sdílet EA Hotel U Kata na Facebooku
EA Hotel U Kata česká verze  EA Hotel U Kata slovenská verzia  EA Hotel U Kata english version  EA Hotel U Kata deutsch version

EA Hotel U Kata Kutná Hora, Kutná Hora Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


EA Hotel U Kata Uhelná 596 ubytování Kutná Hora - ubytování v Kutné Hoře...


Příjemné a ničím nerušené ubytování v Kutné Hoře najdou hosté v našem rodinném EuroAgentur Hotelu U Kata, který se nachází v těsné blízkosti dochovalých středověkých hradeb s proslulou Katovou brankou, kudy vcházel mistr kat konat svou práci.

EA Hotel U Kata - Kutná Hora nabízí ubytování ve 45 standardně zařízených pokojích s celkovou kapacitou 97 hostů. Klidné pohodové pokoje s masivním stylovým nábytkem poskytují příjemný odpočinek a uvolnění. V pokojích s vlastním sociálním zařízením jsou k dispozici barevné satelitní televize s teletextem, WiFi připojení k internetu a trezor. Hotel U Kata je určen pro turistickou klientelu včetně rodin s dětmi, pro které je připraven velký rodinný pokoj.

EA Hotel U Kata - Kutná Hora - služby: Součástí hotelu je středověká krčma s vyhlášenou mezinárodní a tradiční českou kuchyní. Pro firemní a soukromé akce je v hotelu mimo ubytování připraven konferenční prostor s cateringem.

EA Hotel U Kata - Kutná Hora je vzhledem k centrálnímu umístění, dostatečné ubytovací kapacitě, skvělé kuchyni, wellness centra s lázněmi, saunou, Whirlpoolem a masážemi, uzavíratelnému parkovišti a rodinné pohostinnosti oblíben při návštěvách kulturních památek Kutné Hory.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, připojeni internetu, sat

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Hotel U Kata má jako jediný v Kutné Hoře wellness centrumnabízející oázu klidu a pohody. Přijďte si odpočnout a relaxovat do hotelového wellness centra, kde na Vás čekají sauny, whirpool, masáže či zážitek a relax v podobě originálních pivních lázní.

Wellness centrum - EA Hotel U Kata, Kutná Hora - Pivní lázně:

Kutná Hora je známá nejen svými mimořádnými kulturními památkami, ale také tím, že se zde odjakživa vařilo pivo. Již ve středověku znali lidé tento lahodný mok jako vynikající nápoj, ale také jako blahodárný balzám na tělo a duši. Proto také začali vznikat tzv. lazebny, kde se do velkých dřevěných kádí lilo pivo a bohatí měšťané se v něm koupali. V Kutné Hoře bylo takových lazeben několik a po staletích přerušení lazebnické tradice na ně navazují pivní lázně hotelu U Kata.

Ve starých cihlových klenbách čekají na naše hosty pivní vany, do kterých se napustí voda o teplotě okolo 35°C a obohatí přísadami, ze kterých se vaří pivo. Poté je host ponořen do vany a ponechán účinkům minerálů a živých kultur v pivě obsažených. Teplá lázeň prohřeje pokožku a uvolní póry kůže, kterými se odstraňují z těla škodlivé látky. Pivní kvasnice dodávají pokožce celou řadu vitamínů B, proteiny a sacharidy a přispívají k celkovému zvláčnění a regeneraci pokožky. Samotná procedura trvá kolem dvaceti minut.

Poté následuje suchý zábal a relaxace v délce 25-30 minut na lůžku, kde se tělo vypotí a uvolní. Při tlumeném osvětlení a příjemné hudbě nastává fáze uklidnění organizmu. Na závěr procedury si mohou hosté sami natočit vynikající pivo z pivovaru Kácov.

