sdílet Penzion Lyžařská Bouda na Facebooku
Penzion Lyžařská Bouda česká verze  Penzion Lyžařská Bouda slovenská verzia  Penzion Lyžařská Bouda english version  Penzion Lyžařská Bouda deutsch version

Penzion Lyžařská Bouda Černý Důl, Černý Důl Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - popis: Lyžařská bouda leží na jižním svahu Liščí hory ve výšce 1206 metrů nad mořem ve druhé zóně Krkonošského národního parku. Sám název napovídá co je hlavním zaměřením našeho hotelu v zimním období, které v tomto vysokohorském prostředí trvá od poloviny listopadu do konce dubna a kde naleznete ideální podmínky pro sjezdové lyžování a překrásné běžecké tratě.

Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - ubytování je zajištěno pro 70 osob ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s možností přistýlek, každý pokoj je vybaven WC a sprchou, na všech pokojích je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k Internetu. Pobyt si můžete objednat včetně polopenze, snídaně je formou švédského stolu, k večeři dostanete teplé jídlo s polévkou a dezertem.Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, WI-FI

Základní informace: směnárna, Informační služba, úschovna jízdních kol, parkovací plocha v areálu, WI-FI, restaurace

Popis okolí: Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - popis okolí: V letním období si můžete vybrat z mnoha turistických tras, které jsou rozděleny podle stupně náročnosti. Parkovat můžete v Peci pod Sněžkou nebo v Černém Dole, s odvozem rolbou, skůtrem, nebo terénním vozem.

Tipy na výlet: Lyžařská bouda - Pec, lanová dráha - 6,5 km dolů - lanovkou na Sněžku - cca 1hod. - Slezská bouda - Luční bouda - Výrovka - Chata na rozcestí - Lyžařská bouda - 10,2 km dolů.Lyžařská bouda - Lesní bouda - Mír - Náchodská bouda - 3 km dolů - Pražská bouda - 1,6 km - mírně nahoru - Václavák - 0,9 km nahoru - Černá bouda - Sokolská bouda - 1,5 km nahoru - Černá bouda - zpět na Pražskou boudu - Lidická bouda - Svornost - U lesní boudy - 2,1 km po rovině - Lyžařská bouda - 0,9 km nahoru.Lyžařská bouda - 0,3 km nahoru - doleva po žluté na Tetřeví boudy - 2,4 km dolů - do leva po zelené pod Mírem - 1,3 km po rovině - do leva Lesní bouda 2,1 km - mírně nahoru - Lyžařská bouda - 1 km nahoru.

Dostupnost střediska:

Stravování:


Restaurace popis: Lyžařská Bouda - Černý Důl - Krkonoše - restaurace: Snídaně pro ubytované hosty podáváme formou bufetu (švédský stůl) v době od 08.00 hod. do 09.30 hod.

Večeře se skládá ze tří chodů - polévka, hlavní jídlo a dezert, po dohodě je možno také večeře připravit formou rautu nebo grilování.

Restaurace je otevřena od 10.00 hodin do 24.00 hodin, vybírat si můžete z několika druhů hotových jídel, minutek, moučníků a pohárů. Na objednávku vám upečeme třeba vepřová kolena, žebírka, husu nebo kachnu. K pití Vám doporučíme 12° Plzeňský Prazdroj či 10° Gambrinus, pro děti točíme Kofolu nebo malinovku.

Služby:Sportovní možnosti:
Stolní tenis, Sauna, Volejbalové hřiště, Fotbalové hřiště

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.12650 - 750


Měna: CZK

Ceny zahrnují: Ceny zahrnují polopenzi, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc
Sleva / poplatky: Cena ubytování pro rodinnou rekreaci za 1 den s polopenzí včetně DPH. Dítě 3-12 let: 350 - 650 CZK, Dítě 0-3 roky: 0 CZK, Pes: 100 CZK, Ubytování pouze se snídaní: - 60 CZK, ubytování pro školy - slevy, Silvestr - 850,-Czk

Fotogalerie (15):


Penzion Lyžařská BoudaPenzion Lyžařská BoudaPenzion Lyžařská Bouda
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com