sdílet Apartmány Hrádeček na Facebooku
Apartmány Hrádeček česká verze  Apartmány Hrádeček slovenská verzia  Apartmány Hrádeček english version  Apartmány Hrádeček deutsch version

Apartmány Hrádeček Mladé Buky, Mladé Buky Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Apartmány Hrádeček Mladé Buky Krkonoše - ubytování v Krkonoších..


Apartmány Hrádeček se nachází v Mladých Bukách v zajímavé turistické lokalitě Krkonoše. Pro ubytování lze využít 30 pokojů. Celková kapacita apartmánu je 60 lůžek. Vybírat si lze z 30 dvoulůžkových pokojích. Pro větší skupiny hostů je možné připravit na vybrané pokoje přistýlky. Odpočinek a relaxaci zajistí wellness centrum přímo v apartmánu. V celém objektu apartmánu je možné bezplatné využití bezdrátového internetu. Hlídané parkoviště u apartmánu je pro hosty k dispozici zdarma.


Apartmány Hrádeček - pokoje - ubytování:


Apartmány Hrádeček nabízí 30 pokojů s celkovým počtem 60 lůžek. Na výběr je 30 dvoulůžkových pokojů. Některé pokoje je možné dovybavit přistýlkou. Ubytovaní hosté mohou využít bezdrátové připojení k Wi-Fi na pokojích zdarma. V apartmánu se hosté mohou těšit na nekuřácké prostředí. Pro pohodlný spánek nejmenších dětí nabízí apartmán dětskou postýlku za poplatek.
 

Apartmány Hrádeček Zábava a aktivity..


Zahrát golf si hosté mohou přímo v areálu apartmánu. Cyklotrasy v okolí ubytovacího zařízení jsou ideální pro aktivní odpočinek. Pěší turisté jistě ocení množství turistických tras v okolí apartmánu. V apartmánu je možné zajistit jízdu na koních. Přírodní koupaliště leží 5 kilometrů od areálu apartmánu. Pro zabavení dětí slouží dětské hřiště v apartmánu. Kino je od apartmánu vzdáleno 10 kilometrů.

Typy pokojů


Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:


Apartmány Hrádeček Okolí


Členitá podkrkonošská krajina v okolí našeho resortu Vám nabízí nepřeberné množství relaxace a aktivního odpočinku. V zimních měsících je ideálním místem pro lyžování na sjezdovkách či běžkách. V letním období se kromě golfu můžete věnovat jízdě na koni, koupání, cyklistice nebo pěší turistice. Rádi Vám doporučíme zajímavá místa v okolí a pomůžeme Vám s organizací Vašeho programu. Veškeré informace a typy na výlet vám ráda sdělí recepce hotelu Grund.Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis:


Apartmány Hrádeček Gastronomie


Snídaně je možné přikoupit za příplatek. Na obědy či večeře můžete využít restauraci přibližně 100 metrů od apartmánu.
 

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánapartmánapartmánapartmán
1.1-31.12od/in 1790od/in 1790od/in 2190od/in 2390od/in 2500 (Apartmán 3KK [2+4] 3 osoby/person)od/in 2500 (Apartmán 3KK [2+4] 4 osoby/person)od/in 3050 (Apartmán 3KK [2+4] 5 osob/person)od/ in 3600 (Apartmán 3KK [2+4] 6 osob/person)


Měna: Czk

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (11):


Apartmány HrádečekApartmány HrádečekApartmány Hrádeček
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com