve kterou denní dobu dáte přednost, je čistě na vás. Hlavní možnosti, ze kterých u nás máte na výběr, jsou  dvě  – výběr z nabídky polopenzí/plných penzí (2 varianty menu o 2 chodech) nebo zcela flexibilní možnost výběru z a la carte menu, kde jsou zastoupeny jak pokrmy připravené v naší kuchyni, tak i pokrmy z Grill-menu, připravované na venkovním grilu, na terase, přímo před vašima očima.

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Stolní tenis, Tenisové kurty, Bazén venkovní, Sauna, Cyklotrasy, Houbaření


Konference - školení:


Semináře, meetingy nebo konference jsou nedílnou součástí portfolia našich služeb pro firemní partnery, nosnou částí poptávky jsou přitom firemní eventy, teambuildingové akce a incentiva, kde jsou volnočasové týmové akce kombinovány s pracovními programy či firemními prezentacemi. Plánujete-li takovou, ale i čistě pracovní akci v Resortu Vyhlídka Šlovice, jsou vám k dispozici 3 prostory. Multifunkční centrální sál s denním světlem, využívaný jak pro stolování, tak jako konferenční zázemí může být využit buď jako jeden kompaktní prostor nebo jej lze oddělit částečně akustickou mobilní stěnou do dvou nezávislých prostor.  Maximální celková kapacita při divadelním uspořádání je cca 120 osob. K dispozici je dále boardroom pro maximálně cca 15 osob. Pauzy na občerstvení - Coffee breaky v pauzách jednání je možné připravit jednak přímo v těchto prostorách, jednak v letním období také na navazující zastřešené terase s výhledem na panorama údolí Berounky.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 120)

salónek č. 1 (počet míst 15)

Ceník ubytování:
Měna: Czk

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Cena za pokoj Vám bude zaslána na základě odeslání nezávazné poptávky.

Fotogalerie (24):


HOTEL BEROUNKA ŠLOVICEHOTEL BEROUNKA ŠLOVICEHOTEL BEROUNKA ŠLOVICE
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com