sdílet EA hotel Buchlov na Facebooku
EA hotel Buchlov česká verze  EA hotel Buchlov slovenská verzia  EA hotel Buchlov english version  EA hotel Buchlov deutsch version

EA hotel Buchlov Buchlovice, Buchlovice Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Buchlov Buchlovice Vám nabízí ubytovací, kongresové a gastronomické služby...


Hotel Buchlov v obci Buchlovice leží v chráněné romantické oblasti Chřiby, přímo pod hradem Buchlov. Nabídka aktivit v okolí hotelu je téměř nevyčerpatelná - lyžování, cykloturistika, vinné cyklostezky, adrenalin a rozmanitá historie v srdci Slovácka. Hotel disponuje širokým výběrem pokojů. Pokoje jsou přestavěny ze stodoly a stáje, čímž získávají své charakteristické kouzlo. Vybaveny jsou vlastním sociálním zařízením, LCD TV, WI-FI, minibarem, vysoušečem vlasů. Hotel nabízí ubytování i ve studiích a apartmánech s vlastním kuchyňským koutem, balkonem nebo předzahrádkou, ideálními pro dlouhodobé pobyty. Uprostřed venkovního atria je bazén. Za účelem konání seminářů, banketů, plesů, slavností, svateb a dalších hostin jsou k dispozici dva sály s celkovou kapacitou až pro 135 osob. Restaurace nabízí regionální kuchyni i zahraniční speciality. Oblíbený je široký výběr vín přímo z regionu Slovácka. Pokud toužíte po relaxu a odpočinku, určitě rádi využijte hotelového wellness & spa.

Hotel Buchlov - Buchlovice Typy ubytovacích jednotek - pokoje:
jednolůžkový pokoj
dvojlůžkový pokoj (pokoj s jedním dvojlůžkem)
dvojlůžkový pokoj twin (pokoj s dvěmi oddělenými lůžky)
rodinný pokoj (pokoj se třemi nebo více lůžky, z nichž dvě jsou vhodné pro dospělé osoby)
suite, ubytování poskytované ve vzájemně oddělených, propojených místnostech s lůžkem (ložnice a obývací pokoj se sedací soupravou)
apartmá, ubytování poskytující oddělenou místnost pro spaní a místnost se sedací soupravou a kuchyňským koutem
studio, ubytování v jednom pokoji s kuchyňským koutem
svatební apartmá

Hotel Buchlov - Buchlovice - Další služby: půjčení dětské postýlky, přistýlka, dítě do tří let zdarma v doprovodu dospělé osoby zdarma bez nároku na lůžko, 1 osoba na celý měsíc, zvýhodněné ubytování nad 5 nocí, parkování zdarma, poplatek za domácího mazlíčka

Hotel Buchlov - Buchlovice - Vybavení pokojů: Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem, WI-FI připojením na internet, minibarem a vysoušečem vlasů. Část pokojů hotelu Buchlov jsou přestavěny ze stodoly nebo stáje, čímž získávají své charakteristické kouzlo.

Hotel Buchlov - Buchlovice - Příjezdy a odjezdy: Při příjezdu ubytování od 14.00 do 20.00 hodin. Při odjezdu je třeba pokoj uvolnit do 10.00 hodin. Budete-li chtít se zdržet, můžete svá zavazadla ponechat na recepci

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: praní a žehlení, Informační služba, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, WI-FI

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hrad Buchlov patří bezesporu k nejvýraznějším dominantám Slovácka. Jeho historie spadá až do počátku dob Velké Moravy. Získal cenu za největší návštěvnost portálem Kudy z nudy a vidět ho můžete přímo z hotelu. Ležíme totiž pouhých 200 metrů pod hradem.

Kaple sv. Barbory: Tato poutní barokní kaple sloužila jako rodinná hrobka majitelů panství Buchlova. Leží 2,5 km od hotelu na vrchu Modla.

Zámek Buchlovice, ležící nedaleko majestátního hradu Buchlova, patří k nejvýznamnějším barokním šlechtickým sídlům na území České republiky. Jeho součástí je rozsáhlý zámecký park, kde můžete strávit nejedno odpoledne. Neviděli jste? Změňte to!

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti zaujímá v síti českých a moravských muzeí významné postavení. Je zaměřené především na etnografii moravského folkloru.

Velehrad patří k nejvýznačnějším poutním místům v České republice. Je úzce spojen s tradicí cyrilometodějskou a každý rok se zde pořádá křesťanská pouť.

Archeoskanzen v Modré: Tento projekt představuje ideální podobu slovanského sídliště z dob 9. Století.

Dostupnost střediska:

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Welness & Spa hotel Buchlov: Přímo v hotelu můžete relaxovat v naší welness zóně!

