sdílet Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) na Facebooku
Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) česká verze  Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) slovenská verzia  Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) english version  Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) deutsch version

Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) Demänovská Dolina, Demänovská Dolina Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA) - Jasná pod Chopkom - Nízke Tatry - Slovensko...


Hotel ** SOREA MARMOT (J. Šverma) - lokalita: hotel je situován v lyžařském a turistickém středisku nízkotatranských národního parku v Demänovské Dolině, v blízkosti údolní stanice kabinkové lanovky zimního střediska Jasná. Demänovská Dolina je jednou z nejpůvabnějších a nejnavštěvovanějších dolin Nízkých Tater a nabízí ideální podmínky pro zimní, letní turistiku a zimní sporty. Její součástí je komplex jeskyní - Demänovský kras jakož i další atraktivita oblasti - Vrbické Pleso.

Ubytovací služby: Hotel ** SOREA MARMOT (J. Šverma) disponuje ubytovací kapacitou 103 pokojů s celkovým počtem 287 lůžek. Nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (roztahovací křesla) a apartmánech. Všechny pohodlně zařízené pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, TV přijímačem se SAT programem, rádiem, telefonem a většina pokojů má i balkon.

Hotel ** SOREA MARMOT (J. Šverma) - doplňkové služby: Hostům toužícím po odpočinku a regeneraci svých sil slouží hotelové fitness centrum, sauna, masáže, solárium, stolní tenis, kulečník, půjčovna sportovních potřeb (lyží, horských kol a pod.) jakož i úschovna lyží a kol. Ke standardní nabídce hotelu patří směnárenské služby, pracovnici služby, úschova cenností v hotelovém trezoru i prodej suvenýrů. Děti se mohou vyřádit v dětské hotelové herně. Parkoviště je umístěno přímo u hotelu. U hotelu je umístěno i ohniště, které můžete využít grily a posezení v přírodě.

Fakultativní výlety se průvodcovské služby hotel zajišťuje ve spolupráci s našimi stálými dodavateli (cestovními kancelářemi a agenturami) především pro organizované skupiny a také v cizím jazyce. Pokud máte zájem o fakultativní výlet je třeba si tuto službu předem rezervovat na oddělení marketingu hotelu. V okolí hotelu se nachází několik atraktivních míst, které můžete i individuálně navštívit. K nejznámějším a nejoblíbenějším výletům patří návštěva: regionu Liptov - Muzeum Liptovské vesnice v Pribylině, Artikulární kostel v Svatém Kříži, archeologická lokalita Havránok - Liptovská Mara, expozice rolničky domu - Vlkolínec, Kvačianska a Prosiecká dolina, Važecká jeskyně a komplex jeskyní Demänovská krasu. Přímo ve městě Liptovský Mikuláš doporučujeme prohlídku galerie p.m. Bohuňov, Muzea Janka Krále, Muzea ochrany přírody a jeskyňářství. Blízký region Orava nabízí návštěvu Oravského zámku, Muzea oravské vesnice - Zuberec nebo vyhlídkovou plavbu lodí na Oravské přehradě spojenou s návštěvou Slanická ostrova.

Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkovýpřistýlka
79696

Vybavení pokojů: pokoje s balkonem, koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, sat

Základní informace: směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna jízdních kol, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel ** SOREA Marmot (J. Šverma) leží přímo ve známém lyžařském středisku Jasná s nejlepšími lyžařskými terény na celém Slovensku. V blízkosti jsou všechny typy lyžařských vleků, kabinové a sedačkové lanovky, lyžařská škola, půjčovna lyží, ski servis, paragliding.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Hotel ** SOREA MARMOT (J. Šverma) - Gastronomické služby: Stravovací služby poskytuje hotelová restaurace s kapacitou 153 míst s možností rozšíření kapacity propojením s konferenční místností. Snídaně jsou rozšířené kontinentální s pestrou nabídkou jídel a nápojů, obědy a večeře pro pobytových hosty jsou servírované s možností výběru z 3 až 5 jídel včetně vegetariánského menu. Jídelní lístek nabízí další široký výběr domácích i mezinárodních jídel a specialit.

Hostům je k dispozici i aperitiv bar s širokou nabídkou alkoholických, nealkoholických, teplých i studených nápojů. Zajímavou atmosféru slovenského historického venkova si můžete doslova vychutnat v tradičně zařízené České pokoji s bohatým výběrem typických Slovenská specialit. Na uspořádání gastronomických akcí s větším počtem účastníků je vhodná 1 velká konferenční místnost (spojené prostory restaurace a kavárny) s celkovou kapacitou 200 až 250 osob s možností její předělení na 2 menší místnosti, pro akce s menším počtem účastníků tak firemní resp. rodinné oslavy je možné využít i kapacitu České pokoje jako salonku s kapacitou 30 osob.

Restaurace: (počet míst 153)

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Fittness, Lyžařská škola, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy, Středisko letních sportů

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Telefon, Tlumočnické služby, Fax, TV, Video , Řečnický pult, Zabudované promítací plátno, Kopírka, PC, Šatna

Hotel ** SOREA MARMOT (J. Šverma) - Kongresy: Hotel zajišťuje komplexní organizaci firemních a společenských akcí. Pro kongresy, semináře a školení jsou k dispozici konferenční místnost s maximální kapacitou 200 až 250 osob, které je možné v případě požadavků rozdělit. Kapacita a vybavení jednacích prostor umožňují poskytování profesionálních služeb v oblasti kongresového cestovního ruchu.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 250)

salónek č. 1 (počet míst 35)

Ceník ubytování:


Datumza osobu
3.1-28.1230 - 39
28.12-2.155


Měna: Eur

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují polopenzi, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Cena pobytového dne obsahuje ubytování na 1 noc s polopenzí (snídaně + večeře) pro jednu dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji a příslušnou DPH. Cena platí pro pobyty s minimální délkou 2 přenocování. Cena platí pro individuálního klienta. Během vánočního a velikonočního turnusu jsou ceny platné s minimální délkou 3 přenocování. Během silvestrovského turnusu jsou ceny platné od 4 přenocování.

Fotogalerie (21):


Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)Hotel ** SOREA MARMOT (J. ŠVERMA)
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com