sdílet SPA Hotel Bílý Hořec na Facebooku
SPA Hotel Bílý Hořec česká verze  SPA Hotel Bílý Hořec slovenská verzia  SPA Hotel Bílý Hořec english version  SPA Hotel Bílý Hořec deutsch version

SPA Hotel Bílý Hořec Harrachov, Harrachov Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


SPA Hotel Bílý Hořec Harrachov - ubytování Krkonoše...


SPA Hotel Bílý Hořec je ideálním místem pro náročnou klientelu, firemní či individuální. Hotel nabízí luxusní relaxační centrum ve stylu římských lázní, s parní lázní, aromaterapií, soft saunou, koupelemi dolních končetin, vířivou vanou, masážemi a kosmetickým salonem.

Dokonalý odpočinek, který jinde v Harrachově nenajdete! Ubytovací služby: 90 lůžek v 38 pokojích (31 dvoulůžkových, 7 rodinných čtyřlůžkových - dva pokoje po 2 lůžkách se společným soc. zařízením). Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV, telefonem.

OREA Hotel Bílý Hořec - popis pokojů: 1/2 SU - dvoulůžkový pokoj využíván jako jednolůžkový Pokoj je vybaven sociálním zařízením. 1/2 double - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 nebo DBL - Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka).Family suite - rodinné apartmá zkratka FS3, (FS4), (FS5) - Pokoj s minimálně dvěma ložnicemi, se třemi a více pevnými lůžky. Ložnice mohou být odděleny mobilním způsobem, nejenom pevnou zdí. EB extra bed - přistýlka zkratka EB - Samostatná plnohodnotná přistýlka Hotelové služby: 15% sleva na skipass, parkoviště, Římské lázně (viz. oddíl "Relax centrum") s masážemi, koupelemi a bahenními zábaly, kosmetický salon, InfoKiosek - Internet pro hosty, doplňkový prodej, volejbalové kurty.

OREA Hotel Bílý Hořec je ideálním místem pro náročnou klientelu, firemní či individuální. Hotel nabízí luxusní relaxační centrum ve stylu římských lázní, s parní lázní, aromaterapií, soft saunou, koupelemi dolních končetin, vířivou vanou, masážemi a kosmetickým salonem. Dokonalý odpočinek, který jinde v Harrachově nenajdete! Ubytovací služby: 90 lůžek v 38 pokojích (31 dvoulůžkových, 7 rodinných čtyřlůžkových - dva pokoje po 2 lůžkách se společným soc. zařízením). Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, TV, telefonem.


OREA Hotel Bílý Hořec - Popis pokojů:


1/2 SU - dvoulůžkový pokoj využíván jako jednolůžkový Pokoj je vybaven sociálním zařízením.
1/2 double - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 nebo DBL - Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka).
Family suite - rodinné apartmá zkratka FS3, (FS4), (FS5) - Pokoj s minimálně dvěma ložnicemi, se třemi a více pevnými lůžky. Ložnice mohou být odděleny mobilním způsobem, nejenom pevnou zdí.
EB extra bed - přistýlka zkratka EB - Samostatná plnohodnotná přistýlka.

OREA Hotel Bílý Hořec - hotelové služby: 15% sleva na skipass, parkoviště, Římské lázně (viz. oddíl "Relax centrum") s masážemi, koupelemi a bahenními zábaly, kosmetický salon, InfoKiosek - Internet pro hosty, doplňkový prodej, volejbalové kurty.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Město Harrachov je vyhlášeným střediskem zimních sportů. I mimo zimní sezonu má ovšem svým návštěvníkům co nabídnout - výlety do hor pěší i na kole, bobovou dráhu, golfové hřiště, minigolf, adrenalinové sporty, koupání a další. V Harrachově je též Muzeum ski a sklárna s pivovarem a muzeem.

Tipy na výlet: Výhodná poloha města Harrachova mezi Krkonošemi a Jizerskými horami, při hranicích s Polskem je zárukou širokého výběru výletních cílů, např. města Jablonec nad Nisou a Liberec, Szklarska Poreba, Bozkovské dolomitové jeskyně, ozubnicovou železnici Tanvald - Harrachov, zámky Sychrov a Frýdlant a jiné.

Doporučená trasa bus: Praha - Harrachov

Doporučená trasa vlak: Praha - Liberec - Tanvald - Harrachov, - Praha - Turnov - Železný Brod - Tanvald - Harrachov

Doporučená trasa auto: Rychlostní silnice Praha - Turnov - Železný Brod - Tanvald - Harrachov. Hraniční přechody: Harrachov - Jakuszyce - 5 km Habartice - Zawidów - 72 km Hrádek n. Nisou - Zittau - 55 km

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (50 m)

Autobusové nádraží název: (500 m)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Stravování:


Restaurace popis: Výborná kuchyně. Točené pivo Budvar 12. Velký výběr známkových vín. Bližší informace najdete v sekci "Jídelní lístek".

Restaurace: Bellevue (počet míst 90)

Zahradní restaurace: (počet míst 48)

Lobby bar: (počet míst 30)

Služby:Sportovní možnosti:
Volejbalové hřiště

Kongresové služby:
Telefon, Fax, TV, Laserové ukazovátko, Diaprojektor, Připojeni internetu, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Speciální osvětlení, PC, Úschovna cenných předmětů

Pro firemní akce menšího charakteru je Vám k dispozici VIP salonek o kapacitě až 25 osob s audiovizuálním vybavením. Možnost využít kongresové kapacity v hotelu SKLÁŘ v bezprostřední blízkosti hotelu Bílý Hořec.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datum2 lůžkovývícelůžkovývícelůžkovývícelůžkový
3.3-24.11900 - 14001/2 SU 550 - 800Family 3 - 1500 - 3150Family 4 - 1950 - 4200


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (6):


SPA Hotel Bílý HořecSPA Hotel Bílý HořecSPA Hotel Bílý Hořec
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com