sdílet City Hotel na Facebooku
City Hotel česká verze  City Hotel slovenská verzia  City Hotel english version  City Hotel deutsch version

City Hotel Brno, Brno Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


CITY hotel ubytování Brno - ubytování v Brně...


CITY HOTEL BRNO - pohodlné ubytování v Brně!  Když si potřebujete odpočinout po namáhavé cestě - City Hotel Brno.

Hotel City Brno se nachází na křižovatce významných komunikací - dálnice D1, D2 a silnice R52 směrem na Vídeň. Ať už máte namířeno do Prahy, do Bratislavy, do Vídně, ať už jen projíždíte nebo chcete navštívit Brno, má pro vás City Hotel Brno nabídku levného ubytování i doplňkových služeb.

City Hotel Brno nabízí 70 pokojů v tříhvězdičkovém standardu, snídaňovou restauraci, kongresový sál pro padesát až osmdesát osob, vlastní parkování v areálu hotelu, WiFi ve společných prostorách zdarma. Relax on the Road.

City Hotel v Brně je ideálním místem pro hosty na pracovních cestách, pro business klientelu, turisty, firemní klienty, menší firemní a konferenční akce, pro ubytování rodin s dětmi, pro jednotlivce i pro skupiny, které shánějí levné ubytování v Brně.

Strategická poloha hotelu City Brno na výpadovce ve směru na Vídeň, přímo u rychlostní komunikace R52 zajišťuje hostům výbornou dostupnost. Z hotel City Brno se snadno dostanete k veletržnímu areálu BVV, na Grand Prix, do historického centra Brna, do nákupního centra Olympia, Futurum a Vaňkovka, ale i na další zajímavá místa v okolí.

Kompletní nabídka služeb City Hotel Brno:
- 70 pokojů ve standardu 3*
- kongresový sál pro 50-80 osob
- snídaňová restaurace
- posilovna přímo v hotelu
- připojení k internetu zdarma
- hlídané parkoviště s kapacitou 39 míst

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
104515

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, klimatizace pokojů, TV, telefon, kabelová televize, připojeni internetu, společná plně zařízená kuchyně, fén

Základní informace: výtah, sekretářské služby, Informační služba, lékařská služba v dosahu, nekuřácké místnosti, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, hlídané parkoviště, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen, restaurace

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: Brno je centrem jižní Moravy a krajské město Jihomoravského kraje. S téměř 400 000 obyvateli je po Praze druhým největším městem České republiky.

Leží v nadmořské výšce 190 až 479m a svojí rozlohou dosahuje 230,22 km2.
Brno je centrem soudní moci České republiky, která je tím i geograficky oddělena od moci výkonné a zákonodárné. Sídlí zde Ústavní soud, Nejvyšší soud, Nejvyšší správní soud a Nejvyšší státní zastupitelství. Své sídlo má v Brně také veřejný ochránce práv.

Mezi další celostátní instituce se sídly v Brně patří úřad Veřejného ochránce práv, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský, Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv, Vinařský fond a některé profesní komory.
Brno je univerzitním městem. V Brně působí jedna státní, pět veřejných vysokých škol se sedmadvaceti fakultami a šest soukromých vysokých škol. Počet studentů přesahuje 80 tisíc.

Brno je centrem vědy, výzkumu a inovací. Díky ideální poloze ve středu Evropy a široké škále ubytovacích zařízení je Brno vyhledávanou destinací jak pro veletržní a kongresovou turistiku, tak i pro firemní akce. Více informací a katalog kongresových možností a incentivních programů v Brně a na Jižní. Brno je hlavním městem veletrhů. V nádherném areálu brněnského výstaviště pořádají Veletrhy Brno, a.s. více než padesát veletrhů v mnoha různých oborech, od strojírenství a stavebnictví přes módu až k cestování. V Brně působí řada divadel, muzeí, galerií, klubů a právem je v rámci celé České republiky vnímáno jako město kultury.

Doporučená trasa bus: Brno hl. nádraží, tramvaj č. 2 směr Modřice, zastávka Modřická cihelna

Doporučená trasa auto: Brno – směr Vídeň, exit OC Futurum, Tesco, příjezd podél dálnice

Dostupnost střediska:


Centrum název: (7 km)

Vlaková zastávka název: (7 km)

Letiště název: (17 km)

Autobusové nádraží název: (7 km)


Vlakové nádraží název: (7 km)

Zastávka MDH: (200 m)

Zastávka tramvaj: (100 m)

Termální lázně: (10 km)

Stravování:


Restaurace popis: Hotelová restaurace City Hotel Brno se nachází na konci hotelové haly. Pro hotelové hosty je otevřena každý den. Snídaně podáváme od 7.00 do 10.00 hod.Omlouváme se hotelovým hostům, po dobu rekonstrukce hotelu budeme poskytovat především snídaně. Děkujeme za pochopení.

Služby:Sportovní možnosti:
Fittness, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Laserové ukazovátko, Dataprojektor, Připojeni internetu, Zabudované promítací plátno

Hledáte konferenční sál nebo jednací salonek pro vaše firemní setkání? Potřebujete se potkat s klienty mimo prostředí vaší firmy? Vyhovuje vám setkat se mimo centrum města Brna a pohodlně zaparkovat na našem hotelovém parkovišti? Pak je City Hotel Brno tím pravým místem pro vaši firemní akci.

- jednací sál pro 50 až 80 osob,
- technické vybavení k pronájmu,
- velká LCD TV, projekční plátno,
- ozvučovací technika za příplatek,
- kongresová menu a coffee breaks,
- internetové připojení zdarma,
- možnost parkování u hotelu,
- ubytovací kapacity 3

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 50)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
1.1-31.12standard - 350, ekonomy - 690standard - 590, ekonomy - 890standard - 790, ekonomy - 1090ekonomy - 1690


Měna: CZK

Cena polopenze: 235
Cena plné penze: 285
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (7):


City HotelCity HotelCity Hotel
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com