sdílet Chata Kysuca na Facebooku
Chata Kysuca česká verze  Chata Kysuca slovenská verzia  Chata Kysuca english version  Chata Kysuca deutsch version

Chata Kysuca Čadca, Čadca Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Chata Kysuca ubytování Vysoká nad Kysucou - region Kysuce - Čadca...


Chata Kysuca Vysoká nad Kysucou: Ubytování ve třech podkrovních pokojích vybavených především jako ložnice. První ložnice je vybavena dvěma lůžky pro dospělé (oddělené nebo spojené v manželskou postel) a jednou dětskou postelí délky 140 cm. Druhá ložnice poskytuje ubytování pro tři dospělé. Zde se nachází také stolek a proutěná křesla pro posezení dvou osob. Třetí ložnice je určena pro dva dospělé (manželská postel nebo oddělené postele). Na patře mezi ložnicemi je nově vybudované WC s umyvadlem pro Váš komfort i během noci.

Chata Kysuca Vysoká nad Kysucou - ubytování: V přízemí je dominantní místností obývací pokoj s krbem s krásným výhledem do doliny. Při rekonstrukci byly zachovány původní stropní trámy a některé interiérové ​​doplňky, čímž místnost působí útulně a harmonicky. Je vybavena koženými sedačkami, DVD přehrávačem a televizorem se satelitním příjmem - přes službu SKYLINK je dostupných cca 40 kanálů.

S obývákem sousedí kuchyň vybavená plně funkční kachlovými kamny na dřevo s varnou deskou a troubou na pečení (dřevo je připraveno na místě pro Vaše použití), kuchyňskou linkou, lednicí s malým mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, rádiem a plynovým sporákem. Kuchyňská linka je průměrně vybavená, počítat můžete hlavně s talíři, hrnci, příbory, noži, základním náčiním na vaření a grilování, sklenicemi (is těmi na pivo) a šálky.

Voda je ve všech prostorách pitná a na vstupu do chaty filtrovaná. Výsledky rozboru vody s uvedením skutečného a maximálního povoleného obsahu látek běžně se ve vodě vyskytujících si můžete prohlédnout zde. V případě extrémně dlouho trvajících silných dešťů se voda může nepatrně zakalit, není to známka zhoršení její kvality, voda se dá nadále používat pro všechny účely jako běžná pitná voda. Je to pro tuto oblast typický jev, objevující se v celé oblasti. Veranda při vstupu do chaty poskytuje posezení pro dvě osoby, jde o prostor s výjimečným výhledem do nádherné kysucké doliny, proutěná křesla a stolek vytvářejí příjemný prostor pro ranní kávičku.

Chata Kysuca Vysoká nad Kysucou - zařízení: Koupelna a samostatné WC s umyvadlem byly v rámci rekonstrukce v r. 2009 pro dosažení vysokého komfortu a hygieny vybudované jako zcela nové (nová dlažba, obklad a vybavení). Dopřejte si proto prosím komfort, který Vám vyhovuje, ale pokud byste vedle tom viděli prostor pro nějakou úsporu, byli bychom Vám vděčni.

Chata Kysuca Vysoká nad Kysucou - vybavení: Vytápění chaty je kombinované - krb s teplovzdušným rozvodem do ložnic, obývacího pokoje a chodby, který je schopen s rezervou vytopit celý objekt a elektrické konvektory s automatickou regulací teploty, které jsou Vám k dispozici pro případ, že se rozhodnete pro bezobslužné vytápění. Ideální je pak kombinace obou, kdy během dne a večera zajišťuje tepelnou pohodu krb, jehož tepelná akumulace umožňuje zásobovat rozvody teplého vzduchu téměř do rána a nad ránem, když teplota poklesne, se bez dalšího zásahu zapne elektrické topení, které udrží Vámi nastavenou teplotu až do doby , dokud se nerozhodnete znovu v krbu zatopit.

