sdílet ELEONORA ROMANTIK HOTEL na Facebooku
ELEONORA ROMANTIK HOTEL česká verze  ELEONORA ROMANTIK HOTEL slovenská verzia  ELEONORA ROMANTIK HOTEL english version  ELEONORA ROMANTIK HOTEL deutsch version

ELEONORA ROMANTIK HOTEL Tábor, Tábor Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


ELEONORA ROMANTIK HOTEL Tábor - ubytování v Táboře...


ELEONORA ROMANTIK HOTEL - Tábor: Hotel Lázně se nachází v původní budově nově zrekonstruovaných městských lázní, na břehu řeky Lužnice, přímo pod historickými hradbami, cca 10 min. chůze od historického centra města a nedaleko rekreační zóny rybníku Jordán.

ELEONORA ROMANTIK HOTEL - Tábor - poloha: Po Českých Budějovicích je Tábor druhým největším jihočeským městem, důležitým kulturním, dopravním, obchodním a turistickým centrem oblasti.. V historickém jádru města byla vyhlášena Městská památková rezervace. Lokalita: Jižní Čechy, Budějovický kraj, Tábor. Praha 90 km, Praha-Ruzyně 110 km, Brno 166 km, České Budějovice 50 km, Český Krumlov 85 km, Dolní Dvořiště 100 km, Linz 150 km.

ELEONORA ROMANTIK HOTEL - Tábor - ubytovací služby: Hotel Lázně v Táboře disponuje celkem 15 luxusně vybavenými pokoji se 36 pevnými lůžky, 12 dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlky) a 3 čtyřlůžková rodinná apartmá vybavení pokojů: TV, telefon, trezor, minibary, koupelny s vanami, popř.sprchovým koutem, fén, balkóny (na 8 pokojích), terasy (na 3 apartmá)

Hotelové služby: Hotel nabízí sekretářské a směnárenské služby, k dispozici je vlastní hotelové parkoviště. Kopírování, zasílání faxů, doplňkový prodej, internet, platba kartami, zajišťování vedlejších služeb pro hosty (např. TAXI, kadeřník, masáže atd.)

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
10512

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, trezor, TV, telefon, minibar, fén, WI-FI

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, sekretářské služby, úschovna jízdních kol, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, masážní studio, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Tipy na výlet: Táborskou raritou je také komplex podzemích prostor a chodeb jehož vznik je datován do 15. století, pro návštěvníky jsou zpřístupněny chodby pod Žižkovým náměstím. Vstup do podzemí se nachází v Husitském muzeu. Turisty přitahuje i nedaleký poutní chrám Klokoty, který je možno velmi dobře přehlédnout z Kotnovské věže. Tento poutní kostel byl založen kolem roku 1700 v místě bývalého gotického kostelíku a za podpory mecenášů byl budován bez mála 30 let. V současné době snese stavba srovnání s největšími skvosty evropského baroka. Tábor je rovněž vhodným místem pro výlety do okolí a k návštěvě jihočeských zámků. Je možno navštívit nedaleký Chýnov známý především Chýnovskou jeskyní, město Bechyni, zříceninu hradu Choustník, či Dobronice. Za pozornost dále stojí nedaleké zámky Orlík, Hluboká a Červená Lhota. Na soutoku Vltavy s Otavou je možno spojit koupání s prohlídkou gotického hradu Zvíkov. V Táboře a okolí je spousta příležitostí také ke sportovnímu vyžití. Je zde množství turistických a cykloturistických tras, rybníků s čistou vodou, velmi dobré podmínky pro houbaření. V případě nepříznivého počasí je zde možnost koupání v krytém bazénu. Pro milovníky lovu hotel organizuje lovy na vysokou a černou zvěř, hony na kachny, divoké husy a bažanty. Pro rybáře pak atraktivní poplatkový lov na jihočeských rybnících.

Doporučená trasa auto: Rychlostní silnice Praha - Tábor, České Budějovice - Tábor Hraniční přechody a jejich vzdálenost: Dolní Dvořiště - Wullowitz (Rakousko) - 100 km České Velenice - Gmünd (Rakousko) - 80 km Halámky - Nagelberg (Rakousko) - 85 km Strážný - Philippsreut (Německo) - 150 km

Dostupnost střediska:


Centrum název: (500 m)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Autobusové nádraží název: (4000m)


Vlakové nádraží název: (4000m)

Obchod: (800m)

Lázeňské služby:Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:


Restaurace popis: ELEONORA ROMANTIK HOTEL Tábor - Restaurace: Restaurace nabízí celoročně široký výběr naší i mezinárodní kuchyně. Restauraci je možné využít i pro uzavřenou společnost, jako je pořádání soukromých oslav nebo firemních školení, či večírků. Zimní zahrada - z niž je krásný výhled na řeku a město - nabízí po celý rok široký sortiment domácí a zahraniční kuchyně. Letní terasa: Letní terasa poskytuje příjemné občerstvení při procházkách kolem řeky Lužnice.

Restaurace: Otevřena od pátku do neděle (počet míst 80)

Zahradní restaurace: (počet míst 30)

Služby:Sportovní možnosti:
Půjčovna kol, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Fax, TV, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Dataprojektor, Připojeni internetu, Taneční parket, Kopírka, Úschovna cenných předmětů, Promítací plátno, Flipchart

ELEONORA ROMANTIK HOTEL Tábor - kongresy a školení: Přestože hotel nedisponuje zvlášť konferenčními prostory, poskytujeme prostor restaurace, kde lze bez problémů oddělit školicí prostor od denního baru zatahovacími dveřmi. Kapacita těchto prostor činí cca 70 osob. Kongresová technika k zapůjčení.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 restaurant (počet míst 70)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
1.1-31.12od/in 500od/in 1000


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování za pokoj / noc / v ceně nejsou zahrnuty turistické poplatky

Fotogalerie (9):


ELEONORA ROMANTIK HOTELELEONORA ROMANTIK HOTELELEONORA ROMANTIK HOTEL
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com