sdílet Staročeská chalupa na Facebooku
Staročeská chalupa česká verze  Staročeská chalupa slovenská verzia  Staročeská chalupa english version  Staročeská chalupa deutsch version

Staročeská chalupa Hlinsko v Čechách, Hlinsko v Čechách Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Staročeská chalupa Srní POHODA Hlinsko v Čechách - Srní - východní čechy ubytování..


Rekreační chalupa Srní - Hlinsko v Čechách - obec Srní - Poloha: Rekreační chalupa se nachází v obci Srní 2km od Hlinska v Čechách.Byla postavena před cca 110. lety jako hájovna.V posledních letech a hlavně v roce 2006 prošla rozsáhlou rekonstrukcí, při které bylo dbáno na zachování rázu staročeské chalupy při zakomponování prvků souvisejících se současným způsobem života.

Rekreační chalupa Srní - Hlinsko v Čechách - obec Srní - kapacita a vybavení: Vybavením a počtem místností je určena pro rekreační pobyt jedné až čtyř rodin (12 lůžek + 2 přistýlky + 1x dětská postýlka). Tomu odpovídají i sociální zařízení, možnosti vaření, společenská místnost, sezení na terase, parkování ap.(více foto). Celý objekt je vybaven ústředním elektrickým topením, teplou vodou i je možno topit dřevem v kamnech. Celý objekt je bezprostředně obklopen zelení, což jistě ocení milovníci soukromí. Venkovní prostor je taktéž vybaven pro zpříjemnění rekreace: např. terasa se zahradním grilem, bazén, dětský koutek, ruské kuželky apod.

Charakteristika okolí: V okolí je množství lesů a krajina (rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů) je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku, běžky i pro výlety autem po okolí. Na okraji obce se nachází krásný zatopený lom pro milovníky přírodního koupání.
Z možností výletů je možno zmínit např. skanzen na Veselém kopci, betlém Hlinsko, zámek a hřebčín Slatiňany, památky Žďáru nad Sázavou, rybník Velké Dářko, Pilská nádrž. Milovníci mírně náročného sjezdového lyžování jistě ocení sjezdovku v Hlinsku v Č. vzdálenou pouhé 4km, která bude v sezóně 2006-2007 výrazně prodloužena.

Typy pokojů
2 lůžkový4 lůžkovýpřistýlka
222

Vybavení pokojů: lednice, TV, rádio

Základní informace: nekuřácké místnosti, parkovací plocha v areálu, uzamykatelné parkoviště

Popis okolí: Rekreační chalupa Srní - Hlinsko v Čechách - Srní - Pardubický kraj - okres Chrudim - okolí: V okolí je množství lesů,turistických tras,cyklotras i sportovního vyžití.Taktéž možnost lyžování (běžky i sjezd). V okolí je množství lesů a krajina (rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů) je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku, běžky i pro výlety autem po okolí. Na okraji obce se nachází krásný zatopený lom pro milovníky přírodního koupání. Z možností výletů je možno zmínit např. skanzen na Veselém kopci, betlém Hlinsko, zámek a hřebčín Slatiňany, památky Žďáru nad Sázavou, rybník Velké Dářko, Pilská nádrž. Milovníci mírně náročného sjezdového lyžování jistě ocení sjezdovku v Hlinsku v Č. vzdálenou pouhé 4km, která bude v sezóně 2006-2007 výrazně prodloužena.

Tipy na výlet: Rekreační chalupa Srní - Hlinsko v Čechách - Srní - Pardubický kraj - okres Chrudim - tipy: skanzen Veselý Kopec-6km,zámek Slatińany-20km,poutní kostel sv.Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře n S.,muzeum Hlinsko v Čechách -3km,zatopený lom-500m, vodní nádrže Velké Dářko a Pilská nádrž-18km, přehrada Seč-30km, sjezdovka a běž.tratě v Hlinsku.

Doporučená trasa bus: autobusová zastávka Srní

Doporučená trasa vlak: Hlinsko v Čechách,pak bus nebo pěšky 2km

Doporučená trasa auto: z Hlinska v Č. směr Trhová Kamenice,na konci obce vpravo směr Srní,v Srní vlevo bytovky a za nimi doleva na místní cestu

Dostupnost střediska:


Centrum název: (2 km)

Autobusová zastávka název: (200 m)

Vlaková zastávka název: (2 km)

Letiště název: (35 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)


Vlakové nádraží název: (2 km)

Obchod: (200 m)

Stravování:


Restaurace popis: Vlastní vaření v zařízené kuchyni.

Služby:Sportovní možnosti:
Vodní Sporty

Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:Datumchata
2.1-31.313900
1.4-30.611900
1.7-30.813900
1.9-22.1211900
23.12-2.123000

Měna: CZK

Ceny zahrnují: Cena za třden
Sleva / poplatky: Ceník nezahrnuje: + spotřeba elektrické energie (v objektu el.bojler + UT na elektrokotel), + spotřeba vody (vodné, stočné), + poplatek za psa (50,- Czk za každý započatý den), Minimální cena pobytu 3.500,- Czk bez energi. Víkend *** osoba/den - 220,- Czk

Fotogalerie (12):


Staročeská chalupaStaročeská chalupaStaročeská chalupa
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com