sdílet Hotel Babylon na Facebooku
Hotel Babylon česká verze  Hotel Babylon slovenská verzia  Hotel Babylon english version  Hotel Babylon deutsch version

Hotel Babylon Liberec, Liberec Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Babylon Centrum Liberec - ubytování v Liberci...


Hotel Babylon Liberec je součástí krytého komplexu CENTRUM BABYLON. K dispozici jsou standardní dvoulůžkové pokoje, luxusní apartmány, sweet, royal pokoje a bezbariérové pokoje. Pro rodiny s dětmi pak pokoje čtyřlůžkové, skládající se z oddělené ložnice pro rodiče a pokoje pro děti. Snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu. Na konci roku 2005 byla kapacita hotelu rozšířena na 410 pokojů s 1011 lůžky a o další kongresové prostory s kinosálem.

Hotel Babylon Liberec - ubytování: Jednolůžkové, dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje, rodinné pokoje a apartmá se dvěma ložnicemi, luxusní svatební apartmány, čtyřlůžkové apartmá King Royal, bezbariérové pokoje, možnost přistýlky.

Hotel Babylon Liberec je rozdělen do tří částí: hotel Classic - standartní ubytování, hotel Family - pohodlné ubytování převážně pro rodiny s dětmi, klidné prostředí, atriový typ, hotel Business - luxusní ubytování, klidné prostředí, atriový typ

Nejvyhledávanější částí komplexu CENTRUM BABYLON je velký tematický aquapark s několika propojenými bazény, jeskyněmi, tobogany, velkým množstvím vodních atrakcí, saunami a masážemi. Dále pak lunapark ve stylu staročeské pouti, bowling, herny, casino, zábavně-naučné muzeum, restaurace různých cenových úrovní, kavárny, pivnice, vinárny, bary, výstavní a kongresové centrum, nákupní městečko a kryté parkoviště.

Celý komplex Hotelu Babylon Liberec je snadno dosažitelný vlakem, autobusem i autem. Nachází se nedaleko centra města při sjezdu z dálnice spojující Liberec s Prahou. Od hraničních přechodů s Německem a Polskem je to půl hodiny jízdy autem, z Prahy hodinu. Místní TOURIST SERVICE LIBEREC Vám zajistí potřebné informace a další služby, související s pohodlím návštěvníka. Nabízí zapůjčení lyží, horských kol, golfových holí a jiného sportovního vybavení, zprostředkuje návštěvu pamětihodností či exkurze po Liberci a okolí. V zimním období jsou k dispozici skibusy do lyžařských středisek v Jizerských horách a Krkonoších.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmán
19241605832

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, CD přehrávač, klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, kabelová televize, DVD, připojeni internetu, PC k zapůjčení, sat, minibar, video, společná plně zařízená kuchyně, plně zařízená kuchyně, apartmány s plně zařízenou kuchyní, pokoje s kuchyňským koutem, dětská postýlka k dispozici, Krb, fén, Koupelna na podlaží, WC na podlaží, umyvadlo na pokoji

