sdílet EA Hotel Mozart na Facebooku
EA Hotel Mozart česká verze  EA Hotel Mozart slovenská verzia  EA Hotel Mozart english version  EA Hotel Mozart deutsch version

EA Hotel Mozart Karlovy Vary, Karlovy Vary Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


EuroAgentur Hotel Mozart Stará Louka - ubytování v Karlových Varech..


Hotel Mozart - se nachází na levém břehu řeky Teplé, v blízkosti Vřídelní kolonády. Tato výhodná poloha (vzdálenost 100 m od hlavní kolonády) je ideální pro všechny návštěvníky Karlových Varů. Skvostně zrenovovaný dům, ve kterém v 18.stol. pobýval i J.W.Goethe je ideální místo k odpočinku, léčbě i aktivní dovolené.

Garni Hotel Mozart *** nabízí svým hostům 12 dvoulůžkových pokojů ( u 3 pokojů možnost přistýlky ) ve 3 poschodích s výtahem. Každý pokoj je vybaven sprchou, WC, televizí, lednicí, trezorem a stylovým nábytkem.

Tříhvězdičkový Garni Hotel Mozart odpovídá všem požadavkům lázeňských hostů. V okolí se nachází otevřený i krytý termální bazén, sauna, tenisové kurty, golfové hříště a další kulturní zařízení a služby (kadeřnictví, masáže, beauty salon…). Hotel je dependancí hotelu Jessenius, kde probíhá check-in a check-out.

Garni Hotel Mozart nedisponuje recepcí ani stravovacími prostory a vlastním balneo-provozem, a proto jeho hosté využívají restaurace a léčebné procedury EA Hotelu Jessenius vzdáleného pouhých 30 m. Velkou předností hotelu je jeho poloha vzhledem ke kolonádě. Hosté tak mohou pohodlně dodržovat pitný režim, který je základní součástí lázeňské léčby. Počet parkovacích míst je omezen a proto je nutné si je předem objednat.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
1213

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, holič - kadeřník, WI-FI

Platební karty: American Express, Diners Club, JCB, Visa

Počet podlaží: 3

Tipy na výlet: Okružní jízdy po Karlových Varech, Pěší procházky, Poznávání historických míst Karlových Varů, Poznávací výlety mimo Karlovy Vary - Praha, Kutná Hora, Český Krumlov, České Budějovice, Karlštejn, Konopiště, Terezín a další, Poznávací výlety do zahraničí - Německa, Rakouska a Maďarska

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Lázeňské služby:Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Oxygenoterapie, Dietoterapie, Masáže

Stravování:


Restaurace popis: Hotel nedisponuje recepcí ani stravovacími prostory a vlastním balneo-provozem, a proto jeho hosté využívají restaurace a léčebné procedury EA Hotelu Jessenius vzdáleného pouhých 30 m. Velkou předností hotelu je jeho poloha vzhledem ke kolonádě. Hosté tak mohou pohodlně dodržovat pitný režim, který je základní součástí lázeňské léčby. Počet parkovacích míst je omezen a proto je nutné si je předem objednat.

Služby:Sportovní možnosti:
Tenisové kurty, Bazén krytý, Lyžařská škola, Golf, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Telefon, Fax, Připojeni internetu, Kopírka

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna:

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (15):


EA Hotel MozartEA Hotel MozartEA Hotel Mozart
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com