Pivní lázně jsou balzámem na duši i tělo. Blahodárně se projeví na Vaší pleti a vlasech, podpoří váš imunitní systém, prohřejí klouby, uvolní svaly a zregenerují Vaší kůži.
Privátní sauny

nabízejí naším hostům soukromí a ničím nerušenou relaxaci s blahodárnými účinky na zdraví člověka. K dispozici je finská sauna ze světlého dřeva a horká pára tzv. parní lázeň. Po ohřátí v saunách je pro Vás připraveno ochlazovací vědro se studenou vodou ke zchlazení. Součástí privátních saun je útulná odpočívárna s posezením a lehátky z exotických dřevin. Pro zpříjemnění požitku je pro Vás připravena široká nabídka osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů. Privátní sauny jsou vhodné pro páry i skupinky přátel.

Finská sauna: Ve finské sauně je lidský organismus vystaven vysokým teplotám okolo 80°-110° Celsia při relativní vlhkosti vzduchu v rozmezí 8 – 15 %. Dochází zde k intenzivnímu pocení, při kterém se lidská pokožka zbavuje nečistot z pórů a je povzbuzován krevní oběh. Finská sauna má blahodárné účinky na psychiku člověka, regeneraci celého organismu vč. svalstva, má příznivé kosmetické a relaxační účinky. Je prospěšná jako prevence vůči nemocem dýchacích cest, alergiím vč. kožních a vede k otužování celého těla.

Parní lázeň: Parní lázeň je velmi podobná sauně. Klima je v ní však jiné – mnohem vlhčí a ne tak horké, pouze mezi 43°C a 46°C a relativní vlhkostí nad 100%.Tělo se nezahřívá tak prudce jako při saunování. Parní lázeň je vhodná při onemocnění dýchacích cest a revmatických potížích. Má blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy, akné apod. Je dobrým prostředkem k relaxaci, stimuluje životní funkce, celkově omlazuje organismus a podporuje redukci váhy.

Privátní Whirpool: nabízí naším hostům soukromí a ničím nerušenou relaxaci. Pobyt ve vířivé vaně o teplotě 31-33 °C má pozitivní účinky na prokrvení končetin, aktivuje kožní receptory a napomáhá k podpoře svalové a kloubní ztuhlosti.
Prožijte romantický večer při svíčkách v privátním whirlpoolu a nechte se hýčkat tisíci bublinkami vody. Příjemná relaxační hudba Vám umocní zážitek a pro zpříjemnění požitku je pro Vás připravena široká nabídka osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů.

Masáže

Klasická masáž: Klasická masáž vychází z principů tradiční mistrovské švédské metodiky Pira Henrika Linga. Hmaty se rychle a důrazně střídají, s citlivým použitím síly (hnětení, tepání, chvění) a jemnějších prvků (tření, vytírání, roztírání). Masáž podporuje vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, sekreci potních žláz, normalizaci kožního napětí, zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Při klasické masáži jsou používány speciální nedráždivé masážní prostředky, nejčastěji masážní emulze nebo oleje.

Aromaterapeutická masáž: Aromaterapeutická masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických silic a rostlinných olejů, pocházejících z různých částí rostlin – květů, plodů, kořenů, listů, kůry, dřeva. Každá silice tak má své jedinečné vlastnosti. Tato masáž podporuje zdraví, ulevuje při zátěži a stresu, posiluje imunitu organismu a harmonizuje tělo i psychiku, celkově uklidňuje.

Masáž horkými lávovými kameny: Masáže pomocí různě teplých či horkých kamenů, nebo jejich pouhé přikládání na tělo, bylo známé v Číně, Indii, v Mezopotámii, jakož i u starých Inků a Mayů. Používají se speciální vyhlazené lávové kameny ohřáté na terapeutickou teplotu kolem 55° C. Velmi dobře akumulovaným teplem a mimořádnou energetickou vibrací kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy. Současně zlepšují prokrvení na úrovni kapilár i velkých cév, čímž se postupně prohřívá celé tělo, stimuluje krevní oběh i lymfatický systém, urychluje látková výměna, včetně detoxikace organismu a podpory imunitního systému.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkovýapartmán
1.1-31.12od/in 845od/in 1190od/in 1702od/in 2106 (Rodinný pokoj [4+0])


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (19):


EA Hotel U KataEA Hotel U KataEA Hotel U Kata
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com