sdílet Alpský Hotel na Facebooku
Alpský Hotel česká verze  Alpský Hotel slovenská verzia  Alpský Hotel english version  Alpský Hotel deutsch version

Alpský Hotel Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Alpský Špindlerův Mlýn Krkonoše - ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších..


Alpský hotel je zasazený do překrásné scenérie okolních hor v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn. Špindlerův Mlýn patří mezi nejvýznamnější lyžařská střediska celé České republiky. Nachází se v nadmořské výšce 715 - 1 310 m n. m. na soutoku řeky Labe s Dolským potokem.Celé město leží na území Krkonošského národního parku. Špindlerů Mlýn se skládá ze čtyř základních částí: Přední Labská, Labská, Bedřichov a Svatý Petr. Počet stálých obyvatel je cca 1 300, v sezónách se tento počet zvětší o turisty až na 15 000 lidí.

Hotel Špindlerův Mlýn ubytování Alpský hotel: Alpský hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Celková kapacita Alpský hotel 27 pokojů (včetně depandance „Domeček“). Pokoje jsou vybaveny nábytkem, vlastníkoupelnou s WC/ sprchou, fénem, televizí se satelitním příjmem, minibarem, trezorem a telefonem.

Ubytování Špindlerův Mlýn Alpský hotel: Součástí Alpského hotelu je stylově zařízená restaurace s výbornou kuchyní. Restaurace je k dispozici denně. Každé ráno se pro ubytované hosty podávají snídaně formou bufetu. Nabídka restaurace obsahuje velký výběr z celé řady nejrůznějších specialit. Na přání je možné domluvit polopenzi.

Špindlerův Mlýn ubytování Alpský hotel: Alpský hotel je připraven poskytnout svým klientům nejen perfektní služby pro aktivní odpočinek a relaxaci, ale vyjít vstříc i hostům, kteří přijíždí obchodně či pracovně. Pro semináře, školení, firemní, kulturní a společenské akce nabízíme kongresový sál a prostory vinárny. Kongresový sál má přímé denní osvětlení, kapacita 60 osob, vinárna s kapacitou 30 osob. Občerstvení i potřebné technické vybavení je k dispozici. K relaxaci je vhodné využít saunu, whirlpool, solarium, masáže, půjčovnu kol.

Ubytování ve Špindlerově Mlýně Alpský hotel: Špindlerův Mlýn je nejvyhledávanějším lyžařským centrem v Čechách. Nacházejí se zde skvěle udržované sjezdové a běžecké tratě, lanovky a vleky obsluhující přes 25 km sjezdovek a 75 běžeckých tratí. Školení instruktoři jízdy na lyžích i na snowboardu jsou samozřejmostí.

Alpský hotel ubytování Špindlerův Mlýn: Nalézá se zde 4 km dlouhá sáňkařská dráha. Můžete vyzkoušet snowtubbing, zimní paragliding i jízdu na saních tažených koňmi. Zkušený horský průvodce vám ukáže ta nejkrásnější místa Krkonoš. Ve volném čase zde lze hrát tenis, squash, navštívit střelnici, jít si zaplavat do krytých bazénů, zajezdit si na horských kolech, na koních, nebo vyzkoušet horolezectví.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
18210

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, kabelová televize, sat, minibar, WI-FI

Základní informace: pokojový servis, praní a žehlení, směnárna, Informační služba, lékařská služba v dosahu, placený hotelový transport, úschovna cenných předmětů, parkovací plocha v areálu, domácím zvířatům vstup povolen, WI-FI, restaurace

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Alpský hotel se nachází ve výšce 850 m n. m. v údolí Sv. Petra. Je vzdálen 2 km od centra města Špindlerův Mlýn a 400 m od lyžařského sportovního areálu ve Sv. Petru, v blízkosti jsou 2 malé vleky.Jsou zde k dispozici sjezdové a běžecké trati všech stupňů obtížnosti a lyžařské vleky špičkové úrovně.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (2 km)

Stravování:


Restaurace popis: Hotel Alpský - Špindlerův Mlýn - Krkonoše - restaurace: Restaurace nabízí velký výběr světové a především krkonošské kuchyně.

Služby:Sportovní možnosti:
Sauna, Středisko zimních sportů, Lyžařský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Cyklotrasy, Houbaření

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Salonek je možno využít k obchodním jednáním, svatbám nebo jiným společenským příležitostem.

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:
Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Fotogalerie (10):


Alpský HotelAlpský HotelAlpský Hotel
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com