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, pokojový servis, sekretářské služby, praní a žehlení, klimatizace, směnárna, opatrování dětí, Informační služba, lékařská služba v dosahu, bezplatný hotelový transport, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, masážní studio, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, kosmetické studio, holič - kadeřník, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Tipy na výlet: Tipy na výlet - Liberec a okolí: Frýdlant - původně gotický hrad nad říčkou Smědá byl vybudován v polovině 13. století. V 15. století byl hradní palác přestavěn a modernizací opevnění dosáhl dnešní rozlohy. Dnešní pozdně renesanční vzhled získal na přelomu 16. a 17. století. V prostorách zámku jsou umístěny bohaté sbírky loveckých a válečných zbraní, cenné jsou ucelené soubory užitného umění. Český ráj - nejstarší chráněná krajinná oblast v ČR. Nejvíce navštěvovaná jsou pískovcová skalní města. K nej známějším patří Prachovské skály. Oblast Českého ráje je vhodná pro pěší turistiku, horolezectví a cyklo turistiku. V nedalekém Turnově (25 km) můžete navštívit muzeum drahokamů nebo zámek Hrubý Rohozec. Botanická zahrada v Liberci nabízí početné sbírky orchidejí a kaktusů, rozsáhlé alpinum, téměř tři století staré kamélie nebo expozice sladkovodních i mořských akvárií. Raritou je největší leknín světa (viktorie královská) a nejstarší bonsaj v Evropě. V poslední době byly unikátní sbírky rozšířeny o světově uznávanou kolekci masožravých rostlin. Ještěd byl odedávna považován za symbol města Liberce. Tento televizní vysílač s hotelem je unikátním sta vebním dílem, které získalo řadu prestižních ocenění a stalo se stavbou 20. století v České republice. V létě je Ještěd cílem turistických výletů, v zimě pak slouží jako moderní lyžařský areál s osmi vleky, visutou lanovou dráhou a množstvím upravených sjezdových a běžeckých tratí.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: WELLNESS CENTRUM BABYLON - Změňte svůj životní styl

Nabídka:


* Slunečná louka – prostředí napodobující solárium, ovšem s nepatrným opalovacím efektem, zcela bezkontaktní, působí celoplošně. Jedná se spíše o terapii světlem a odpočinek. Doporučená doba pobytu je 5 - 10 minut.

* Oxygenoterapie - léčebná metoda s použitím kyslíku, který je inhalován. Aplikace kyslíku přes nosní sondu nebo masku. Působí příznivě na psychiku, napomáhá zpomalení procesu tělesného a duševního stárnutí, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organismu. Slouží k regeneraci buněk, vhodná při arterioskleróze a jako prevence infarktu. Navozuje pocit svěžesti.

* Hamam – obdoba tureckých lázní. Místnost je vybavená sprchou, umývadlem a masážním keramickým stolkem. Zde se návštěvníci vzájemně ošetří mýdlem, kartáčem, opláchnou studenou vodou a namasírují.

* Laconium – typ suché lázně. Kompletně obložená relaxační místnost s teplotou cca 32 - 36°C. Určeno pro odpočinek a zklidnění organismu.

* Thepidárium – prostředí ve kterém se klade důraz na uvolnění. V místnosti o teplotě 28 - 32°C návštěvník může spočinout na vyhřívaném lehátku obloženém keramickou mozaikou. Doporučujeme pro závěrečný odpočinek a zklidnění organismu.

* Sauna – místnost vykládaná dřevem, vybavená saunovými kamny, které ji vyhřejí na teplotu od 75°C až do 85°C. Na kamnech jsou kameny, které se čas od času polévají vodou, aby vzniklá pára udržela vlhkost vzduchu v rozmezí 25 – 35 %. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek. Prudké ohřátí a ochlazení těla se opakuje několikrát.

* Ochlazovací bazén - frigidárium – slouží k ochlazení organismu po návštěvě sauny, prudké ochlazení vyvolává příjemné pocity, zlepšení prokrvení, celkovou úlevu.

* Ledové vědro – procedura, která ochladí tělo po sauně proudem studené vody o teplotě 10°C.

* Ledová studna – opět procedura ochlazení formou masáže ledovou tříští o teplotě – 2 až - 20°C.

* Whirlpool - vířivý bazén přizpůsobený k sezení a hydromasáži těla, patří mezi nejoblíbenější procedury wellness .Teplota vody 34 - 38°C. Pobyt je neomezený, ale neměl by překročit 30 minut.

* Římská pára – prostor naplněný párou s přírodními esencemi. Teplota v místnosti je mezi 40°C a 50°C. Vlhkost vzduchu je 70 – 90 %. Tělo je vystaveno účinkům horka, vlhka a celkově prohříváno za pomoci vyhřívaných sedátek. Po použití páry doporučujeme organismus ochladit ve sprše nebo bazénku. Tato procedura slouží k posílení obranyschopnosti organismu, prokrvení, uvolnění dýchacích cest, pročištění pleti, uvolnění nervů a svalů.

