sdílet Hotel Velveta na Facebooku
Hotel Velveta česká verze  Hotel Velveta slovenská verzia  Hotel Velveta english version  Hotel Velveta deutsch version

Hotel Velveta Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Velveta Labská Špindlerův Mlýn Krkonoše - ubytování ve Špindlerově Mlýně..


Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - popis: Vítejte v centru pohody, sportu a relaxace v romantickém údolí na okraji střediska Špindlerův Mlýn. Dopřejte si pohodlné ubytování v pohoří Krkonoše. Hotel a penzion Velveta je to pravé místo pro relaxaci. Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - ubytování: Pro ubytování v Krkonoších či Špindlerově Mlýně nabízí hotel Velveta hned několik možností - 90 lůžek v hotelu, 22 lůžek v penzionu, táboření u řeky. Vybavení pokojů: koupelna se sprchovým koutem a WC, barevný televizor se satelitním příjmem.

Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - Služby - Římské lázně - Lázeňské služby: římské lázně (2x whirlpool,parní lázeň,solární louka),masáže,kosmetika.

Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - vybavení: Parní lázeň - Má tři režimy, které je možné vzájemně kombinovat: Zátěžový - pro hluboké prohřátí a relaxaci, vhodný zejména po větší fyzické aktivitě.Bio - pro ty, kteří nemají rádi vysoké teploty. Aromabad - příjemná teplota doprovázená exotickými vůněmi a ezoterickou hudbou k navození maximálního relaxačního účinku. Slaná mlha (1. v ČR!) - Kombinace páry a mlhy z jódové soli pomáhá předcházet onemocnění horních cest dýchacích, chřipce, kožním chorobám a alergiím.

Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - bazén: Hydromasážní bazén - whirlpool 40 trysek - 38° Celsia teplá voda pro dosažení maximálního relaxačního účinku. Ochlazovací a relaxační sprchové kabiny s několika různými možnostmi nastavení. Solární louka ? pro doopálení a zdůraznění účinků pobytu v horské přírodě.

Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - masáže: Ruční masáže v několika režimech. Slaná mlha (1. v ČR!) Kombinace páry a mlhy z jódové soli pomáhá předcházet onemocnění horních cest dýchacích, chřipce, kožním chorobám a alergiím. Kosmetika, manikura, modeláž nehtů. V celém prostoru římských lázní je udržována teplota s ohledem na zdůraznění relaxačního účinku, provází Vás relaxační hudba a je podáváno občerstvení dle Vaší objednávky.

Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - Sportovní aktivity: Lyžování ve střediscích Špindlerův Mlýn a Herlíkovice nedaleko od hotelu. V provozu vždy alespoň jeden malý lyžařský vlek 300 m za hotelem. V hotelu nebo u hotelu: tenis, fotbal, adrenalinové sporty, půjčovna horských kol. Široká nabídka adrenalinových sportů v blízkosti hotelu. Outdoor aktivity / Adrenalinové sporty.

Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - Letní sezóna: Treking, cykloturistika, slaňování, lezení po skálách a umělých stěnách, přemostění - let vzduchem", paragliding, lukostřelba, výuka tenisu, vyjížďky na koních, rafting, bungeerunning, nízké a vysoké lanové dráhy, rybaření, survival, paintball, terénní čtyřkolky, aquapark, bobová dráha.

Hotel Velveta - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - Zimní sezóna: Nově bude tuto zimu uveden do provozu lyžařský vlek, který je od hotelu Velveta vzdálen 200 metrů. V hotelu Velveta se nachází půjčovna lyží a lyžařská škola. Sjezdové lyžování, lyžování na běžkách, lyžařská škola, výuka carvingu, snowboardová škola, výlety na saních, jízda na sněžných skútrech, skijöring, tandemový paragliding, ice climbing, bobová dráha, bruslení.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
6217

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon

Základní informace: směnárna, Informační služba, parkovací plocha v areálu

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Doporučená trasa bus: Autobusem (z Prahy) do Vrchlabí nebo přímo do Špindlerova Mlýna. Zastávka Kukačka je cca 200 metrů od hotelu.

Doporučená trasa auto: Vlastním vozem (z Prahy) na Jičín, Novou Paku, Vrchlabí a cca 3 km směrem na Špindlerův Mlýn.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Velveta - Restaurace: Hotelová restaurace pro 90 lidí s ohništěm a malým tanečním parketem je připravena utišit hlad našich hostů po celý den za zvuků živé nebo reprodukované hudby. Najdete zde nejen tradiční českou kuchyni, ale i mezinárodní speciality. Grilování masa a selátek nebo jehňátek nad ohništěm přímo v restauraci umocní stylovou atmosféru majestátních Krkonoš. Catering: Speciality šéfkuchaře doručíme až na Váš stůl nebo uspořádáme raut pod širým nebem na rozsáhlých pozemcích u hotelu. Přenechte Vaše starosti nám a dopřejte svým hostům Gurmánské nebe. Informace o stravování: Snídaně podávené formou Buffet s nabídkou studených i teplých pokrmů. Možnost plné penze, nebo polopenze pro hosty hotelu. Široká nabídka á'la Carte. Naši kuchaři jsou připraveni vyhovět těm nejrůznějším požadavkům návštěvníků, ať si již budou přát specialitu z Krkonoš nebo speciální dietní režim.

Restaurace: (počet míst 90)

Služby:Sportovní možnosti:
Minigolf, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Whirpool

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

salónek č. 1 (počet míst 40)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
3.1-30.3750
1.4-30.6650
1.7-30.8750
1.9-30.11650
1.12-21.12750
22.12-2.1950


Měna: CZK

Cena polopenze: 220
Cena plné penze:
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Slevy: Třetí a čtvrtá osoba na pokoji: 25%, Dítě 0 - 5 let: zdarma, Dítě 6 - 12 let: 50% sleva, Slevy nelze sčítat

Fotogalerie (6):


Hotel VelvetaHotel VelvetaHotel Velveta
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com