Váš pes je na naší chatě vítaný a ve vybavení jsou pro něj připraveny 2 nerezové misky. Dovolujeme si Vás ale zdvořile upozornit, že odpovídáte za škody způsobené psem na interiéru chaty.

Chata je provozována jako nekuřácký objekt ve všech vnitřních prostorách, kouření je možné v obou altánků a samozřejmě venku mimo ně. Dovolte abychom Vás závěrem upozornili na níže zárubně dveří (cca 170 cm), typické pro stavby z tohoto období.

Typy pokojů
4 lůžkový
3

Vybavení pokojů: Koupelna na podlaží, WC na podlaží

Základní informace: parkovací plocha v areálu

Popis okolí: Chata Kysuca sa nachádza v Chránenej Krajinnej Oblasti na polosamote medzi Javorníkmi a Turzovskou Vrchovinou. Kysucký región, je jedným z posledných regiónov na Slovensku, ktorý nie je zasiahnutý rozsiahlou stavebnou činnosťou, v prípade chaty Kysuca aj vďaka stavebnej uzávere v okolí. Je si tak možné vychutnať dovolenku v prostredí, kde chýbajú typické turistické stavby, v objekte, ktorý zapadá do krajiny, ako by tu bol odjakživa.

Tipy na výlet: Během Vaší dovolené na chatě Kysuca Vám nabízíme možnost návštěvy nedaleké rodinné zvířecí farmy v obci Velké Rovné. Farma, umístěná v krásném prostředí je zaměřena na chov malých koní a poníků plemen Hafling a Shettland pony.

Farma v kombinaci s ubytováním na chatě Kysuca je vhodná pro několikadenní celotýždenné pobyty rodin s dětmi, případně pro kolektivy ze škol, školek a speciálních škol a to i pro animoterapeutické účely.
Na farmě vedle koních žijí další zvířata jako zakrslé králíky, psy a kočky. Návštěva farmy je výbornou příležitostí především pro děti, pro které je obvykle bezprostřední blízkost a možnost kontaktu s různými druhy zvířat velmi atraktivní.

Základní nabídka farmy skládá ze služeb:
Projížďky dětí na ponících: 9 € / hodina
Relaxační jízda dospělých: 9 € / hodina
Vycházky do přírody na ponících: 9 € / hodina
Animoterapia: 7 € / hodina
Psychomotorické hry s koňmi: 7 € / hodina


Dostupnost střediska:

Stravování:

Služby:Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:Datumchata
1.3-31.1238 - 65

Měna: Eur

Ceny zahrnují: Cena za den
Sleva / poplatky: Minimálna cena za prenájom chaty sa stanovuje ekvivalentne ku 3 - dňovému pobytu. Pre pobyty dlhšie ako 10 dní (vrátane), platí zľava z celkovej ceny vo výške 15% (automaticky zohľadnené vo výpočte celkovej ceny). Konečná cena pozostáva z dvoch hlavných položiek, ceny za prenájom a ceny za spotrebovanú elektrickú energiu. Záloha - Záloha je určená vo výške 30% z celkovej ceny prenájmu a je splatná na účet č. 2616744293/1100, vedený u Tatrabanky, a.s., alebo v českých korunách na účet č. 2648939001/5500 vedený u Raiffeisenbank a.s., do 7 dní od uskutočnenia rezervácie. V prípade nezaplatenia sa rezervácia automaticky zruší, preto nás prosím kontaktujte pre prípadné predĺženie termínu splatnosti. Doplatok - Doplatok je určený vo výške 70% z celkovej ceny prenájmu a je splatný najneskôr 1 týždeň pred nástupom na pobyt. V prípade nezaplatenia sa rezervácia automaticky zruší, preto nás prosím kontaktujte pre prípadné predĺženie termínu splatnosti.

Fotogalerie (21):


Chata KysucaChata KysucaChata Kysuca
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com