sdílet Depandance Romantic Suites hotel na Facebooku
Depandance Romantic Suites hotel česká verze  Depandance Romantic Suites hotel slovenská verzia  Depandance Romantic Suites hotel english version  Depandance Romantic Suites hotel deutsch version

Depandance Romantic Suites hotel Mariánské Lázně, Mariánské Lázně Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Depandance Romantic Suites hotel Mariánské Lázně...


Depandance Romantic Suites - Moderně zařízené apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, obývacím pokojem s TV, ložnicí s možností přistýlky a prostornou koupelnou s vanou, sprchovým koutem, bidetem a WC.

Hosté mohou využít služeb Residence Hotel Romanza (restaurace, balneo) vzdálené 200m nebo saunu a bazén v Hotelu Continental.

Vzhledem k tomu, že v Depandance Romantic Suites není recepce, je nutné, aby klienti při příjezdu přijeli na Residence Hotel Romanza, kde se jich personál ujme a do Depandance Romantic Suites je doprovodí.

Depandance Romantic Suites v Mariánských Lázních: Nově otevřený Depandance Romantic Suites**** nabízí ubytování v prostorných apartmánech v samém centru Mariánských Lázní s krásnou vyhlídkou na Kolonádu. Moderně zařízené apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, obývacím pokojem s TV, ložnicí s možností přistýlky a prostornou koupelnou s vanou, sprchovým koutem, bidetem a WC

Typy pokojů

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, sat, apartmány s plně zařízenou kuchyní, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: výtah, bezbariérový přístup, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 2

Dostupnost střediska:


Centrum název: (0 m)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (200 m)

Lázeňské služby:Popis lázeňského zařízení: Depandance Romantic Suites - Wellness je styl života, který nám pomáhá vypořádat se s negativními vlivy životního prostředí a stresu na lidský organismus. Motto, které tento styl života nejlépe vystihuje je „žít zdravě a dobře se cítit“: ideální rovnováha mezi fyzickým a psychickým zdravím, kterou vám wellness pomůže získat. Na základě těchto principů je založeno Wellness Alexandria, moderní centrum, které nabízí široké spektrum služeb v oblasti wellness a lázeňských procedur. Hlavně pro ženy je zde také kosmetika a pedikúra.

Hotelovým hostům je k dispozici sauna a bazén s protiproudem a dalšími efekty. Pro pohodlí našich hostů jsou samozřejmě připraveny župany, osušky a prostěradla. Klienti centra Wellness Alexandria mohou využít tyto moderní procedury: Parafínový zábal - Parafínová lázeň a zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Běžně se aplikují v lázních především na oblast páteře, kloubů a svalů, parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká. Uhličité koupele - Podávají se vzhledem ke značné korozi materiálu ve speciálních kovových vanách. Teplota vody je 32 – 36 stupňů Celsia. Využívá se zde skutečnosti, že oxid uhličitý se vstřebává do kůže a způsobuje rozšíření kožních cév, vedoucí ke změně rozložení krevního řečiště i k poklesu periferního cévního odporu. Uhličité koupele se předepisují především u chorob ledvin, vegetativních dystonií, u srdečně cévních chorob a jiných nemocí.

Koupele mají regenerační účinek na organismus, stabilizující krevní oběh. Jsou základem hydroterapie v Mariánských Lázních. Částečná a celková masáž - Masáž je skvělý způsob, jak uvolnit napjaté svaly, zbavit se stresu a relaxovat. Během masáže se kapiláry roztáhnou a pleť zrůžoví, téměř zčervená, protože se zlepší krevní oběh. Klasické masáže jsou vhodné pro pacienty, kteří mají problémy s páteří a klouby. Vodní masáž Je intenzivní masáž, která využívá proud vody o teplotě 35 – 38°C, aplikuje se prostřednictvím vodních trysek. Provzdušněný proud teplé vody přehřívá a uvolňuje svalstvo, čímž se zlepšuje prokrvení a urychlují se metabolické procesy. Ultrazvuk - Provádí se přístrojem, který produkuje ultrazvuk v místě bolesti těla, nastaví se intenzita a dobu trvání akce a pomalu se pohybuje hlavou nástroje po postižené oblasti. Použití ultrazvuku je vhodné při kloubových onemocněních a problémech s obratly. Magnetoterapie je přirozená a pro organismus šetrná fyzikální metoda léčby. Působením magnetického pole dochází k ovlivňování tkání lidského těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení bolesti a zánětů, má hojivý účinek. Po proceduře pacient cítí celkové uvolnění. Kyslíková terapie, Oxygenoterapie (léčba kyslíkem) je léčebná a regenerační metoda založená na principu inhalace přiměřených dávek kyslíku. S úspěchem je využívána při řešení problémů spojených s nevhodným ovzduším, při srdečních potížích, zvýšeném krevním tlaku, při celkové únavě organismu, bolestech hlavy atd.. Vdechování kyslíku navodí dobrou náladu, zpomalí proces stárnutí, zvýší výkonnost svalů a mozku. Má schopnost regenerovat buňky organismu, dodává novou energii a pocit svěžesti.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Procedury léčení: Parafinoterapie, Masáže

Stravování:


Restaurace popis: V přízemí hotelu je hostům k dispozici moderní útulný bar Caffé Green Lobster s kapacitou pro 40 osob, kde se ráno podávají snídaně formou bufetu a přes den si zde můžete vybrat z bohaté nabídky nápojů a studené kuchyně. K dispozici je též Wi-Fi internet. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírované. V naší útulné a romantické restauraci si hosté mohou vybrat z tradiční české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani jídla dietní. V hotelu se nachází Café Restaurant Rigoletto, kde se po ránu podávají snídaně formou bohatého buffetu. Během dne si zde můžete vybrat z mezinárodních i domácích jídel, mnoha druhů kávy a moučníků. V létě je otevřena romantická terasa.

Restaurace: (počet míst 40)

Služby:Kongresové služby:
Pódium, Ozvučení, Speciální osvětlení, Šatna

Sál GIUSEPPE VERDI se nachází v přízemí hotelu Continental. Má vlastní vchod, případně je možné použít též přístup přes hotelovou recepci. Sál je vhodný pro pořádání plesů, společenských a hudebních akcí, módních přehlídek, divadelních představení, konferencí, školení. K dispozici je podium, molo, šatna pro hosty, bar, kuchyně, šatny pro učinkující, ozvučení a osvětlení sálu.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 200)

salónek č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:
Měna: EUR

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (9):


Depandance Romantic Suites hotelDepandance Romantic Suites hotelDepandance Romantic Suites hotel
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com