sdílet Hostel Centrál na Facebooku
Hostel Centrál česká verze  Hostel Centrál slovenská verzia  Hostel Centrál english version  Hostel Centrál deutsch version

Hostel Centrál Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Centrál Špindlerův Mlýn 10 Krkonoše - ubytování ve Špindlerově Mlýně..


Hostel Centrál Špindlerův Mlýn: disponuje 62 pokoji se 176 lůžky: dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové s výhledem na sjezdové tratě. Sociální zařízení (sprcha, WC) společné na každém podlaží.

Hostel Centrál Špindlerův Mlýn ubytovanie: Popis pokojů: 1/1 single - jednolůžkový pokoj zkratka 1/1 nebo SGL - Jednolůžkový, využívaný 1 osobou. Pokoj je vybaven sociálním zařízením. 1/1 tour - jednolůžkový pokoj zkratka 1/1 t nebo SGL - Jednolůžkový, využívaný 1 osobou. Pokoj je určen méně náročným klientům, je bez sociálního zařízení a koupelny. Sociální zařízení je u těchto pokojů společné, na chodbě. 1/1 + EB - jednolůžkový pokoj s přistýlkou Pokoj je vybaven sociálním zařízením.

1/2 SU - dvoulůžkový pokoj využíván jako jednolůžkový Pokoj je vybaven sociálním zařízením. 1/2 double - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 nebo DBL - Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí (dvě spojená lůžka).

1/2 tour - dvoulůžkový pokoj zkratka 1/2 DBLt - Pokoj pro 2 osoby s velkou manželskou postelí. Pokoj je určen méně náročným klientům, je bez sociálního zařízení a koupelny. Sociální zařízení je u těchto pokojů společné, na chodbě. 1/2 twin - dvoulůžkový pokoj (postele od sebe) zkratka 1/2 TW. Pokoj pro dvě osoby s oddělenými postelemi.

Handicapped - pokoj pro handicapované hosty zkratka HC - Plnohodnotný pokoj pro handicapované hosty vč. speciální koupelny, rozšířených dveří, bezprahové úpravy atd.

EB extra bed - přistýlka zkratka EB - Samostatná plnohodnotná přistýlka Hotelové služby: kopírování, zasílání faxů a e-mailů, TV klubovna se satelitem, doplňkový prodej, parkoviště, zajištění lyžařské školy. Možnost využití sportovního a relaxačního zařízení hotelu Horal. Všechny služby lze platit kreditními kartami AMEX, DC, EC/MC, JCB, VISA, CCS.Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový
288

Vybavení pokojů: Koupelna na podlaží, WC na podlaží, umyvadlo na pokoji

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, parkovací plocha v areálu, hlídané parkoviště, WI-FI, restaurace

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: TOURIST hotel Central se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna v Krkonošském národním parku. Ideální výchozí místo pro turistické výlety. V okolí hotelu se nachází spousta zajímavostí-Boskovské dolomitové jeskyně,nebo je možné navštívit Tanvaldský Špičák.

Tipy na výlet: Jilemnice - Harrachovský zámek: Renesanční zámek byl během třicetileté války vypálen Švédy, díky rodu Harrachů byl však znovu obnoven. Dnešní novorenesanční podobu dostal na konci 19. století. V zámku sídlí Krkonošské muzeum vystavující mimo jiné sbírku betlémů a exponáty dokumentující vývoj lyžování v Čechách.

Doporučená trasa bus: Praha - Špindlerův Mlýn (a rovněž z většiny krajských měst)

Doporučená trasa vlak: žel st.Vrchlabí (15 km od Šp. Mlýna)

Doporučená trasa auto: - rychlostní silnice Praha - Mladá Boleslav - Jičín - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn - rychlostní silnice Praha - Poděbrady - Jičín - Vrchlabí - Špindlerův Mlýn

Dostupnost střediska:


Autobusová zastávka název: (500 m)


Obchod: (300 m)

Stravování:Restaurace: Labská (počet míst 80)

Restaurace: Centrum (počet míst 54)

Restaurace: Špindlerovská hospoda (počet míst 100)

Denní bar: Bar Centrum (počet míst 32)

Denní bar: (počet míst 32)

Služby:Sportovní možnosti:
Tělocvična, Fittness

Kongresové služby:
Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Sál hotelové restaurace se 100 místy. Možnost využít kongresové kapacity v hotelu Horal nebo Arnika.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 Sál restaurace (počet míst 100)

Ceník ubytování:


Datum1 lůžkový2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkový
17.3-15.12550 - 690900 - 9501260 - 13501480 - 1640


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují snídani, ubytování a turistické poplatky za pokoj /noc

Fotogalerie (6):


Hostel CentrálHostel CentrálHostel Centrál
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com