Příjemné prostředí hotelového welness Vás mile překvapí svou jednoduchostí a účelností. Můžete si zvolit, zda dáte přednost společné relaxaci s přáteli či rodinou, nebo raději zvolíte soukromí.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Lázeňské pobyty:


Název: ROMANTICKÝ WELLNESS POBYT


Číslo: 302

Popis:

PŘEMÝŠLÍTE, KAM BYSTE SE ZAŠILI?

Nechte se po celý víkend hýčkat našim personálem a prožijte nezapomenutelné chvíle v romantickém prostředí pod hradem Buchlov. K romantickému víkendu neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití, relaxace a odpočinek v příjemném prostředí a také milé překvapení. To vše najdete právě u nás!

Cena pobytu zahrnuje:

  • ubytování na 2 noci v hotelových pokojích kategorie **** s bufetovou snídaní
  • romantická večeře při svíčkách (přípitek, předkrm, hlavní chod, dezert)
  • 60 minut privátní využití whirlpool s lahví sektu
  • čerstvé ovoce na pokoj
  • 2 x 30 min. relaxační masáž
  • překvapení (dárek) při odjezdu

Cena: 4 800 Kč/2 osoby)
Prodejné pouze jako balíček pro 2 osoby!
(v ceně je zahrnuta DPH, ručníky, župany a pitný režim ve wellness centru)Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednolůžkovýdvoulůžkovýMěna
1.9 - 30.124800Czk 

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Buchlov - Restaurace: Klademe důraz na čerstvost a kvalitu produktů, které zpracováváme. Menu je složeno z oblíbených pokrmů české a mezinárodní kuchyně.

V letních měsících se můžete těšit na denní nabídky z největších moravských klasik! Dále denní koktejlové nabídky a happy hour, limonády a ledové čaje domácích receptur pouze z čerstvého ovoce, chybět nebudou ledové kávy na tisíc způsobů a mnohem, mnohem více….

Nejmenší hosté dostanou k menu omalovánky a mohou se zabavit také v dětském koutku, který se nachází přímo v restauraci.

Otevírací doba restaurace: Úterý - čtvrtek od 11.00 do 21.00 hodin, Pátek - sobota od 9.00 do 22.00 hodin, Neděle od 9.00 do 20 hodin

Snídaně: Úterý – pátek od 7.00 do 9.00 hodin, Sobota, neděle a svátky od 8.00 do 9.30 hodin

Otevírací doba kavárny & baru: Úterý – neděle od 11.00 do 23.00 hodin

Restaurace: (počet míst 50)

Kavárna: (počet míst 12)

Zahradní restaurace: (počet míst 30)

Služby:Kongresové služby:
Telefon, Fax, Kopírka

Hotel Buchlov - Buchlovice - Konferenční prostory:

Sál Audio: Vhodný pro semináře, školení, workshopy a menší setkání. Je orientován na jih a s přirozeným osvětlením. Zatemnění je univerzální. Kapacita: 5 - 35 osob

Sál Anděl: Velká místnost se samostatným barem. Z jižní a východní strany je místnost přirozeně osvětlena. Nabízí se pro semináře, bankety, školení, prezentace, firemní slavnosti a další větší události. Kapacita: 100 osob.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Sál Audio (počet míst 35)

kongresový sál č. 2 Sál Anděl (počet míst 100)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkaapartmánapartmán
1.1-31.12119015904002690 (Hradn)2590 (Rodinn)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc
Sleva / poplatky: Vedlejší budova *** JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD - 990 Czk/noc DVOULŮŽKOVÝ POKOJ STANDARD /twin/ - 1.390 Czk/noc TŘÍLŮŽKOUVÝ POKOJ STANDARD - 1.890 Czk/noc PŘISTÝLKA - 400 Czk/noc RODINNÉ APARTMÁ /2l + 3p, kuchyňský kout s jídelnou/ - 1.990 Czk/noc OSTATNÍ POPLATKY: ZAPŮJČENÍ DĚTSKÉ POSTÝLKY (pro děti do 3 let) - 100 Czk/noc, POPLATEK ZA DOMÁCÍHO MAZLÍČKA - 150 Czk/noc, PARKOVÁNÍ - 50 Czk/noc, WIFI ŘIPOJENÍ - ZDARMA REKREAČNÍ POPLATEK OBCI / OSOBA - 15 Czk/noc. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a DPH. K rezervaci pobytu si můžete přiobjednat také polopenzi (oběd nebo večeře) či plnou penzi (oběd a večeře) Celková kapacita hotelu činí 33 pokojů, 63 dospělých lůžek, 24 dětských lůžek.

Fotogalerie (20):


EA hotel BuchlovEA hotel BuchlovEA hotel Buchlov
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com