sdílet Academic hotel & Congress centre na Facebooku
Academic hotel & Congress centre česká verze  Academic hotel & Congress centre slovenská verzia  Academic hotel & Congress centre english version  Academic hotel & Congress centre deutsch version

Academic hotel & Congress centre Roztoky u Prahy, Roztoky u Prahy Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Academic hotel & Congress centre - ubytování Roztoky u Prahy...


Vážený návštěvníku navštivte nový hotel v Roztokách u Prahy - dílo moderní architektury, designu a technologií, které se spojily k tomu, aby lépe uspokojily Vaše přání a představy o příjemném pobytu v hotelu kategorie ****. Přijďte vyzkoušet novou kvalitu ubytování v těsné blízkosti hlavního města Prahy. Při pobytu v našem hotelu máte na dosah mezinárodní letiště i Pražský hrad.

Našim hostům je k dispozici 50 pokojů s celkovým počtem 109 lůžek v hotelu Academic. Většina pokojů je dvoulůžková, nalezneme zde ale i jednolůžkové a třílůžkové pokoje, rodinám s dětmi jsou určeny „family rooms“ (dvě místnosti s jedním vchodem). Všechny pokoje jsou svou velikostí nadstandardní, do vybavení každého z nich patří: TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, bezplatný vysokorychlostní internet, sociální zařízení s vanou, trezor, minibar, klimatizace

Náš hotel Academic poskytuje svým hostům 24-hodinovou pokojovou službu. Pokoje v 5. a 6. patře hotelu mají vlastní lodžii. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny nejnovějšími typy ochranných a požárních hlásičů a systémů. Většina pokojů je přizpůsobena pro pobyt invalidních nebo nepohyblivých hostů.

Ve všech prostorách našeho hotelu Academic je Vám plně k dispozici vysokorychlostní internet s připojením až 2 Mbit/s. Na pokojích se můžete připojit síťovým kabelem, ve společných prostorách je k dispozici bezdrátové Wi-Fi připojení. Umožníme Vám přístup do vaší firemní sítě, abyste mohli pracovat jako v pohodlí kanceláře. Tuto službu Vám poskytujeme zcela ZDARMA.

Hotel Academic disponuje podzemními garážemi, kde bude Vaše auto naprosto bezpečné. Kromě toho se přímo u hotelu nachází dalších 30 parkovacích míst.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlkahandicap
545232

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, kabelová televize, DVD, připojeni internetu, PC k zapůjčení, sat, minibar, dětská postýlka k dispozici, fén

Základní informace: bezbariérový přístup, pokojový servis, praní a žehlení, klimatizace, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, nekuřácké místnosti, garáže, parkovací plocha v areálu, parkoviště s dohledem kamery, uzamykatelné parkoviště, pedikůra, manikura, Internetové připojení k dispozici, domácím zvířatům vstup povolen

Platební karty: American Express, Diners Club, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 7

Nadmořská výška: 185

Tipy na výlet: Poloha hotelu je velmi výhodná jako výchozí bod pro různé výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Zámek v Roztokách u Prahy. Zámek v Nelahozevsi - skvost renesanční architektury je jedním ze sídel rodiny Lobkowiczů. V Nelahozevsi můžete také navštívit rodný dům Antonína Dvořáka. - více Zámek Veltrusy - krásný zámek obklopený rozlehlou zahradou, kde načerpáte sílu z přírody Kladno - hospodářské a společenské centrum oblasti s černouhelnou minulostí. Naleznete zde několik kulturních památek, divadlo, kina a oblíbený aquapark Mělník - starobylé královské město se zámkem a tradicí vinařství Kokořínsko - oblast nádherné přírody plná pískovcových skal s gotickým hradem ze 14. století.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (9 km)

Vlaková zastávka název: (500 m)

Letiště název: Ruzyně (10 km)

Autobusové nádraží název: (10 km)


Vlakové nádraží název: (500 m)

Metro název: (5 km)

Zastávka MDH: (50 m)

Zastávka tramvaj: (3 km)

Obchod: (10 m)

Stravování:


Restaurace popis: Academic hotel & Congress centre nabízí svým hostům 4 restaurační provozy. Hotelová restaurace uspokojí specialitami našeho šéfkuchaře i ty největší gurmány, chuť vybraných pokrmů vhodně podtrhne víno z vyhlášené hotelové vinotéky či pivo ze Svijanského soukromého pivovaru. Bar Serpentin Bowl svým občerstvením vhodně dokreslí zábavu s přáteli u bowlingových drah či kulečníkového stolu. Sky Bar je přímo ideální pro pořádání soukromých party, obchodní schůzku či setkání s přáteli můžete naopak naplánovat v naší kavárně, kde si jistě pochutnáte na vynikající kávě, jedinečné horké čokoládě a nezapomenutelných zákuscích či slaném občerstvení.

Restaurace: 10:00 - 22:00 (počet míst 70)

Restaurace: Sky bar - 13:00 - 22:00 (počet míst 30)

Kavárna: Galerie Academic - 10:00 - 22:00 (počet míst 16)

Denní bar: Bowling bar - 13:00 - 23:00 (počet míst 50)

Denní bar: (počet míst 50)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Tenisová hala (1 km), Tenisové kurty (1 km), Jízda na koni (1 km), Squash (3 km), Volejbalové hřiště (500 m), Fotbalové hřiště (500 m), Hokejový stadion (3 km), Inlain dráha (1 km), Vodní Sporty (1 km), Střelnice (1,5 km), Půjčovna lodiček (2 km), Solárium (100 m), Cyklotrasy (200 m)

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Telefon, Pódium, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Kamera, Laserové ukazovátko, CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Kinoprojektor, Předváděcí molo, Magnetofon, Tabule, Připojeni internetu, Taneční parket, Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Zpětný projektor, Ozvučení, DVD přehrávač, Speciální osvětlení, PC, Šatna, Promítací plátno, Květinová výzdoba, Flipchart, Touch screen, Bezdrátové mikrofony

Pro pořádání konferencí, kongresů a firemních akcí slouží Velký sál s kapacitou 150 osob, veškerým technickým vybavením, pódiem a oponou. Jsme schopni profesionálně ozvučit, dále zajistit raut či jiné občerstvení, případně připravit pro účastníky akce doplňkový program na profesionální úrovni.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 160)

salónek č. 1 (počet míst 60)

salónek č. 2 (počet míst 40)

salónek č. 3 (počet míst 20)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový
1.1-31.121647 - 19981647 - 19982197 - 2548


Měna: CZK

Cena polopenze: 150
Cena plné penze: 250
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (16):


Academic hotel & Congress centreAcademic hotel & Congress centreAcademic hotel & Congress centre
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com