sdílet HOTEL BEČVA na Facebooku
HOTEL BEČVA česká verze  HOTEL BEČVA slovenská verzia  HOTEL BEČVA english version  HOTEL BEČVA deutsch version

HOTEL BEČVA Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


HOTEL BEČVA*** ubytování v Rožnově pod Radhoštěm - Beskydy...


Hotel Bečva*** v Rožnově pod Radhoštěm nabízí ubytování v pěkném prostředí města Rožnov pod Radhoštěm, který je významným turistickým a rekreačním centrem Moravskoslezských Beskyd. Město i okolí poskytují mnohé příležitosti pro turistické vycházky, lyžování, koupání a mnoho dalších rekreačních aktivit.

Město je díky svému krásnému umístění často nazýváno "perlou" nebo "srdcem" Beskyd a Valašska. Hotel Bečva je vzdálen necelých 300 m od autobusového a vlakového nádraží. Do centra Rožnova pod Radhoštěm to je 10 minut pěšky.

Hotel Bečva Rožnov pod Radhoštěm nabízí kvalitní ubytovací a gastronomické služby. Využít můžete solární studio v prostorách hotelu. V sousedství je Vám k dispozici Fittsport, kde si můžete vybrat z různých sportovních aktivit dle Vašeho přání.

Bezbariérový Hotel Bečva: Poskytujeme komfortní zázemí pro vozíčkáře, kteří u nás mohou pohodlně a bez omezení strávit nezapomenutelnou dovolenou. Hotel Bečva má bezbariérový přístup, průchozí výtah, kterým se pohodlně dostanete do všech částí hotelu, včetně suterénu s hernami. Nabízíme 68 lůžek na 24 pokojích s kuchyňkami a prostornými koupelnami.

Hotel Bečva Rožnov pod Radhoštěm Pokoje: V nabídce penzionu Bečva najdete 72 příjemných pokojů s celkovou kapacitou 160 lůžek. Jednolůžkové až pětilůžkové pokoje určené k hotelovému ubytování mají vlastní sociální zařízení, ledničku a zapůjčit je možné televizi. K dlouhodobým pobytům (více než 1 měsíc) je určena jednolůžková garsoniera a dvoulůžkové až pětilůžkové apartmány. Hostům je k dispozici kompletní zařízení, vybavená kuchyňská linka a balkón.V prostorách penzionu se nachází kadeřnictví, solárium, fitness a masáže.Ubytovaným hostům slouží osvětlené parkoviště.

Typy pokojů
2 lůžkový
72

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon

Základní informace: bezbariérový přístup, Informační služba, lékařská služba v dosahu, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, masážní studio, kosmetické studio, kavárna, bar, restaurace, fitness

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Bečva Gastronomie: Oblíbená restaurace penzionu Bečva nabízí kromě skvělých specialit tuzemské i světové gastronomie pečlivě sestavované denní menu. V příjemném prostředí si můžete vychutnat výtečné pokrmy dietní a vegetariánské kuchyně.Chvíle klidu u lahodného nápoje a denního tisku si nejlépe užijete v cafe baru.

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový5 lůžkovýapartmánapartmán
1.1-31.1255010001350160020001500 (2 osoby/person)1750 (3 osoby/person)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky

Fotogalerie (9):


HOTEL BEČVAHOTEL BEČVAHOTEL BEČVA
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com