* Solná inhalace - parní prostor, kde je v podobě jemné mlhoviny rozprašován solný roztok. Slouží nejen k prohřátí a propocení organismu, ale jemné kapičky mlhoviny jsou vstřebávány kůží a sliznicí dýchacích cest. Toto je blahodárné a účinné k regeneraci pokožky, při ekzémech, uvolnění dýchacích cest, zvýšení přirozené obranyschopnosti a odolnosti. Posílení imunitního systému. Doporučený čas je 10 - 20 minut a teplota 45 - 50°C, vlhkost vzduchu je 75 – 85 %.

* Bylinková inhalace - parní prostor nasycený vůní několika druhů bylin. Teplota v parní komoře se pohybuje od 40 do 45°C, vlhkost vzduchu je 65 – 75 %. Doporučená doba pobytu je 10 - 20 minut. Zde uvolníte dýchací cesty, prokrvíte organismus.

* Kneippova koupel – koupel nohou, kde aktivně masírujete chodidla šlapáním v okrouhlém bazénku střídavě ve studené a teplé vodě. Dno bazénku je pokryto oblázky. Terapie je vhodná při bolestech hlavy, syndromu studených nohou, pozitivně ovlivňuje krevní oběh, prokrvení končetin, vede k otužování.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: Restaurace - stravování - hotel Babylon Liberec: Restaurace Luxor je komfortní klidné prostředí ve stylu francouzské restaurace s mezinárodní i českou kuchyní a salónky různých velikostí. Cena menu o 3 chodech je od 250 Kč na osobu. Staročeská rychta je klasická česká kuchyně v typickém prostředí začátku 20. století. Cena menu o 2 chodech je od 100 Kč na osobu . Snack bar Mexiko je klasický steak house v mexickém stylu. Naleznete zde širokou nabídku steaků a specialit cizích kuchyní. Orientační cena za hlavní jídlo od 200 Kč. Lunch & Dinner Buffet se nachází v Zámeckém sklepení, kde je výběr z několika druhů předkrmů, polévek, hlavních jídel, příloh, salátů, zákusků, včetně nealkoholických studených a teplých nápojů. Cena za osobu je 169 Kč. Business Buffet - nachází se v prostorách nově vybudovaného kongresového hotelu. V naší nabídce naleznete polévku, výběr z několika hlavních teplých jídel (složení upravíme dle Vašich požadavků), různé přílohy, zeleninový bar, zmrzlinový bar, zákusky - to vše v neomezeném množství. Výběr jídla Vám doporučí náš profesionální kuchař. V nabídce nejsou nápoje, které se hradí individuálně nebo jednotným účtem za celou skupinu. Cena tohoto bufetu je 249 Kč za osobu.

Služby:Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Kinoprojektor, Předváděcí molo, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Touch screen, Bezdrátové mikrofony

Kongresové a školící služby - Centrum Babylon Liberec Sál EXPO velikost 1015 m2, divadelní uspořádání až 1 000 osob, kongresové až 450 osob, školní až 400 osob. V sále je stánek s občerstvením a 4 zavěšená plátna na projekci. Konferenční sál - velikost 330 m2; uspořádání do U max. pro 70 osob; divadelní až 350 osob, kongresové až 250 osob, školní až 100 osob; je možné využít i technické vybavení plátno stahovací 2,8 m x 2,8 m (1 000 Kč bez DPH/den). Konferenční sál se nachází u hlavního vchodu do zábavní části CENTRA BABYLON. Kongresový sál - velikost 322 m2; divadelní uspořádání pro 350 osob, kongresové pro 240 osob. Nachází se v nové části hotelu. Gold Club - velikost 615 m2; nachází se ve 3. patře hotelu, jedná se reprezentační VIP prostory, lze zároveň využít i Terasu pod Babylonskou věží (vhodnou ke grilování a různým společenským akcím)

Salonky - velikost 35 m2 a 38 m2; lze je vzájemně propojit, cca pro 10 osob každý z nich

Konferenční salonek č. 1 ALFONS MUCHA - velikost 160 m2; kongresové uspořádání pro 60 osob.

