Penzion Lyžařská Bouda Černý Důl, Černý Důl Ubytování

Penzion Lyžařská Bouda česká verze  Penzion Lyžařská Bouda slovenská verzia  Penzion Lyžařská Bouda english version  Penzion Lyžařská Bouda deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Penzion Lyžařská Bouda
Název: sdílet Penzion Lyžařská Bouda na Facebooku Penzion Lyžařská Bouda
Ulice: Liščí hora 189 - Černý Důl
Město: Černý Důl
PSČ: 543 44
Okres: Trutnov
Kraj: Liberecký kraj
Hory / Region: Krkonoše
Rekreační středisko: Černý Důl
Stát: Česká republika
Kapacita: 70
Typ: Horská chata
Počet hvězdiček: 2
Cena od: 550 CZK

ukázat na mapě    E-mail: penzion-lyzarska-bouda-cerny-dul@penzion-hotel.cz

Popis:


Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - popis: Lyžařská bouda leží na jižním svahu Liščí hory ve výšce 1206 metrů nad mořem ve druhé zóně Krkonošského národního parku. Sám název napovídá co je hlavním zaměřením našeho hotelu v zimním období, které v tomto vysokohorském prostředí trvá od poloviny listopadu do konce dubna a kde naleznete ideální podmínky pro sjezdové lyžování a překrásné běžecké tratě.


Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - ubytování je zajištěno pro 70 osob ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s možností přistýlek, každý pokoj je vybaven WC a sprchou, na všech pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k Internetu. Pobyt si můžete objednat včetně polopenze, snídaně je formou švédského stolu, k večeři dostanete teplé jídlo s polévkou a dezertem.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, WI-FI

Základní informace: směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, WI-FI

Popis okolí: Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - popis okolí: V letním období si můžete vybrat z mnoha turistických tras, které jsou rozděleny podle stupně náročnosti. Parkovat můžete v Peci pod Sněžkou nebo v Černém Dole, s odvozem rolbou, skůtrem, nebo terénním vozem.

Tipy na výlet: Lyžařská bouda - Pec, lanová dráha - 6,5 km dolů - lanovkou na Sněžku - cca 1hod. - Slezská bouda - Luční bouda - Výrovka - Chata na rozcestí - Lyžařská bouda - 10,2 km dolů.Lyžařská bouda - Lesní bouda - Mír - Náchodská bouda - 3 km dolů - Pražská bouda - 1,6 km - mírně nahoru - Václavák - 0,9 km nahoru - Černá bouda - Sokolská bouda - 1,5 km nahoru - Černá bouda - zpět na Pražskou boudu - Lidická bouda - Svornost - U lesní boudy - 2,1 km po rovině - Lyžařská bouda - 0,9 km nahoru.Lyžařská bouda - 0,3 km nahoru - doleva po žluté na Tetřeví boudy - 2,4 km dolů - do leva po zelené pod Mírem - 1,3 km po rovině - do leva Lesní bouda 2,1 km - mírně nahoru - Lyžařská bouda - 1 km nahoru.

Dostupnost střediska:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12650 - 750


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují polopenzi, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Cena ubytování pro rodinnou rekreaci za 1 den s polopenzí včetně DPH. Dítě 3-12 let: 350 - 650 CZK, Dítě 0-3 roky: 0 CZK, Pes: 100 CZK, Ubytování pouze se snídaní: - 60 CZK, ubytování pro školy - slevy, Silvestr - 850,-Czk

Stravování:


Restaurace popis: Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - restaurace: Snídaně pro ubytované hosty podáváme formou bufetu (švédský stůl) v době od 08.00 hod. do 09.30 hod.

Večeře se skládá ze tří chodů - polévka, hlavní jídlo a dezert, po dohodě je možno také večeře připravit formou rautu nebo grilování.

Restaurace je otevřena od 10.00 hodin do 24.00 hodin, vybírat si můžete z několika druhů hotových jídel, minutek, moučníků a pohárů. Na objednávku vám upečeme třeba vepřová kolena, žebírka, husu nebo kachnu. K pití Vám doporučíme 12° Plzeňský Prazdroj či 10° Gambrinus, pro děti točíme Kofolu nebo malinovku.

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Sauna, Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Fotogalerie (15):


Penzion Lyžařská BoudaPenzion Lyžařská BoudaPenzion Lyžařská Bouda
tel. objednávka: +420 775 684 048
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com