Konferenční salonek č. 2 JAN ZRZAVÝ - velikost 46 m2; kongresové uspořádání pro 14 osob

Konferenční salonek č. 3 JOSEF MÁNES - velikost 85 m2; kongresové uspořádání pro 30 osob

Konferenční salonek č. 4 MIKOLÁŠ ALEŠ - velikost 145 m2; kongresové uspořádání pro 46 osob.

Konferenční salonek č. 5 EMIL FILLA - velikost 47 m2; kongresové uspořádání pro 10 osob

Hotelový salonek č. 1 JOHANN LIEBIEG - velikost 68 m2; restaurační uspořádání pro 15 osob

Hotelový salonek č. 2 KATEŘINA Z REDERNU - velikost 40 m2; restaurační uspořádání pro 10 osob.

Hotelový salonek č. 3 FERDINAND PORSCHE - velikost 40 m2; restaurační uspořádání pro 10 osob.

Hotelový salonek č. 4 VLASTA BURIAN - velikost 40 m2; restaurační uspořádání pro 10 osob

Hotelový salonek č. 5 KAREL HUBÁČEK - velikost 40 m2; restaurační uspořádání pro 10 osob

Atriová restaurace - velikost 226 m2; restaurační uspořádání pro 180 osob Banketový sál - velikost 470 m2; restaurační uspořádání pro 200 osob Zámecké sklepení - velikost 250 m2; restaurační uspořádání pro cca 300 osob Moravská vinárna - stylový moravský sklípek, kapacita pro cca 50 osob Valašský šenk - kapacita pro cca 60 osob.

Níže uvedené prostory se nacházejí v samostatné budově Byznys Centra - cca 50 m od hlavního vchodu do CENTRA BABYLON a jsou propojeny s hotelem. Vhodné pro menší školení a prezentace. Byznys č. 13 - velikost 67 m2; uspořádání školní max. pro 25 osob, divadelní pro 35 osob technické vybavení pro uspořádání akcí: Naši specialisté v oblasti audio video jsou připraveni vám poskytnout vysoce kvalitní služby v oblasti ozvučení, osvětlení, záznamu z akcí, výroby reklamních spotů a řadu dalších technických služeb, a to jak v rámci interních akcí realizovaných v CENTRU BABYLON, tak formou externí výpůjčky technického zařízení včetně souvisejících služeb. TV přijímače, flipcharty, datavideoprojektory zn. Panasonic, Boxlight, Acer, Phillips, stojanová přenosná promítací plátna, pevně instalovaná plátna na sálech (Expo, Kongresový sál), zpětné projektory, zvuková aparatura (mix pult, zesilovač, CD player, minidisk player) ? dva sálové a jeden mobilní zvukový systém, videorekordery VHS, S-VHS, datavideoprojektory Plus 4x ? pevně instalované na sále Expo, PC k prezentaci, stolní Pc, notebook, vizualizer Elmo, karuselový diaprojektor Elmo, mikrofon ?hand, bezdrátový, Sennhaiser 2x, mikrofony hlavové, bezdrátové Lem, mikrofony drátové Shure, Sennheiser, videokamera DV CAM Sony, dvě přenosná komba, z toho jedno s bezdrátovým mikrofonem s možností bateriového provozu, digitální fotoaparát, DVD player Panasonic.Konferenční kapacity:


business centrum č. 1 EXPO (počet míst 1000) Klimatizace

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánapartmán
2.1-28.12 1690 2790 35903990 4390 (2)4590 (4)


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (19):


Hotel BabylonHotel BabylonHotel Babylon
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com